Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 43

Tema: Divcibare 28.12 Skijanje Na 1 Dan

  1. #11
    MANIJAK, SKI MANIJAK ISIA_extreme_carver avatar
    Datum registracije
    10.11.2005
    Lokacija
    Zagreb, Croatia
    Godina
    41
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    Šta kod vas ne pada snijeg, ovdje kod mene ima snijega na izvoz, pada ko lud, ako ce vam zatrebati budem vam poslao!
    Nije da se hvalim, ali....

  2. #12
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Kod nas kazu sneg ali tek od sutra uvece

  3. #13
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ISIA_extreme_carver
    Šta kod vas ne pada snijeg, ovdje kod mene ima snijega na izvoz, pada ko lud, ako ce vam zatrebati budem vam poslao!
    Pozdrav ISIA,kako si ?Nema te dugo,a nisi mi odgovorio na pitanje da li hoces da budes u SKI MANIJACIMA?A mi vec nabavili jaknu i kacket za tebe,hajde odgovaraj i postani sef filijale ZAGREB!Pozdrav,POP

  4. #14
    MANIJAK, SKI MANIJAK ISIA_extreme_carver avatar
    Datum registracije
    10.11.2005
    Lokacija
    Zagreb, Croatia
    Godina
    41
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    Ma ima mene, ali trenutno vise gledam posto nemam nista pametnoga za reci jer se sad uglavnom dogovarate oko skijanja u Vašim krajevima, a tu neznam bas puno pa eto ucim od vasih postova!
    Inace sam odlicno, sad malo skijam tu po Zagrebačkom gorju (Sljeme), a onda za par dana gibam u St. Anton!

    Naravno da bi htio da budem SKI MANIJAK, ali trebamo da dogovorimo neke stvari, mozda kad dođem u Beograd, tesko je to ovako, imam i ja dosta pitanja, a sigurno i Vi za mene, kako postati Ski manijak (osim da volim skijanje, to smo vec rezimirali, znaci volim), sta trebam napraviti, gdje, kada, koliko......

    Pozdrav SVIM SKI MANIJACIMA
    Izmenio/la ISIA_extreme_carver; 29.12.2005 u 00:16.
    Nije da se hvalim, ali....

  5. #15
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ISIA_extreme_carver
    Ma ima mene, ali trenutno vise gledam posto nemam nista pametnoga za reci jer se sad uglavnom dogovarate oko skijanja u Vašim krajevima, a tu neznam bas puno pa eto ucim od vasih postova!
    Inace sam odlicno, sad malo skijam tu po Zagrebačkom gorju (Sljeme), a onda za par dana gibam u St. Anton!

    Naravno da bi htio da budem SKI MANIJAK, ali trebamo da dogovorimo neke stvari, mozda kad dođem u Beograd, tesko je to ovako, imam i ja dosta pitanja, a sigurno i Vi za mene, kako postati Ski manijak (osim da volim skijanje, to smo vec rezimirali, znaci volim), sta trebam napraviti, gdje, kada, koliko......

    Pozdrav SVIM SKI MANIJACIMA
    Sta treba da radis,da vrsis popularizaciju ski sporta i da ljude koji vole ski sport povezujes ovim putem ili organizacijom poseta po planinama koje su nam zajednicki dostupne u ovo mozda malo nepovoljnom vremenu za obe zemlje.Za sada toliko a kada se budemo videli imacemo o cemu da pricamo.Pozdrav POP

  6. #16
    MANIJAK, SKI MANIJAK ISIA_extreme_carver avatar
    Datum registracije
    10.11.2005
    Lokacija
    Zagreb, Croatia
    Godina
    41
    Poruke
    99

    Podrazumevano

    Hm, da, nije baš idealno vrijeme, ali potrudit cu se i vidjeti sta mogu da napravim, mislim da u pocetku ce to ici malo teze, ali s vremenom bude bolje, u svakom slucaju ja sam ovdje, bit cu aktivan i pomoci koliko mogu.
    Nije da se hvalim, ali....

  7. #17
    Ne znam, ali volim SkiBata avatar
    Datum registracije
    27.12.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossi Cobra
    Godina
    55
    Poruke
    139

    Podrazumevano

    Divčibare u „karavan” (moj „kućni zmaj” + 2 prikolice) varijanti, 2. ili 3. januar, naravno, ako bude bilo snega.
    Možda naletim na nekog MANIJAKA tamo?????

    P.S. Momci, dajte već jednom prcizirajte te uslove za pristup u članstvo SKI MANIJAKA. Mislim, količina piva po kandidatu, broj padova, broj polomljenih skija tokom sezone i sl.
    Pa da vidimo možemo li da ispupnimo uslove
    Poz,

  8. #18
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBata
    Divčibare u „karavan” (moj „kućni zmaj” + 2 prikolice) varijanti, 2. ili 3. januar, naravno, ako bude bilo snega.
    Možda naletim na nekog MANIJAKA tamo?

    P.S. Momci, dajte već jednom prcizirajte te uslove za pristup u članstvo SKI MANIJAKA. Mislim, količina piva po kandidatu, broj padova, broj polomljenih skija tokom sezone i sl.
    Pa da vidimo možemo li da ispupnimo uslove
    Poz,
    Ski Bato postao si SKI MANIJAK,napisi koju velicinu jakne nosis i nas si!OK?A moras da popijes na uclanjivanju najmanje gajbu+ kajsijevace ili vatrene vode iz Asterixove cuturice 2 dl i onda polazes teoriju dok ne .Pozdrav tebi tvvome zmaju i prikolicama,POP

  9. #19
    Ne znam, ali volim SkiBata avatar
    Datum registracije
    27.12.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossi Cobra
    Godina
    55
    Poruke
    139

    Talking

    PoPe,
    PA JA REKOH DA SAM PENZIONER!!! Ali, za članstvo u MANIJACIMA počinjem s kondicionim treninzima kol'ko odmah!!! Uostalom, idu praznici, pa ću da radim na poboljšanju forme. Nadam se da ću na incijaciji novih članova uspeti da prođem tako zahtevne testove i pokažem odgovarajuća teorijska znanja!
    Jakna, veli. 48-50, tj. M.
    Hvala na pozdravima!

  10. #20
    Pa.. Naučio da skijam :-) ai_ski avatar
    Datum registracije
    20.10.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    51
    Poruke
    66

    Podrazumevano Valjda sam i ja zasluzio da postanem

    Ski manijak...

    Evo vodim 8 ljudi sa sobom na skijanje i sve sam ih ja naložio...

    I tako još svašta nešto radim...

    Pa ako mogu da se prijavim za tu jaknu...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •