Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 15

Tema: jahorina 2006, POMOC

  1. #1
    ima li ko jaci
    Datum registracije
    25.12.2005
    Godina
    42
    Poruke
    41

    Post jahorina 2006, POMOC

    Cao braco po skijama,

    interesuje me par stvari. Ove godine prvi put idem na Jahorinu i nemam pojma kakvo je tamo skijanje.
    Bilo bi super ako bi mi neko dao mala uputstva, gde da se hranim, da li ima neki hotel sa bazenom i saunom, kakav je ovaj apartman gde sam odseo?(APARTMAN DOBRO)

    Puno pozdrava, javljam se po povratku sa informacijama i fotkama.

    Luka, Beograd

  2. #2
    :) jovanitZa avatar
    Datum registracije
    25.12.2005
    Lokacija
    beograd
    Poruke
    258

    Podrazumevano

    jedini hotela sa bazenom za koji ja znam je bistrica...ne znam gde je pametno hraniti se...ja kad sam gladna na stazi ja sam jela u poljicama tamo imaju extra preljskaice xixixixi
    board-moja prva,prava i jedina ljubav

  3. #3
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    ovako,moja preporuka shto se tiche hrane-ETNO,koji se nalazi na pola Poljica,kod Pegija,pa malo dole...

  4. #4
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Nisam siguran dal ima Bazen ali je extra hotel Crystal.
    Space Shuttle Ski

  5. #5
    shaun white wannabe vampire avatar
    Datum registracije
    01.09.2005
    Lokacija
    on the snow
    Skije / Bord
    rope crusteye
    Godina
    35
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    imas bazen i u termagu. sto se tice hrane, za male pare mozes da se najedes u birtiji hotela rajska dolina, a extra je has i u jahorinskoj kuci.
    Izmenio/la vampire; 26.12.2005 u 21:24.

  6. #6
    Ski manijak bojo avatar
    Datum registracije
    30.11.2005
    Lokacija
    Cacak
    Godina
    46
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jovanitZa
    jedini hotela sa bazenom za koji ja znam je bistrica...ne znam gde je pametno hraniti se...ja kad sam gladna na stazi ja sam jela u poljicama tamo imaju extra preljskaice xixixixi
    hotel sa bazenom i odlicnom uslugom je termag takodje,pored rajske doline...

  7. #7
    Ski manijak bojo avatar
    Datum registracije
    30.11.2005
    Lokacija
    Cacak
    Godina
    46
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Vamp
    imas bazen i u termagu. sto se tice hrane, za male pare mozes da se najedes u birtiji hotela rajska dolina, a extra je has i u jahorinskoj kuci.
    i u kolibi u okviru tj pored termaga,to nemoj da propustis a i cene su prosle godine bile korektne,za ovu pitaj popa ...

  8. #8
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Sto se cena tice polako ali sigurno pocinju pratiti trend PLJACKE kao na KOPAONIKU,doduse Jahorina je u pelenama sa cenama u odnosu na Kop,ali vide se veca poskupljenja u odnosu na prethodnu sezonu pocev od ski pass-a koji je ove godine mislim 75 E,a prosle nesto manje od 65E,poludnevni je 10.5 E a prosle godine je bio oko 8E, adetaljne informacije o uslugama i cenama ce nam dati CRAZY CONG kada se vrati sa Jahorine u petak!Pozdrav,POP

  9. #9
    ima li ko jaci
    Datum registracije
    25.12.2005
    Godina
    42
    Poruke
    41

    Podrazumevano hvala

    Hvala puno ljudi,

    ove informacije su mi jako bitne s'obzirom da idem sa mojom dragom, koja bas i nije vicna skijanju.
    Nadam se da cu je privoliti da budemo svako jutro na zici i da zavoli planinu.
    Inace ja sam lud za skijanjem, koliko mi obaveze dozvole.
    Hteo bih jos da se raspitam za ovo Vase udruzenje ski manijaka koje mi se jako svidja i podrzavam svaku Vasu ideju.
    Puno pozdrava, ako imate jos neki predlog za mene vezan za Jahorinu, pisite.
    Takodje pisite i za eventualne akcije vezane za ski vikende jer sam jako zainteresovan.

    Pozdrav,


    Lujo Manga

  10. #10
    Ski manijak bojo avatar
    Datum registracije
    30.11.2005
    Lokacija
    Cacak
    Godina
    46
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lujo manga
    Hvala puno ljudi,

    ove informacije su mi jako bitne s'obzirom da idem sa mojom dragom, koja bas i nije vicna skijanju.
    Nadam se da cu je privoliti da budemo svako jutro na zici i da zavoli planinu.
    Inace ja sam lud za skijanjem, koliko mi obaveze dozvole.
    Hteo bih jos da se raspitam za ovo Vase udruzenje ski manijaka koje mi se jako svidja i podrzavam svaku Vasu ideju.
    Puno pozdrava, ako imate jos neki predlog za mene vezan za Jahorinu, pisite.
    Takodje pisite i za eventualne akcije vezane za ski vikende jer sam jako zainteresovan.

    Pozdrav,


    Lujo Manga
    kod pegija kod bivseg hotela sator da pravis pauze...svasta moze da se vidi...cene su korektne

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •