Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 98

Tema: Paradiski - La Plagne, Les Arcs

  1. #81
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    @Marselo
    mi smo bili u januaru u Les Arcs 1800, i bili smo jedno vece na bazenu, mislim da je cena samo bazen oko 7eur, sa saunom i turskim oko 12-13eur, bazen je ok, ima one neke masazne jetove..ali ni prici nekim bazenima i termalnim centrima po austriji..
    ParadiSki skijaliste nije na nas ostavilo neki jaci utisak, mislim daleko je od loseg, ali nije ni nesto wow... jako malo ima da kazem nekih ozbiljnijih staza, a o infratrukturi (konkretno mislim na zicare) da i ne pricamo, katastrofalno stanje.

  2. #82
    Junior Member
    Datum registracije
    23.10.2013
    Godina
    46
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Hvala za utiske. Pitao sam za bazen jer sam procitao da se doplacuje samo 10 € za celu nedelju ako imas 6-dnevni skipas za ceo paradiski. Videcemo kako ce biti u martu, postavicu i ja svoje utiske. Mislim da oni jos uvek kubure sa snegom, kapiram da je metar ipo minimum za neko bolje skijanje u takvim predelima, a znam da je u januaru bilo dosta manje snega.

  3. #83
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    evo ''mala'' restrospektiva od 2 sata sa naseg skijanja u Paradiski
    https://www.youtube.com/watch?v=Iv6PuUwb0ig

  4. #84
    Super Member
    Datum registracije
    02.02.2007
    Poruke
    203

    Podrazumevano


  5. #85
    Junior Member
    Datum registracije
    19.11.2013
    Godina
    41
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    @SnowBeliever
    Da li moze malo uputstvo gde se nalazi taj bazen? Ja i drugar idemo u martu u Arc 1800, pa nas zanima da ga malo posetimo i opustimo posle celodnevnog jezdenja preko belih padina .

  6. #86
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    bazen ti se nalazi pored same polazne stanice sedeznice Vagere (pogledaj na ski mapi) bazen se nalazi u kao nekom malom zasebnom snow parku koji se zove Mille8, evo linka http://www.lesarcs.com/en/aquatic-center.html
    u svakom slucaju preporucujem bazen, samo proverite, mislim da imaju malo glupo radno vreme cini mi se do 19h.

  7. #87
    Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Ja vec rezervisao La Plagne za januar. Idem sa klincima, ako nekom treba drustvo nek se javi Iscitao sam info sa foruma, zanima me jel ima crnih sredjenih staza, da nisu natur? Inace provezem koju crnu ali ne mogu da skijam ceo dan, cisto da me mine zelja.

  8. #88
    Senior Member Bitterman avatar
    Datum registracije
    10.12.2011
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC; Coreupt Banger
    Godina
    35
    Poruke
    156

    Podrazumevano

    rezervisano 30.01.-06.02. ko je tamo tad neka se javi da skijamo

  9. #89
    amater nego sta
    Datum registracije
    11.08.2005
    Lokacija
    37
    Skije / Bord
    crvene
    Poruke
    210

  10. #90
    Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Upravo se vratili. Ogroman ski centar, ali malo izazovinih staza. Ski centar je dosta razrudjen i treba vremena da se obidju razliciti delovi skijalista. Veze su uglavnom plave (zelene) staze. Dva dana isli u Les Arcs, ali zamalo da ne uspemo zicom da se vratimo kuci, a obisli smo samo manji deo skijalista. Tamo mi staze deluju strmije i zahtevnije. Prva dva dana nenormalna guzva, valjda zbog praznika, posle je bilo bolje. Takodje u ta dva dana staze pune ogromnih hupsera. Malo sam razocaran, jer mislim da sa tom kolicinom snega moglo je sve da radi (u Austriji bu radilo sigurno). Smestaj nam je bio perfektan, na stazi za 1min, bazen, spa i sl, mada ne previse veliki.

    Po meni lepo, ali suvise daleko, za taj odnos cena/kvalitet.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •