Strana 4 od 16 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 158

Tema: Divcibare sezona 2010/2011

  1. #31
    Super Member Jelka avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Godina
    37
    Poruke
    229

    Exclamation

    Danas nece raditi, sutra mozda!! Ako se nateraju da prodju ratrakom.. Posto snega ima dovoljno..

  2. #32
    Member detchkotzar avatar
    Datum registracije
    16.12.2008
    Lokacija
    Lazarevac
    Skije / Bord
    Crazy creek sonic
    Godina
    44
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    Ako moze josh neka informacija u toku vecheri bio bih Vam zahvalan. Doshli bi iz Lazarevca, pa da ne krecemo put planine ako ne radi zica. Hvala
    Nikada necesh dobiti drugu shansu da ostavish prvi utisak!!!

  3. #33
    Super Member Jelka avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Godina
    37
    Poruke
    229

    Talking

    Ja mogu da ti kazem da ce raditi, ako meni tako kazu.. Ali ne smem da ti obecam 100% jer su mi ljudi rekli da ce raditi danas staze - a one nisu radile.. Znaci, sve zavisi od nekog tamo k**** koji kaze pali zicu, tabaj stazu za sutra.. Elem, jedino da ides pa sta bude (tako cu ja sutra) ili da cekas ponedeljak - jer ako bude sutra radila, radice i u ponedeljak.. To ti je najsigurnije. A ja cu javiti sutra sta je i kako je..

  4. #34
    Junior Member srbijanac avatar
    Datum registracije
    21.01.2011
    Lokacija
    Beograd/Užice
    Skije / Bord
    K2 omni
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Najsvežiji info koji sam uspeo da iskopam je...STAZE SUTRA NAJVEROVATNIJE NEĆE RADITI! :-( To sam saznao na onom broju tel koji je ostavljen. Navodno je problem sneg koga nema dovoljno na stazi. Ja ujutru krećem iz Bgd pa kako bude. Rizikovaću da dan provedem u šetnji.Bar će biti čist vazduh :-)

  5. #35
    Super Member Jelka avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Godina
    37
    Poruke
    229

    Talking

    Vidimo se sutra!!!
    P. S. Ovi iz Maljena nemaju pojma (pogotovo one sto rade na recepciji)..

  6. #36
    Junior Member
    Datum registracije
    23.01.2011
    Godina
    48
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Sneg je bas napadao u zadnjih par sati.Danas ce biti divan dan za skijanje,nadam se da ce poraniti da utabaju staze

  7. #37
    Junior Member srbijanac avatar
    Datum registracije
    21.01.2011
    Lokacija
    Beograd/Užice
    Skije / Bord
    K2 omni
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    A što je sneg napadao...a što je staza utabana...sezonu sam otvorio, skije sam sjebao tako da će Marconi imati pune ruke posla!

    Odavno nisam vozio na lošijoj stazi. Bolje da je nisu ni pustili jer ono se nije moglo zvati skijanje već izbegavanje trave,stenja i kamenja. Evo, može Jelka da posvedoči...najbrži bord na stazi sa crvenim noktima! :-) Je li tako Jelka? :-)

    Danas sam uočio dva kurioziteta. Prvi je da na sred staze postoje dva mesta na kojima iz snega viri pletena žica za ogradu!!! Kao barikade na stazi u širini od oko 3m (možda malčice preterah ali 2m sigurno)! Drugi je da je lik sa utovarivačem krenuo šumskim putem da ga raščisti i pravo na stazu! Onda se dvoumio preći preko ili ne! Nakon 10-15min razmišljanja odustao je i vratio se nazad! Eh, svašta se danas moglo videti...

  8. #38
    Super Member Jelka avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Godina
    37
    Poruke
    229

    Talking

    A xa xa xa... ako ti tako kazes
    Mada, kakva je staza bila dobro je da imam sve prste na rukama a kamoli nokte..
    Jeste bila losa staza, ne utabana, puna stena (ne kamenja), trave i hupsera..
    A ona zica je ustvari mreza koja se postavlja na stazu, bilo je bogami skoro na pola sirine, izbila (onako viri i ceka da preletis preko nje).. Magla ceo dan...
    Ali sve u svemu navozali smo se extra!
    Pozdrav za Crnog sa foruma i njegovu board ekipu iz Sapca!!!

  9. #39
    Junior Member
    Datum registracije
    24.01.2011
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Posto prvi put dolazim na Divcibare, molim za jednu informaciju. Cuo sam da je prilaz novoj stazi neuredjen , tj. da se mora puno pesaciti. Posto ja dolazim sa klincima uopste nisam pametan kako u pancericama preci 500 metara ( takvu informaciju imam). Hvala unapred.

  10. #40
    Member
    Datum registracije
    29.12.2010
    Godina
    39
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Pa nije bas 500. Ide se kolima do parkinga, i od parkinga ima jedno 200-300m strmo da se spusti do pocetka zicare.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •