Strana 2 od 16 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 158

Tema: Divcibare sezona 2010/2011

  1. #11
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    bash tako Bejn, tumaralo se shkepe prosle godine po ko zna cemu sve :/ morace i ove.
    aj sto ce se jedva dolaziti nego verovatno ce i ski pass-u cena da skoci ///

  2. #12
    Member Bejn avatar
    Datum registracije
    09.12.2009
    Poruke
    65

    Podrazumevano

    mi se iskreno nismo ni trudili da krenemo na gore.vozilo se gde god je bilo nagiba xD
    A ove zime mozda sklepamo neki box ako ne bude radila staza pa ce biti veselo kako god okrenes
    bilo kako bilo... to za ski pass je sajns fikshn jer zicara i onako verovatno nece raditi 90% vremena tako da se nece obogatiti.a mislim da na divcibare.rs ili tako negde postoji neki nebulozni cenovnik...
    The dimensions of things are created by the limitation of our vision as interpreted by our brain. All around us is nothing but molecules; molecules in the air, molecules in our body, molecules in the space; molecules, nothing but molecules.

  3. #13
    Super Member Jelka avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Godina
    37
    Poruke
    229

    Talking

    Ej ljudi, pitanje da li ce uopste raditi staza.. jer je sad u rukama grada - a kako sredjuju grad tako ce i stazu.. Xaaa.. Ako budu imali debele koristi od toga onda ce raditi staza a ako vide da je tu slabasna kinta onda se nece truditi da radi nova staza, prilazni put i ostalo..
    Nadam se da gresim ali mislim da ce oni to zapustiti skroz..

  4. #14
    Member Bejn avatar
    Datum registracije
    09.12.2009
    Poruke
    65

    Podrazumevano

    Ma...za desetak godina...bice.
    The dimensions of things are created by the limitation of our vision as interpreted by our brain. All around us is nothing but molecules; molecules in the air, molecules in our body, molecules in the space; molecules, nothing but molecules.

  5. #15
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    u rukama grada je jer su ovi SS digli ruke od staze(tako je pisalo u novinama"DIGLI") a u Valjevu na lokalnom nivou vesti: preuzeli smo zicaru ludilo ovo ono...haos

    eto ja se nadam da ce se grad ove godine zajebati i pustiti zicaru u rad a sledece godine mozda je kupi Vujic i tako u nedogled...hehehe|
    koje konstrukcije haos


    mislim da su ove cene ski pass-a od prosle godine
    Izmenio/la Grimani; 27.10.2010 u 19:21.

  6. #16
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    A ako kupi Vujić usrećićemo se . On drži onaj tanjir kojem spada žica 3 puta dnevno - ne može da plati nekog da sredi žicu da ne pada 100 puta u sezoni. Takođe su redovi na istom ogromni, može da stavi još jedan tanjir, ili sidro, ali baš ih briga .

  7. #17
    Super Member Jelka avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Godina
    37
    Poruke
    229

    Talking

    Tesko.. Vujic vec propada, prodao je fabriku vode (osim ako ne namerava da od tih para kupi stazu ili izmiri dugove)..

  8. #18
    Junior Member
    Datum registracije
    28.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Dobar dan svima!
    Iako dugo godina pratim ovaj forum, ovo je moj prvi post. Nadam se da cu biti koristan clan ovog drustva.

    Razlog moje registracije je informacija koju sam dobio. Naime, kupljen je novi tabac snega i ljudi su na obuci za njegovo koriscenje.
    Ne znam ko ga je kupio i za koju stazu. Ko god da jeste i za koju god stazu, mislim da je to dobra vest.
    Na vest o uredjenju prilaznog puta za novu stazu, sasvim je izvesno da ce se cekati naredna godina.

    Eto, toliko od mene za prvo javljanje.

  9. #19
    Member Bejn avatar
    Datum registracije
    09.12.2009
    Poruke
    65

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Jelka Pogledati poruku
    Tesko.. Vujic vec propada, prodao je fabriku vode (osim ako ne namerava da od tih para kupi stazu ili izmiri dugove)..
    ma 100% ide sve na stazu...
    dobro je da su kupili tabadziju...mada i to je pitanje koliko ce da se pusti u pogon ove godine...mozda i ja malo k_njam...bilo bi mi drago da je tako...
    The dimensions of things are created by the limitation of our vision as interpreted by our brain. All around us is nothing but molecules; molecules in the air, molecules in our body, molecules in the space; molecules, nothing but molecules.

  10. #20
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Ako su stvarno nabavili ratrak to je sjajna vest, mozda ipak ima nade za Divci !
    Valjda ce se konacno naci neko pametan da pokrene stvar sa mrtve tacke i resi probleme sa prilaznim putem,time bi nova staza bila daleko atraktivnija i otvorila bi vrata za neka nova ulaganja i skijanje gore uopste. Videcemo sta ce ovog puta ispasti, sa ss je u startu sve bilo osudjeno na propast jer oni maltene od prvog dana nisu imali interes ni zelju da gore nesto stvarno urade i ozive Divci jer verovatno je to za njih mali zalogaj i mala kinta .Ko zna mozda nesto i bude ovog puta



Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •