Ajde da se i ja malo nadovezem...

U subotu je bilo super, jer nije bila guzva na stazi. Bilo je dosta hupsera ali mnogo manje nego u nedelju i staza je bila dosta meksa.
U nedelju je bio haos, stravicna guzva (sto je retkost za tu stazu), red se protezao celom duzinom podnozja.. Guzva i na stazi pogotovo pri dnu. Staza je bila dosta tvrdja, jer su je u subotu popodne tabali.
Do nekih 12h kao sto Miki kaze, staza je bila ok, malo izrovarena, na nekim mestima progledala, bez vece guzve. Posle toga je nastao haos, guzva na stazi, guzva u podnozju.. Zica je cesto stajala, jer su ovi nanosili sneg na izlazu sa korpe, kao i u podnozju. Mala deca koju su roditelji pustili, sami su isli na zicu, spadale im skije, stapovi, nekad nisu mogli ni da sednu u korpu pa je i zbog toga cesto stajala.. Ipak je bio divan dan, ja sam izgorela u licu a sedela sam samo pola sata na suncu. Nazalost, to nije bilo dobro za stazu, koja je pocela da meksa, sneg da se topi i da nastaje puno brezuljaka i rupa na stazi.. Dno je bilo najgore, jer je vecina snega sastrugana, videla se zaledjena mreza, gde su mnogi proklizavali i padali..
Evo i koja slika od subote:


P2264734.jpg

P2264735.jpg