Strana 5 od 16 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 158

Tema: Divcibare sezona 2010/2011

  1. #41
    Junior Member
    Datum registracije
    24.01.2011
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Mislis ono u pancericama i skije na rame?

  2. #42
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Mozes na skijama do staze (ako ti ih nije zao), a nazad je za..bano. Umoran, razbijen od staze, skije na rame i lagano.

  3. #43
    Super Member Jelka avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Godina
    37
    Poruke
    229

    Red face

    Ma svi pesace.. Nije to daleko toliko.. Jeste da je gore kad se vracas ali sta cemo..

  4. #44
    Junior Member
    Datum registracije
    24.01.2011
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Hvala na informacijama.

  5. #45
    Junior Member
    Datum registracije
    22.10.2010
    Godina
    41
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    kako izgleda staza danas, cini mi se da bi najpametnije bilo da se dodje u sredu.
    w2u kaze pada sneg trenutno a i teta na telefonu hotela maljen kaze da pada trenutno i da ce padati sutra.

  6. #46
    Member crni16 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Šabac - Novi Sad
    Skije / Bord
    Flow
    Godina
    38
    Poruke
    46

    Podrazumevano Utisci od nedelje.

    U nedelju moji drugari i ja dodjosmo na Divcibare, silom prilika, u ranim jutarnjim casovima . Popili kafu u jednom divcibarskom, jako lepom, restoranu i krenusmo na staru stazu. A na stazi, nigde nikog, oko 40cm neutabanog snega, naravno ratrak stoji parkiran pored. Popeli se pesaka skoro do vrha spustili se jednom po dubokom snegu i hajdemo na novu stazu, da vidimo da li uopste radi.

    Kad tamo, ima sta i da vidimo. Na nase opste zadovoljstvo zica se vrti, zaposleni nesto tumaraju i mi prvi kupujemo skipasove. Dok smo se penjali zicom do vrha, uocili smo dosta trave i po koji kamen na stazi, malo zice i zemlje na odredjenim mestima . Trava je najupadljivija bila na vrhu staze. Uredjenost staze ne moze da se poredi sa uredjenoscu bilo koje staze na Kopaoniku, ali dobro necemo preterivati. Ko god da je vozio ratrak do gore ocigledno je da ne zna to da radi , jer je sredinom staze ostao neutaban sneg a i ono sto je utabano bolje da nije, tragovi okretanja ratraka na samoj ivici staze itd.
    U pocetku se mogao bez vecih problema voziti bord, skijasima pocetnicima, moje saucesce . Za nas bordere i nije neki veci problem voziti ovakvom stazom, ali za pocetnike .

    Jako mi je drago sto je staza i pored manjka snega bila pustena u rad, ali cini mi se da je cena skipasa od 800 din malo preskupa za uslove na stazi.

    U svakom slucaju jako lep dan na Divci i jako mi je drago sto sam upoznao dva druga clana sa ovog foruma: Jelku i Gimija, veliki pozdrav za njih i vidimo se.

  7. #47
    Member
    Datum registracije
    29.12.2010
    Godina
    39
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Da li neko zna (mozda Jelka), sta je sa stazom pored hotela Pepa, gde su tanjiri? Zasto ona ne radi? To je idealno da se uci... Tako kad sam bio - devojku tamo, a ja se ili spustam sa njom ili odem do nove staze. Hteo bih za vikend malo da skijam, pa me zanima hoce li ona proraditi?
    Pitam, jer je bilo reci da se pokvario vucni mehanizam...

  8. #48
    Super Member Jelka avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Godina
    37
    Poruke
    229

    Exclamation

    E pa u nedelju je radila (mala staza - tanjir).. Na njoj je bilo duplo vise snega nego na novoj..
    Danas je radila velika (ne znam u kakvom je stanju bila), bilo je novih padavina ali mala nije - jer mi kazu da nije bilo zive duse pa je zato nisu pustali u rad.
    Ako nastavi da pada ovih dana i da se ne otapa sneg za vikend ce sigurno raditi obe staze..
    Toliko od mene

  9. #49
    Junior Member
    Datum registracije
    04.10.2010
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Ja sam u nedelju oko 1 prošetao pored male staze i ona nije radila i nije bila utabana, a snega je bilo solidno. Velika je radila ali nije baš sjajno izgledala.

  10. #50
    Senior Member Gimmy avatar
    Datum registracije
    06.05.2009
    Godina
    36
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Sa novim informacijama se javljamo....najavljuju padavine od cetvrtka tako da bi trebalo za vikend da bude dobro skijanje-bordanje!
    Pozz za Crnog i njegovu ekipu...

    @Crni :
    Pusti mi broj na pp!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •