Strana 16 od 16 PrvaPrva ... 6141516
Rezultati 151 do 158 od 158

Tema: Divcibare sezona 2010/2011

  1. #151
    Junior Member
    Datum registracije
    28.01.2011
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Ne, on mi rece da je staza u ne bas sjajnom stanju pa ne verujem da ce ici. Ali meni se ipak vise svidja tvoje razmisljanje pa cu ja zapucati. : )

  2. #152
    Junior Member
    Datum registracije
    28.01.2011
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    i, kakvo je skjanje juce bilo, lici li staza na sta? ipak ne odoh, promena plana u poslednjem trenutku.

  3. #153
    Junior Member
    Datum registracije
    27.11.2010
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    Po meni je bilo odlicno. Iako je staza bila razrovana, to je nekako bilo ravnomerno, hupsera nije bilo mnogo, a ni guzva nije bila velika.

  4. #154
    Member detchkotzar avatar
    Datum registracije
    16.12.2008
    Lokacija
    Lazarevac
    Skije / Bord
    Crazy creek sonic
    Godina
    44
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    u subotu bilo super... magla prvo u gornjem delu staze, a posle na celoj stazi, kuvana rakija i pivo na kraju staze... malo snega pa malo zemlje, ali u svakom sluchaju divan dan... nedelja izbegnuta...
    Nikada necesh dobiti drugu shansu da ostavish prvi utisak!!!

  5. #155
    Member vmiro avatar
    Datum registracije
    10.03.2010
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    За викенд сам био први пут на Дивчибарама и свидјела ми се стаза, јесте да је кратка али је добра... Вријеме је стварно било лоше, магла читав викенд (сем пар сунчаних интервала од 5 секунди у недељу ), а у недељу је вјетар ненормално дувао, али то нас није поколебало.

    Стаза је била прилично разроварена у недељу, пар пута сам налетио на неке каменчуге добро скривене испод снијега тако да сам развалио скију само тако...поставићу слику на форум после за савјет има ли јој спаса :(

    Поз

  6. #156
    Super Member Jelka avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Godina
    37
    Poruke
    229

    Talking

    Da, u subotu je bilo ok skroz, ja sam dosla medju prvima na stazu. Do nekih 10h staza je bila tvrda i zaledjena, posle je popustila.
    S' obzirom da su taj dan najavljivali otopljenje, bio je blagi minus ali je staza odlicno drzala, jer nije bilo velike guzve. Prodato je 60tak ski pass-ova.
    Bilo je super, mislim da su ovo poslednji dani skijanja/bordanja gore, jer ce biti sve toplije i toplije..

  7. #157
    Super Member Jelka avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Godina
    37
    Poruke
    229

    Podrazumevano

    Evo i fotka:

    P3054770.jpg

  8. #158
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Jel se ovo polako zavrsava sezona na Divcibarama? Nema komentara "ja bio, bilo 'vako-'nako".

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •