Strana 1 od 16 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 158

Tema: Divcibare sezona 2010/2011

  1. #1
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano Divcibare sezona 2010/2011

    Ski centar Divcibare u nadležnosti Grada Valjeva
    Izvor: Skijalista Srbije

    Direktor Javnog preduzeća „Skijališta Srbije“ Nebojša Skorić i gradonačelnik Valjeva Zoran Jakovljević potpisali su u četvrtak, 16. septembra, na Divčibarama sporazum o poslovno tehničkoj saradnji čime je pravo korišćenja i upravljanja ski centrom Divčibare sa Javnog preduzeća Skijališta Srbije prešlo u nadležnost Grada Valjeva.

    Potpisivanju sporazuma prisustvovao je i državni sekretar za turizam Ministarstva ekonomije i regionalnog razvoja Goran Petković.

    Nakon svečanog potpisivanja prestavnici „JP Skijališta Srbije“, Ministarstva ekonomije i regionalnog razvoja, Opštine Valjevo i medijske ekipe obišli su ski stazu. Dužina ski staze je 850 metara, poseduje dvosednu žičaru kapaciteta 1.200 skijaša na sat, a na Divčibare je preneta sa Kopaonika sa staze Karaman greben.


    Foto: Skijalista Srbije

  2. #2
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Thumbs up

    e sad da vidimo dali opstina Valjevo moze da sredi prilazni put ?

  3. #3
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Ma bole me briga za prilazni put. Nek oni srede stazu da valja, a do staze mi ne znaci ni behaton, ako je budu lose sredjivaji kao prosle godine. Nema snega - nema skijanja. Padne pola meta snega - nema skijanja (ne moze da se utaba staza).

  4. #4
    Super Member Jelka avatar
    Datum registracije
    03.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Godina
    37
    Poruke
    229

    Exclamation

    A xa xa xa xa xa xa xa.... Kako ste me slatko nasmejali

    Ako opstina Valjevo bude kao sto je dosad bila (mislim da hoce, da se nista znacajno nece promeniti) - nece raditi staza, zicara a kamoli prilazni put...
    NADAM SE DA GRESIM ALI....??!!!

  5. #5
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Exclamation u pravu ste

    ovako izgleda prilazni put prema novoj stazi, citavo leto prodje a oni ne sredise kilometar puta, barem da su ga malo poravnali i posuli neki tucanik
    (bio sam juce gore,u kontrolnoj delatnosti)
    Priložene slike Priložene slike

  6. #6
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Put je katastrofa. Ja sam letos prošao biciklom. Na nekim delovima je toliki kamenjar da sam morao da siđem sa bicikle.

    A najjača mi je fora da dve staze stoje manje više na istom brdu a nisu povezane ni stazom ni putem. Doduše ja sam se popeo peške do pola nove staze pa sam se "putem" spustio prema staroj stazi. Bar bi tuda moglo nešto da se napravi.

  7. #7
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Exclamation 03.10.2010.

    a ovo je valjda visak od dvoseda, pa bacili tu pokraj puta. (prave groblje)
    Priložene slike Priložene slike

  8. #8
    Member Bejn avatar
    Datum registracije
    10.12.2009
    Poruke
    65

    Podrazumevano

    koliko sam ja cuo nema nista od svega toga dok opstina valjevo ne sredi nesto sa vlasnistvom zemlje ili tako neka nebuloza.tacnije po tome sto sam ja cuo ti ljudi cije je zemljiste nece da dozvole rad staze.
    The dimensions of things are created by the limitation of our vision as interpreted by our brain. All around us is nothing but molecules; molecules in the air, molecules in our body, molecules in the space; molecules, nothing but molecules.

  9. #9
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    857

    Podrazumevano

    nema problema sa stazom, to oko vlasnistva je pitanje za prilazni put...prosle godine se islo ali nije asfaltirano, ne verujem i da ce ove to uraditi, ima i drugi prilaz do staze....
    bice skijanja ali je tesko doci do staze. Isao sam prosle godine sa kecom bez lanaca. padao je sneg dok sam skijao i kad sam krenuo imao sam sta da vidim ili da ne vidim, nije se video put. sreca bilo je tu par GSS-ovaca i nkih ljudi da poguraju jedno 1 km. da sam imao lance bolje bi prosao...

  10. #10
    Member Bejn avatar
    Datum registracije
    10.12.2009
    Poruke
    65

    Podrazumevano

    a nama koji nemamo kola ostaje samo da pesacimo po ko zna cemu i ko zna kolikom snegu...xD
    The dimensions of things are created by the limitation of our vision as interpreted by our brain. All around us is nothing but molecules; molecules in the air, molecules in our body, molecules in the space; molecules, nothing but molecules.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •