Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 32

Tema: Planet Bike Kritike/Pohvale

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    16.11.2005
    Poruke
    8

    Podrazumevano Planet Bike Kritike/Pohvale

    Pozdrav svima ,

    Ovim putem zelim da vas obavestim da nikako ne ulazite u Planet Bike u Vojvode Stepe jer ce vas brutalno odrati. Naime pred vasim ocima menjaju cenu artikala tako sto dopisuju na postojecu cenu jedinicu ispred, sa ulicarskim ponasenjem "nema sanse da to kosta toliko".Pa jer to odnos prema kupcu.

    dosta pljacke u Srbiji
    Pozdrav nezadovoljni kupac

  2. #2
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    hvala na savetu. to je stvarno...
    ostao sam bez texta...
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    16.11.2005
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Ma nema smilsla odnos kao prema stoci oderi i sutni,pa u drugoj drzavi bi se izvinuo i ponudio i kaficu

  4. #4
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Ipak treba cuti i drugu stranu!
    Izmenio/la pop67; 27.12.2005 u 09:33.

  5. #5
    :) jovanitZa avatar
    Datum registracije
    25.12.2005
    Lokacija
    beograd
    Poruke
    258

    Podrazumevano

    auuuuu koje lopuze...
    board-moja prva,prava i jedina ljubav

  6. #6
    Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    24
    Poruke
    32

    Podrazumevano Nasa strana price

    Postovani gospodine Jovanovicu (kolege iz radnje su mi prenele da ste se tako predstavili),

    Zelim pre svega da objasnim sta se to desilo u nasoj prodavnici u Vojvode Stepe 2, u subotu 24.Decembra.
    Vasu verziju dogadjaja smo culi, red je da se cuje i nasa strana.

    Razgledajuci po nasoj radnji, odabrali ste dasku Volkl Racetiger Jr. Sl u duzini 149cm i sa njom krenuli prema kasi. Kada Vas je prodavac obavestio da cena od 3.890.- dinara nije ispravna, i da prava cena iznosi 13,890.- dinara usledila je Vasa reakcija koje je bila sve samo ne civilizovana.

    Culi smo Vase pretnje da ce “inspekcija da radi” i da Vi tamo znate odredjene ljude, da se stvar nece na ovome zavrsiti, da ovo ima samo u Srbiji, itd… Vas ton i nacin komunikacije je bio vrlo agresivan i nepristojan.

    Ja mogu da razumem Vasu frustraciju, i zbog toga Vam se u ime Planet Bike-a izinjavam, ali mi nije jasno da niste zeleli ni da saslusate racionalno objasnjenje.

    Kao prvo, na trzistu ne postoji skija za 3.890 dinara. Posebno ne najbolja ovogodisnja juniorska RACE skija iz Volkl programa. Kako mi se cini, Vi niste laik kada se radi o ski opremi, tako da Vase insistiranje da skiju kupite za 3,890.- dinara mogu da shvatim samo kao zlonamerno i koristoljubivo. Vecina drugih kupaca bi objasnjenje prihvatila kao razumno.
    Predlazem da posetite inostrane web sajtove i proverite maloprodajne cene ovih dasaka.

    Nas prodavac, koji sve i da je hteo, tu skiju nije mogao da Vam proda za 3,890.- dinara, jer ga zvanicna maloprodajna kalkulacija duzi za 13,890.- dinara, Vam je nudio na uvid zvanicnu ulaznu dokumentaciju, za sta niste bili zainteresovani. Svaku maloprodaju prate dokumenta kao sto su kalkulacije, trgovacka knjiga, fiskalni racuni, tako da nalepnica na artiklu nije jedino mesto gde se evidentira cena robe.
    Predlazem da konsultujete bilo koga koji poznaje problematiku maloprodaje i proverite ove cinjenice.

    I na kraju, Planet Bike se trudi da ima maksimalno fer i korektan odnos prema kupcima. Na Expo Zimu smo bili jedan od retkih prodavaca koji je svakom kupcu izdao fiskalni racun, a tu praksu imamo i kod rentiranja ili servisiranja ski opreme.
    Proverite koliko drugih prodavnica ili servisa u gradu to radi.

    Hocu da uverim Vas, kao i sve druge posetioce foruma, da smo mi kompanija orjentisana prema kupcu, i da ponasanje koje Vi opisujete jeste susta suprotnost nase poslovne filozofije.

    Za sve dodatna pitanja, Vama i ostalim posetiocima foruma, stojim na raspolaganju.

    Srdacan pozdrav,

    Nikola Popadic
    Sef maloprodaje
    nikola.popadic@planetbike.co.yu

  7. #7
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    Dobar fazon ,3980din. za dasku
    ski rules


  8. #8
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    sad smo culi obe strane...
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    23.11.2005
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Shone Banderas:
    Nisam bio tamo, i nisam vidio sta se desavalao, ali u potpunosti podrzavam "Planet Bike" i njihovo objasnjenje

    Na osnovu ovog sto sam procitao jedino se moze zakljuciti da si slab poznavaoc ski opreme kao i njihovih cijena, kao i to da imas ono sto imaju mnogi pripadnici "balkanske rase" a to je pljuvacki i svadjalacki duh, kao i osjecaj da svi na ovoj planeti zive za to da tebe prevare. Tu je dobro poznata stvar da kad neko nesto kaze -a ako je to "nesto ruzno i ima veze sa ogovaranjam" svi ce sljepo podrzati njegovo misljenje.

    Etiketa/cijena na proizvodima je cisto informativnog karaktera, i to je nesto sto postavlja i radi ljudska ruka, a to znaci da su greske/previdi moguce a u pravilu neizbjezne.

    Ne ulazim u to da li je bilo drsko ponasanje sa njihove strane, ali za to ne mozes da optuzujes citav kolektiv i prozivati cijelu firmu. Ukoliko smatras da je prodavac/prodavacica postupila prema tebi nekulturno i nepravedno - onda pricas sa njihovim nadleznim a ne ovako kao sto ti radis.

    Ps. Ne poznajem ni tebe, niti bilo koga iz te firme, cak sto vise - nisam nikad bio tamo i ovo je samo objektivan komentar.
    Izmenio/la raul; 26.12.2005 u 18:45.

  10. #10
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    @ Planet Bike, 100% ste u pravu, ok mislim cena jeste bila pogresno napisana, ali ako ste probali lepo da mu objasnite onda ne vidim u cemu je onda problem i zasto se covek tako poneo.

    p.s. Jedno pitanjce da li biste izasli u susret sa nekom opremom da se odradi recenzija, tj. test koji bi bio okacen na sajtu?
    Space Shuttle Ski

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •