Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 35

Tema: Tour de France

  1. #11
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Verujem da prati vise ljudi no sto se javljaju
    No kad smo kod navijanja,iako ne simpatisem Spance bas mnogo, ipak Kontador je u prednosti.
    Na danasnoj etapi se i videlo zasto Alberto nije hteo zutu majcu na devetoj etapi.
    Jednostavno postedeo je ekipu od teskog rada juce, danas a bogami i sutra,
    a on ce svoj deo posla odraditi sam, naravno na tocku Sleka,
    odnosno cele ekipe Saxo Banka a kad dodzu pirinei odnosno kad Alberto stigne kuci
    onda odmorena ekipa i ...

  2. #12
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Tour i zvanično danas počinje. danas, a najkasnije u utorak, sredu će pasti odluka o pobedniku. Cenim i pre individualnog hronometra.
    Koliko juče sam mislio da če Kontador ipak pobediti, danas vidim da su Hernandez i Navaro(!) (astana, obojica) odustali.

    Možda Endi ipak ima neku šansu.

    Nego, trendo - kako je bilo na Mont Blanc-u. ili tek idete?
    Ja sledeće godine.

  3. #13
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od barrcode Pogledati poruku
    Tour i zvanično danas počinje. danas, a najkasnije u utorak, sredu će pasti odluka o pobedniku. Cenim i pre individualnog hronometra.
    Koliko juče sam mislio da če Kontador ipak pobediti, danas vidim da su Hernandez i Navaro(!) (astana, obojica) odustali.

    Možda Endi ipak ima neku šansu.

    Nego, trendo - kako je bilo na Mont Blanc-u. ili tek idete?
    Ja sledeće godine.
    Spored onoga sto se danas desavalo nista nije cudno ako ipak odluci hronometar (naravno u bitci izmedzu Endija i Alberta, ostali jednostavno nemaju sanse)
    Ja jos nisam resio par administrativnih problema a i drustvo jos malo okleva.
    Inace orientirni period je posle 10. Avgusta
    No nista ako se ne uspe ove godine, planina ce tamo biti i sledece

  4. #14
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    mislim da će se rešiti ili sutra ili (najverovatnije) u četvrtak. Le Tourmalet oba dana, s 2 različite strane. Mada, ima i danas 1 HC uspon.

    Pozdrav i želim ti da popnete Mont Blanc.
    ja idem na Triglav, Marmoladu, Zugspitze. barem su takvi planovi.

  5. #15
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Danas je bilo uzbudljivije no sto se mislilo
    Tacnije bar ja sam mislio da ce Astana danas samo da primora Saxo Bank da radi a oni ce da miruju i vrebaju sa obzirom da posle HC uspona je dolazilo 20km spusta sto sam smatrao da nije prednos Kontadora ali...
    Naime smatram da je Kontador zasluzeno dosao do zute majce, i da je ipak cekao Endija, jer da nije cekao razlika na cilju bi mogla biti mnogo veca, tacnije razlika na vrh uspona je bila jedva nesto iznad 20 sek , a Endi je vise izgubio namestajuci lanac a kamoli dok stane na tocak pa dobije ubrzanje pa...
    Mislim da ce sutra oni zajedno stici na cilj s obzirom da Endi ima slabiji tim i nemoze napasti i izdrzati do kraja ali zato u cetvrtak na Turmalet ce se odvijati prava bitka i to najveca do sada a bilo ih je vec nekoliko.
    P.S. Ne treba zaboraviti da Kancelari i Endiju nije padalo na pamet ni da se okrenu da vide sta je to bilo kad je Frenk pao (brat i clan tima) a kamoli da stanu jer tada se nabijala razlika i to je ova razlika koja je danas eliminisana
    P.S.2
    Ma idem ja svaki vikend na preko 2000m a tu su i Olimp i Musala u susedstvu ali bitno je da se popne na preko 4000m. Par njih iz mog drustva idu na Ararat ali to je druga varijanta na koju nisam spreman sada ili bar nisu mi planovi takvi :-)

  6. #16
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    i to bi bilo to.

    Kraj.
    neverovatno izjednačen Tour. da Shleck-u nije spao lanac na prvom Col du Tourmalet-u, verujem da bi na Jelisejskim poljima razlika bila tu negde reda veličine oko 10sek, kao na onom mitskom hronometru 1989. Greg Lemond Vs. Laurent Fignon.
    Navijao naravno za Endija. nisam srećan zbog rezultata. ne mislim da je mogao bolje. mislim da će sledeće godine biti još bolji i eventualno pobediti.

    toliko od mene na ovoj temi.
    pozdrav Endiju,Trendu. Vidimo se na Velikom Korabu 4.septembra

  7. #17
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Da i ja mislim da se moze sacekati samo formalno kraj, za ne daj boze nesto da se desi
    Tesko reci da sam navijao, jednostavno sam uzivao u boribi i da Endi jos ima mesto za napredak, ali je Kontador danas ipak bio jaci i to je Endi i priznao sto je veoma dzentlamenski od njega i sto ga pravi vecim
    Ako dolazis javi se pa te mogu pridruzivati ili obrnuto, bilo u penjanju bilo u

  8. #18
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Bilo u
    a do tada evo gde nameravas da ides (slika je iz 10.06.'10) a za vise pogledaj moj zadnji post u theart Makedonija od 15.o6.
    Priložene slike Priložene slike

  9. #19
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC Ti
    Godina
    43
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    Naravno da sam navijao za Endija, medjutim mora se priznati da je njegova greska bila u menjanju brzine na usponu....... Valjda ce imati vise srece, a iskustva sigurno za sledecu godinu...

  10. #20
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    zovem, odnosno nadam se da ću imati vremena za taj 4.sep na V.Korab. (za one koji ne znaju, tradicionalni uspon na najviši vrh Makednonije, a povodom dana državnosti Makedonije)

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •