Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Rezultati 81 do 84 od 84

Tema: Arlberg (St. Anton + Lech/Zurs)

  1. #81
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano

    Jel neko imao iskustva, da poveeze Ischgl i St Anton. Mi smo smesteni u Kappl i planiramo Ischgl i St Anton da kombinujemo. Nadam se da ima objedinjen skipass i da nije problem tih 30tak km koliko je razdaljina

  2. #82
    Senior Member
    Datum registracije
    10.03.2008
    Skije / Bord
    Head i.Race/Rossignol Soul 7 HD
    Godina
    40
    Poruke
    140

    Podrazumevano

    Koliko ja znam nema objedinjen ski pass. Svaka dolina je poseban ski pass. Kolima je blizu, ali ako si 6 dana na skijanju mislim da nema potrebe da kombinujes sem ako bas zelis jer su oba skijalista ogromna. Pogotovo St. Anton i vise nego dovoljno sa 6 full dana skijanja da ti nikad ne dosadi.

  3. #83
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sas35bgd Pogledati poruku
    Jel neko imao iskustva, da poveeze Ischgl i St Anton. Mi smo smesteni u Kappl i planiramo Ischgl i St Anton da kombinujemo. Nadam se da ima objedinjen skipass i da nije problem tih 30tak km koliko je razdaljina
    Ako ste u Kappl-u,ski pass vam je za Ischgl,Kappl i See....Generalno,pored Ischgla vam nece padati da pamet da se vozate :-) Ja bih ostavio St.Anton-Lech-Zurs za neki sledeci dolazak


  4. #84
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Nema objedinjen ski pas, to su dve odvojene regije i skijaske i administrative (Vorarlberg i Tirol) i za svaku od njih imas regionalne ski pasove (Ski Arlberg (St Anton, Lech, Zurs, Warth..) i Silvretta (See, Kappl, Ischgl...). Zavisi gde ste smesteni, ali ako ste negde blize Landecku (See, Kappl..), onda su vam i St Anton i Serfaus i Ischgl jako blizu i izvodljivo je skijati sve to, ali se slazem sa ostalim da je svako pojedinacno sasvim dovoljno za 6-7 dana.

    Neke od varijanti multi resort ski pasova:
    https://www.superskicard.tirol/en/su...i-network.html
    https://www.tyrol.com/things-to-do/s...kiing/ski-pass

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •