Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: prvaci Jugoslavije u skijanju?! ko su oni?!

Hibridni pregled

  1. #1
    kobi_23
    Guest

    Podrazumevano prvaci Jugoslavije u skijanju?! ko su oni?!

    da li bilo ko moze da mi kaze da li je Dragan Pilipovic ili bilo koji drugi Pilipovic ikada bio prvak ili nesto priblizno Jugoslavije u skijanju?...bio bih jako zahvalan kada bi mi neko strucan odgovorio na ovo pitanje,ili cak uputio kako da proverim da li je neko bio tako nesto.da li za to postoje posebni sajtovi sa imenima godinama i tabelama ili jednostavno ko zna-zna?......trenutno me prvenstveno interesuje ovo za doticnog Dragana Pilipovica...unapred hvala....

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC Ti
    Godina
    43
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    Jel to pala neka opklada ili se taj tip previse hvalio

  3. #3
    Member skitata avatar
    Datum registracije
    01.05.2008
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head RD GS
    Godina
    41
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od kobi_23 Pogledati poruku
    da li bilo ko moze da mi kaze da li je Dragan Pilipovic ili bilo koji drugi Pilipovic ikada bio prvak ili nesto priblizno Jugoslavije u skijanju?...bio bih jako zahvalan kada bi mi neko strucan odgovorio na ovo pitanje,ili cak uputio kako da proverim da li je neko bio tako nesto.da li za to postoje posebni sajtovi sa imenima godinama i tabelama ili jednostavno ko zna-zna?......trenutno me prvenstveno interesuje ovo za doticnog Dragana Pilipovica...unapred hvala....
    Približna godina ('70, '80, '90) ?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •