Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 23

Tema: Testiranje Atomic-a i Salomona na Kopu 14.03.

  1. #1
    Junior Member alex_kv avatar
    Datum registracije
    06.08.2007
    Lokacija
    KV
    Skije / Bord
    Rossignol 9X Pro 10.2 Race Carve
    Poruke
    9

    Podrazumevano Testiranje Atomic-a i Salomona na Kopu 14.03.

    Samo kao informacija za sve forumase, da ukoliko planiraju da kojim cudom testiraju ubuduce proizvode ova dva brenda, koje predstavlja beosport, moraju da ponesu, sem licnih dokumenata i 500 evritja.

    samo se pitam da li je mozda jos neko od vas naisao na takvu budalastinu bilo gde sem kod nas.
    Izgleda da su im sluzbenici extra trenirani da prepoznaju prave kupce, za mene sam siguran, ubuduce cu ih zaobilaziti u sirokom luku.
    Ako je iko doziveo nesto slicno, molim da podeli to samnom, mada cisto sumjam.
    Pozzzzzzz

  2. #2
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    sta to znaci moras kupiti skije prije testiranja

  3. #3
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    pa kao ti se svide da ne moras da se vracas po novac
    stvarno su genijalci
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  4. #4
    Old Member pedja5 avatar
    Datum registracije
    30.03.2004
    Lokacija
    Nis
    Godina
    51
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    Akcija je trajala od 10.-14. marta od 10h svakog dana.
    Kad god sam pitao da li mogu da probam neki od modela odgovor je bio nemamo duzinu za Vas, dodjite kasnije menadzer nije tu, sve su rezervisali klubovi, pozovite posle 13h.
    Da su mi bar trazili depozit, nego cak ni to...
    Skijanje je zarazno!

  5. #5
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Pazi, oni kao generalni uvoznik imaju obavezu da organizuju taj test, a pretpostavljam da odredjeni broj test skija dobijaju dzabe ili po jako povoljnim cenama.

    Tako da im se ne isplati da se te skije mnogo drndaju, jer je vecinu vec rezervisala odredjena njihova ekipa u pola cene ili jos manje. A moguce je da se takve skije, koje recimo sacuvaju na testu, servisiraju i prodaju kao nove u radnji.

    Koliko znam, trebalo bi da ostavis neki dokument i da onda imas pravo da testiras skije. Kakav crni depozit?

    Ne bi bilo lose poslati jedan mail Atomicu i Salomonu...

  6. #6
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    to su reklamni produkti koi se dobijaju djaba od kompanije
    i poenta cijelog experimenta je ta da skije oproba sto vise ljudi
    da se ne stede da budu uvijek besprijekorno naostrene i servisirane
    tako da svako moze da uvidi prednosti produkta u ovom slucaju
    (atomic i salomon) jedino kod nas je svrha istih da se napravi sto veci profit prodajom istih jebes musterije i testiranje
    definitivno od istih nebih kupio nista sramota

  7. #7
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    To se zove ciganija, najbolje bi bilo da neko pošalje mail atomicu/salomonu...

  8. #8
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    O Srbijo medju sljivama! Elan je takodje organizovao testiranje tih dana, ja sam isprobavao Vertigo snowboard i jedino sto su mi trazili je bio dokument, vozio, vratio, nikakv problem. Hteo sam da probam jos neki freestyle, ali stvarno u tom trenutku nije bilo duzine za mene (imam 115 kg), a kasnije sam se zaigrao po planini pa zaboravio da se vratim i vidim da li je sta vraceno, no to vec i nije bitno. Ali mi je jasnije zato oko Atomicovog stand anije bilo nikoga uglavnom sve vreme...

  9. #9
    Junior Member alex_kv avatar
    Datum registracije
    06.08.2007
    Lokacija
    KV
    Skije / Bord
    Rossignol 9X Pro 10.2 Race Carve
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    izgleda da je dragon u potpunosti u pravu, oni su u obavezi da organizuju test, ali nas gledaju kada se tamo pojavimo u fazonu " samo su nam ovi smaraci falili"
    to je prava ciganijada, do duse oni izgleda da misle da su bogom dani da mi kupujemo nesto kod njih, ali sva je sreca da nismo i da cemo sve manje biti...
    najgore u svemu tome je sto bi se mozda i odlucio da kupim nesto nakon probe, sada cu i sigurno da promenim marku, sada imam salomon, razmisljao sam da ponovo pazarim, ali cu sigurno uzeti drugu marku...
    mogli su lepo da naprave pricu, uzmes skije i ako ti se svide ti ih kupis, pa i rentiranje bi im platio, ali takvu neljubaznost nisam odavno sreo...
    neka se oni lepo vozikaju sa ortacima, a ja znam i bez njih sta cu sa svojim evritjima:-)
    poslao sam e-mail beosportu, ne odgovaraju, ne znam zasto ali me to i ne cudi!
    saljem i salomonu i atomicu, samo da negde iskopam adrese, ako neko zna neka posalje.
    u svakom slucaju hvala na podrsci, ali sam bas bio razocaran takvim odnosom prema kupcima... ne daj boze nekom u usa ili po evropi da se desi ovako nesto... ali izgleda da smo i mi po malo saucesnici u svemu ovome, sve dok im dajemo novce...
    pozzzz

  10. #10
    Junior Member alex_kv avatar
    Datum registracije
    06.08.2007
    Lokacija
    KV
    Skije / Bord
    Rossignol 9X Pro 10.2 Race Carve
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Atomicu je poslat e-mail;-)
    za salomon molim pomoc, nigde im nema e-maila...
    pozzzz

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •