Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 30 od 30

Tema: Vail/beaver creek/breckenridge

  1. #21
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od alex11 Pogledati poruku
    Zloglasni, drago mi je da si se uverio da Colorado ipak nesto vredi. Pogledaj moj post malo nize za Aspen Colorado gde si napisao:
    "Braco skijasi, Batalite "stenovite" i ostale planine po SAD,jedino sto vredi puta u Severnu Ameriku je Whistler-Blackcomb (Kanada).Necete ovde naci nista sto u Aplima nema,plus Apli imaju bolji prizor,ambijent zovite to kako god hocete".
    Moj utisak je da ne bih bas Colorado tako lako otpisao.
    Sa zakasnjenjem od dve god cu pojasniti taj post.

    Konkretno sam mislio da ljudi koji mogu sebi da priuste do 10-ak dana skijanja godisnje ne treba da razmisljaju o USA.Vail,Alta,Aspen i ostali vrhunski centri po usa su super ali s obzirom na cimanje (citaj cenu ) nisu vredni puta po mom misljenju sem ako niste Evropu dobrano vec izdegustirali.Americka skijalista jesu neki drugi svet koji svakako treba videti ako ste u mogucnosti ali Alpi ipak pobedjuju u sveukupnom utisku. Da VAil nije vredan nebih opet isao ove sezone i ovoga puta na 15 dana da nam se ne ponovi greska od pre par godina

  2. #22
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Uzeo sam epic pass, nadam se da cu ga i isplatiti
    Cao Goksi!

  3. #23
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Epic pass je najbolji deal koji trenutno postoji u americi.Ne znam da li si obratio paznju ali ukljucuje i 3 dana skijanja u Verbieru i 4 doline (Svica).

  4. #24
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    @pailhead

    Ti si moj idol svaka čast

  5. #25
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pailhead Pogledati poruku
    Uzeo sam epic pass, nadam se da cu ga i isplatiti
    Mi smo u Vail-u od 11-27 januara pa ako te pun nanese tamo javi se i ima da isplatis pass u 5 dana

  6. #26
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Bio sam za thanksgiving na tahoe, kings beach i isao na northstar. Kirkwood je cini mi se bio zatvoren cet i pet, a na heavenly nismo isli. Bio je bas tuzno, ali opet nikad nisam bio tako rano na skijanju.
    Cao Goksi!

  7. #27
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano

    A Lake Louise?
    Inicirala me jucasnja trka u veleslalomu da pogledam gde je taj lake Louis. Vidim ozbiljan skicentar a nema sedmodnevni skipas. Onda vidim da mesto ima manje od 1000 stanovnika a kuma mi je pricala da dolaze tu na vikend i ima samo 1 ogroman hotel ali da retko ljudi ostaju duze. Citam dalje da je sezonska karta za familiju 2006 dolara
    Skapirao sam da se na Severu Amerike i Canade skipas uzima ili sezonski ili familijarni sezonski skipas, pa te dan izadje 5-6 dolara. Inace dan je od 70-100 dolara

  8. #28
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Lokal za taho je valjda 400 dolara bio sad a sezona je pocela. Sva tri skijalista koja pokriva su otprilike ko kopaonik i veca.

    Sezonski na kopaoniku je koliko vidim i dalje oko 600 evra, znaci 720 dolara.

    Za 720 dolara ja sam uzeo full epic pass, neogranicen pristup na tri dobra skijalista na tahoe, i jos ova po coloradu koja ne znam. Cak dobijes i tri dana negde u svajcarskoj.

    Seozna pocela pocetkom novembra, zavrsice se tamo negde u maju....

    Cini mi se da su ovi pasovi imali jos neki popust ako se uzimalo tamo u aprilu ili maju za ovu sezonu.

    Inace da, otici bilo gde u neko od ovih skijalista, bilo bi 400-500 dolara za 5 dana.



    Moj problem je sto sam posle ove kupovine svorc, i sto nemam kola, ali ima zimride i uskoro dobijam radnu dozvolu
    Cao Goksi!

  9. #29

  10. #30
    Member
    Datum registracije
    13.10.2012
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Da li se planira neka avantura do Kolorada u predstojecoj sezoni?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •