Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 17 od 17

Tema: Otišao bih sa 3,5-godišnjim sinom ovih dana na skijanje - molim za preporuku

  1. #11
    Member pooya avatar
    Datum registracije
    06.01.2010
    Lokacija
    Böblingen, Detuschland
    Skije / Bord
    Elan Speedwave 12
    Godina
    54
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Odlučio sam sa za Gerlitzen:

    http://www.hotelalpinum.com/de/onas.html

    Od prvog marta smo tamo. A do kada odlučićemo sasvim sponatano...

    Hvala svima na učešću u temi!

  2. #12
    Member pooya avatar
    Datum registracije
    06.01.2010
    Lokacija
    Böblingen, Detuschland
    Skije / Bord
    Elan Speedwave 12
    Godina
    54
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    I evo nas nazada u sivoj i kisovitoj Nemackoj - fuj! 18 dana snega i pretzno sunca je ucinolo svoje i delovalo kao droga.

    E sad 'vako:

    Hotel - los u skoro svakom smislu ali jeftin (50€ sa doruckom i vecerom)i skoro na samoj stazi (tj. blizu gondole) a ne u podnozju sto mi je bilo jako vazno zbog klinca i njegovih bolestina ali i transfera do staza.

    Staze - , bas kao sto je Stekan naglasio i koristim priliku da mu se jos jedared zahvalim na pomoci i informacijama. Prvih dana skijali samo uglavnom plavu stazu 5 (2100m) a kasnije crvene 1 i 1a. Na zalost, tek zadnjih 3-4 dana skijali samo vezano 8/21 i 9 (ukupna duzina 7500m, od vrha do Klösterle) - sve sam mislio da je to pretesko za 3,5 godisnje dete koje ima tek 10-ak dana skijaskog staza. Mnogo sam tu pogresio ali o tome i davidovom talentu u nekoj drugoj temi.

    Organizacija - top, sve radi, sve funkcionise, bolje ne ide.

    Da, idemo ponovo, to je vise nego sigurno!
    Priložene slike Priložene slike
    Izmenio/la pooya; 21.03.2010 u 19:30.

  3. #13
    Member pooya avatar
    Datum registracije
    06.01.2010
    Lokacija
    Böblingen, Detuschland
    Skije / Bord
    Elan Speedwave 12
    Godina
    54
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Evo i par fotki:
    Priložene slike Priložene slike

  4. #14
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Mali kao da je rodjen na skijama. Svaka cast

  5. #15

  6. #16

  7. #17
    Member pooya avatar
    Datum registracije
    06.01.2010
    Lokacija
    Böblingen, Detuschland
    Skije / Bord
    Elan Speedwave 12
    Godina
    54
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    David najradije ne bi ni silazio sa skija - uvek se prepiremo kad treba da podjemo kući/u hotel. Imam ogromnu želju da ga podžim kad je skijanje u pitanju ali ne znam kako.

    U Frankfurtu je sedište skijaškog saveza republike Hessen. Možda da prvo odem(o) kod njih i rspitam(o) se kako i šta dalje.

    U Bottropu postoji najduža ski hala na svetu, dužina piste je oko 600 metara. Planiram da tamo idemo što češće mada samo jedan odlazak će nas koštati oko 120 evra.

    Kako sam ja DIY skijaš nisam u poziciji da Davidu mnogo pomognem oko ski tehnike pa sam razmišljao da se upišem na neke kurseve za ski trenera/instruktora. Na taj način bi David imao "trenara" na raspolaganju 365 dana u godini i ne bi zavisili previše od drugih, bar ne par narednih godina.

    Znam da je sve ovo bilo te molim moderatora/administratora da ako je to potrebno ovaj post prebaci u neku drugu, novu temu. Hvala.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •