Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Otišao bih sa 3,5-godišnjim sinom ovih dana na skijanje - molim za preporuku

  1. #1
    Member pooya avatar
    Datum registracije
    06.01.2010
    Lokacija
    Böblingen, Detuschland
    Skije / Bord
    Elan Speedwave 12
    Godina
    54
    Poruke
    97

    Podrazumevano Otišao bih sa 3,5-godišnjim sinom ovih dana na skijanje - molim za preporuku

    Problem i nije baš tako jednostavan - moj sin ima ogromne krajnike koje bi trebalo operisati. Pre 2 dana sam pak čuo da postoji jedan lekar u Izoli/Kopru koji može pomoći jednom ne-operativnom terapijom/metodom. Operaciju bih zbog neophodnosti opšte anetezije gledao da ako je ikako moguće izbegnem jer bi to Davidu bila već četvrta!

    Ceo tretman bi mogao da traje 2-3 nedelje a jedna seansa svega nekolko minuta i bila bi ogromna steta da sve vreme presedimo u Kopru. Dakle, otišao bih sa sinom u neko skijalište koje nije mnogo daleko a u dane kad imamo zakazane seanse (3-4 puta sedmično) bi u popdnevnim časovim krenuli put Kopra.

    Gerlitzen i okolina je jedna od alternativa (230km). U obzir dolaze Slovenija, Austrija i Italija.

    Unapred hvala na predlozima.

  2. #2
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano cerkno

    Najbliže ti je skijalište Cerkno i Kanin (koji je od ove godine povezan sa Italijom preko Sella Nevee), Krvavec.... Cerkno preporučujem, jer je centar sa dosta snega, relativno novim napravama, i stazama za sve skijaše...više ovdje http://www.ski-cerkno.com/

  3. #3
    Member pooya avatar
    Datum registracije
    06.01.2010
    Lokacija
    Böblingen, Detuschland
    Skije / Bord
    Elan Speedwave 12
    Godina
    54
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Odlučio sam sa za Gerlitzen:

    http://www.hotelalpinum.com/de/onas.html

    Od prvog marta smo tamo. A do kada odlučićemo sasvim sponatano...

    Hvala Ti puno na učešću u temi!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •