Rezultati 1 do 9 od 9

Tema: Jahorinski SPAMERI

  1. #1
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano Jahorinski SPAMERI

    Nekada je na skijanje.rs bilo više Jahorinskoh izvještivača nego skijaša na Jahorinskim ski stazama, sve dok neko u temi Aktuelnosti sa Jahorine nije napisao ovo:
    Citirati Originalno postavljeno od admin Pogledati poruku
    Postovani clanovi Foruma koji pisete u ovoj temi o Jahorini

    Cilj ove teme na Forumu je sluzi za afirmaciju same planine Jahorine i skijanja na noj, a ne za reklamu pojedinih sajtova koji se, uglavnom komercijalno, bave Jahorinom...

    U tom smislu molim da slike koje postavljate na Forumu ne budu obelezene - potpisane web adresama. Takodje uklonite i logotipe svojih sajtova iz "potpisa"
    Vase ucesce na ovom Forumu smatrajte kao licno a ne kao autora ili nekog od sajtova o Jahorini.

    U buduce ce takve slike biti uklonjene, a postovi, eventualno azurirani...

    Hvala na razumevanju
    Sad se ja pitam gde su svi nestali, zašto ih nema, zar je toliko teško skinuti logo potpis sa slike?

    Ostao sam praktično sam sa DaniloSubotic koji uvjek piše VELIKIM SLOVIMA

    KAKVI SU TO LJUBITELJI JAHORINE AKO IM JE PRVOBITAN PROFIT PA ONDA OSTALO!?

    Eto, počeh i ja da se derem

  2. #2
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Pokušavam da shvatim ovo, pa mi nešto ne ide.

  3. #3
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Pokušavam da shvatim ovo, pa mi nešto ne ide.
    Imaš 2000 postova što znači da pratiš forum, ali je očigledno da ti je ovo izmaklo ili te prosto ne zanima koliko mene. Pogledaj ovu stranicu i zadnji post na njoj http://www.skijanje.rs/forum/showthr...t=2500&page=16 zatim provjeri ko je ostao da izvještava, a ko je prosto ispario jer više nema prostora za spam i reklamiranje. Pogledaj, pa ako ti opet ne bude jasno, onda ne znam šta da ti kažem.

  4. #4
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Da pojasnim onda šta mi nije jasno.

    Citirati Originalno postavljeno od Jahorina Pogledati poruku
    Nekada je na skijanje.rs bilo više Jahorinskoh izvještivača nego skijaša na Jahorinskim ski stazama...
    Mislim da se ovo zove sarkazam (znam da nije aorist). Ne znam da li se to "nekada" odnosi na protekle sezone ili posljednjih par mjeseci, jer vidim da si pod ovim imenom registrovan pred ovu sezonu. Znam mnoge koji su redovno išli na Jahorinu i onda su jednom otišli da skijaju/bordaju na truli zapad. I dalje im je Jahorina draga planina, ali su im neke druge draže. Ima i izuzetaka.

    Citirati Originalno postavljeno od Jahorina Pogledati poruku
    ...sve dok neko u temi Aktuelnosti sa Jahorine nije napisao ovo:...
    S obzirom da pretpostavljam da si u statusu admina (ili nešto slično) na jednom drugom forumu vezanom za skijanje, korištenje zamjenice "neko" je u najmanju ruku nekolegijalno. Admina ovog foruma nisam imao lično upoznati, ali sam o njemu čuo samo najbolje. Nije ni čudo kad je i on dvometraš (tako mi rekoše).

    Citirati Originalno postavljeno od Jahorina Pogledati poruku
    Sad se ja pitam gde su svi nestali, zašto ih nema, zar je toliko teško skinuti logo potpis sa slike?
    Možda sam nešto propustio, ali koliko sam ja upratio, u igri su bili samo ".org" i ".info", a tenzije su podignute kad su se oba našla u istoj temi. Dalo se zaključiti da odnosi između njih nisu na visokom nivou.

    Citirati Originalno postavljeno od Jahorina Pogledati poruku
    Ostao sam praktično sam sa DaniloSubotic koji uvjek piše VELIKIM SLOVIMA

    KAKVI SU TO LJUBITELJI JAHORINE AKO IM JE PRVOBITAN PROFIT PA ONDA OSTALO!?

    Eto, počeh i ja da se derem
    Poznato je da profit na našim prostorima negativno utiče na odnose među ljudima, a dokazano je isto i među ljubiteljima skijanja.
    Ne znam šta spada pod "ostalo". Posebno kad vidim da obilaziš svjetska skijališta:
    Citirati Originalno postavljeno od Jahorina Pogledati poruku
    St.Moritz, Laax, Zermatt, Sestriere, Engelberg, Arosa, Savognin, Livigno, Davos, Wengen... možda samo poslednja dva mogu da se porede sa Ischgl, Davos kao skijalište, Wengwn po specifičnosti, mada noćni život nije ni približan, na Wengenu i ne postoji.
    Pojam "ljubitelji Jahorine" je širok pojam. I ja sam ljubitelj Jahorine, ali mi je draže skijati u Austriji, Francuskoj ili Italiji. Ne znam da li je i kod tebe isti slučaj.

  5. #5
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Ne znam da li se to "nekada" odnosi na protekle sezone ili posljednjih par mjeseci, jer vidim da si pod ovim imenom registrovan pred ovu sezonu.
    Odnoslio se na poslednjih par mjeseci.

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    S obzirom da pretpostavljam da si u statusu admina (ili nešto slično) na jednom drugom forumu vezanom za skijanje, korištenje zamjenice "neko" je u najmanju ruku nekolegijalno. Admina ovog foruma nisam imao lično upoznati, ali sam o njemu čuo samo najbolje. Nije ni čudo kad je i on dvometraš (tako mi rekoše).
    Ako je tebi moje "neko" nekolegijalno, šta bi onda ja trebao da pomislim kada ti napišeš "Admina ovog foruma nisam imao lično upoznati, ali sam o njemu čuo samo najbolje. Nije ni čudo kad je i on dvometraš (tako mi rekoše)"?

    Nemoj da mješaš čovjeka koji nema veze sa naslovom teme, osim što je jednog dana skrenuo pažnju na uslove i pravila korišćenja foruma.

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Možda sam nešto propustio, ali koliko sam ja upratio, u igri su bili samo ".org" i ".info", a tenzije su podignute kad su se oba našla u istoj temi. Dalo se zaključiti da odnosi između njih nisu na visokom nivou.
    Jedino se tu slažem sa tobom, mada mi nije jasno zašto, Jahorina je ski centar, a ne ratište.

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Poznato je da profit na našim prostorima negativno utiče na odnose među ljudima, a dokazano je isto i među ljubiteljima skijanja.
    Ne znam šta spada pod "ostalo". Posebno kad vidim da obilaziš svjetska skijališta:
    Nije mi jasno zašto si nabrojao sva ta skijališta kada nemaju veze sa mojom rečenicom "KAKVI SU TO LJUBITELJI JAHORINE AKO IM JE PRVOBITAN PROFIT PA ONDA OSTALO!?"

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Pojam "ljubitelji Jahorine" je širok pojam. I ja sam ljubitelj Jahorine, ali mi je draže skijati u Austriji, Francuskoj ili Italiji. Ne znam da li je i kod tebe isti slučaj.
    Kod mene nije isti slučaj.


    Odgovorio sam na sva tvoja pitanja, mada sam očekivao odgovor na moje "gdje su sada oni što su nestali nakon ADMINOVE odluke da se uklone logo potpisi i kavi su to ljubitelji Jahorine"?

  6. #6
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Prvo, da ne bude zabune, drago mi je da si na ovom forumu (isto vrijedi i za BHski) i da imamo izvještaj sa Jahorine iz prve ruke. Posebno mi je drago to što skijaš tj. bordaš i vani, pa možeš realno sagledati jahorinsku situaciju.

    Citirati Originalno postavljeno od Jahorina Pogledati poruku
    Ako je tebi moje "neko" nekolegijalno, šta bi onda ja trebao da pomislim kada ti napišeš "Admina ovog foruma nisam imao lično upoznati, ali sam o njemu čuo samo najbolje. Nije ni čudo kad je i on dvometraš (tako mi rekoše)"?

    Nemoj da mješaš čovjeka koji nema veze sa naslovom teme, osim što je jednog dana skrenuo pažnju na uslove i pravila korišćenja foruma.
    Ne znam šta bi ti trebao da pomisliš. Ideja je bila da ja čovjeka cijenim kao i skoro svi forumaši ovdje, a ti to korišćenjem zamjenice baš i nisi pokazao. Valjda je svima jasno da se tvoje "neko" odnosi na Admina. Samim tim, nisam ga ja umiješao u priču. Činjenica je da sam u kucanju ispustio riječ "čast" i tekst treba da glasi "...nisam imao čast lično upoznati...". Ako je nejasno ovo za dvometraša, onda pogledaj moje stare tekstove i skontaćeš da volim šalu i pošalicu, pa i na svoj račun.

    Citirati Originalno postavljeno od Jahorina Pogledati poruku
    Nije mi jasno zašto si nabrojao sva ta skijališta kada nemaju veze sa mojom rečenicom "KAKVI SU TO LJUBITELJI JAHORINE AKO IM JE PRVOBITAN PROFIT PA ONDA OSTALO!?"
    Hmm, nisam ih ja nabrajao, već ti. Ja sam samo citirao tebe, a razlog je da pokažem da si ljubitelj i drugih skijališta, isto kao i mnogi od nas. I dalje je ostalo nedefinisano ono "ostalo".

    Citirati Originalno postavljeno od Jahorina Pogledati poruku
    Kod mene nije isti slučaj.
    E, taj dio ne mogu da shvatim. Složićeš se da se Jahorina sa zapadnim skijalištima ne može porediti, pri čemu mislim na period dana od 09:00 do 16:30. Noćni život ne mogu komentarisati, jer o ukusima se ne raspravlja.

    Citirati Originalno postavljeno od Jahorina Pogledati poruku
    Odgovorio sam na sva tvoja pitanja, mada sam očekivao odgovor na moje "gdje su sada oni što su nestali nakon ADMINOVE odluke da se uklone logo potpisi i kavi su to ljubitelji Jahorine"?
    Ti očito lično poznaješ te "one", jer u protivnom ne shvatam zašto ti toliko smetaju. Došli, bili kratko i otišli. Život teče dalje. Kroz ovaj forum je prošlo blizu 3000 registrovanih i ko zna koliko neregistrovanih posjetilaca. Taj jedan izgleda samo tebi smeta.

  7. #7
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano

    Vjeruj mi da nemam vremena da ti obrazložavam svaku moju riječ i rečenicu. Šta god da napišem ti ćeš biti zbunjen i naći ćeš neku dvosmislenost.

    Odgovoriću ti samo na poslednju stavku, jer samo poslednja ima veze sa temom.

    Niko meni ne smeta i nikoga lično ne poznajem. Nije u pitanju jedna osoba, nego više njih, bolje rečeno svi oni koji su nekada kačili slike sa logo potpisima.

    Meni je jahorina draga jer je naša planina, na kojoj su nekada održane olimpijske igre (nejveća sportska investicija ikada na našim prostorima) a to da se skijalište ne može da poredi sa alpskim, to stoji, neće moći pa da izgrade još 10 šestosjeda, neće moći nikada.

  8. #8
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Osamdesetih godina sam svake sezone kupovao sezonski ski-pass koji je tada vrijedio i za Jahorinu i za Bjelašnicu. Podrazumjeva se da sam gledao dio Olimpijade u živo. Od tog vremena obje planine u mom srcu imaju posebno mjesto, ali mjesto za skijanje danas biram ne na osnovu uspomena. I tada sam bio zbunjen jednako kao danas. Takav sam se rodio.

    Ja sam samo stekao utisak da ti na neki način ostvaruješ prihode od Jahorine i da stečeno trošiš skijajući u Evropi. To je sasvim u redu, ali bez držanja pridike na temu privrženosti Jahorini.

    Možda me je utisak prevario, pa se u tom slučaju duboko izvinjavam.

    Toliko u ovoj temi od mene. Bilo je i previše.

  9. #9
    Jahorina
    Guest

    Podrazumevano

    Jeste da smo u off-u, ali ti i dalje pričaš o meni, dok sam ja postavio pitanje na koje nisi znao da odgovoriš, nego i dalje kruži u krug.

    Od čeka ja živim i gdje se skijam to je moja stvar. Ovde je pitanje gdje su završili likovi koji više ne mogu da se reklamiraju? Moje mišljenje je da su to osobe koji ne vole planinu, nego njihov interes. Neki od njih:
    http://skijanje.rs/forum/search.php?searchid=160264
    http://skijanje.rs/forum/search.php?searchid=160267

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •