Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 27 od 27

Tema: Potencijal Stare Planine

  1. #21
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    a, vala, verujem da ce biti spavanja u pomenutim hotelima, do kraja 2011 i navijam da ostvare svoj plan..

    Zivi bili pa videli!

    P.S. To sto je Dinkic dao ostavku me uopste ne zanima niti mora nesto da znaci, ova zemlja i skijanje u njoj je postojalo i daleko pre njega, a verujem postojace i posle, ima ovde jos sposobnih (ili sposobnijih?) ljudi od njega...Drugim recima, mozda bude jos bolje?

  2. #22
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    hehe wlad, dobar ti link, nesto mi poznat!

  3. #23
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano verujem Vama, nego ne verujem da ce se desiti

    Ako bih nesto voleo, a vezano je za skijanje, to je da Stara Planina ima 40km staza, gondole i cetvorosede, hotele i apartmane...
    Verujete li Vi da ce se do 2013 napraviti most preko Dunava , od Zemuna za Borcu(a 15aprila potpisan ugovor-). Jel verujete da ce se do 2014 do Bara stizati prugom za 6 sati, prosecnom brzinom od 85km/h(trenutno je 35km/h). Autoput Horgos Pozega bi trebalo da bude gotov do 2012, koncesija je potpisana jos u januaru 2008.godine,ali obzirom da drzava nije ispostovala ugovorenu dinamiku isplate i expropriacije, sve je obustavljeno. Za 10 godina u Srbiji je izgradjeno 154km auto puta, sto je investicija manja od planirane investicije za Staru Planinu (210miliona evra)
    Verujem ja Vama, (Wlad i Macak011), nego ne verujem ministarstvu ekonomije . A bilo bi lepo da me iznenade i da za godinu dana na Staroj Planini za Novu 2012 osvanu 3 hotela i 10 novih staza sa gondolama i cetvorosedima

  4. #24
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ma nema tu šta da se veruje ili ne, tema je bila "tiha" i ti si počeo da pričaš kako su odustali od svega i kako će SP da zamre - na osnovu kojih informacija? Lično mišljenje, nepoverenje u političare (), revolt, saopštenje, proverena informacija ili ??

    Mi ti prosto odgovaramo informacijama, a svi ćemo već videti šta će da se desi...

  5. #25
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Steta sto na ovom forumu nema nekog iz vremena kada je Kopaonik poceo da se razvija, pa da nam potvrdi da je, a duboko verujem u to, i tada bilo slicnih stavova kao sto sada ima sas35bgd u vezi SP ali eto vreme i dela su demantovala takve tadasnje "neverne tome". Iskreno se nadam da ce i na primeru SP biti nesto slicno i da ce u zaborav pasti sve danasnje politicke razlike, partijske odluke i neizgradjeni kilometri autoputa i da ce vremenom izbledeti ovo i ovakvo ministarstvo ekonomije i da cemo se lepo i sa uzivanjem spustati izgradjenim kilometrima staza, voziti nekim gondolama, a do njih dolaziti takodje izgradjenim kilometrima nekog buduceg prilaznog puta... Ovim zelim da zavrsim nepotrebnu komunikaciju na temu buducnosti SP, trenutno cinjenicno stanje ko zeli moze da vidi, ko ne zeli, ne vrede mu svi prevuceni kilobajti informacija, natpisi u novinama ili na oglasnim tablama nekih manjih srpskih opstina kao sto su Knjazevac, Zajecar ili Pirot, na primer... Vreme ce pokazati ko je u pravu, a licno svim srcem zelim da ako ne ja, onda bar moja (nasa) deca uzivaju vozeci se nekim novim ski-liftom na jugu Srbije prema vrhovima planina koje po svojoj lepoti stoje rame uz rame sa nekom svajcarskom, austrijskom, italijanskom, ceskom, bugarskom, pa cak i americkom planinom... Verujem da mnogi od nas ipak nisu imali niti ce imati puno prilike (citaj novca) da zavire u takva, blago receno, fenomenalna skijalista, sto se ipak ne moze reci za sas35bgd, da li sam u pravu??? Zar ne bi bilo lepo da bar na trenutak zelimo pa i napravimo i imamo nesto sto i drugi imaju i da to bude samo nase? Sas35bgd, slozices se da je za mnoge nase sugradjane ipak jednostavnije (citaj jedino moguce) da odu na Kop ili SP, pa cak i na Jahorinu nego u Zelden, Kicbil, Nasfeld ili Val Gardenu itd... Podseticu te da su mnogi kritikovali "ondasnje vreme" i tadasnje komunisticko uredjenje pa i Tita, ali nezaboravi da je ta i takva SFRJ napravila jednu Kranjsku Goru, Krvavec, Bovec, Maribor, Jahorinu, Bjelasnicu, Igman, Popovu Sapku, Mavrovo, Vlasic, Bjelolasicu, Durmitor, Bjelasicu, Vucje, Brezovicu, Rajkovo, Kopaonik, pa cak i Zlatibor, Divcibare, Taru, Nagramak, Goliju, cak je bila i jedna zica na Avali, da su imali Sarajevo '84, itd - koliko je to kilometara staza i auto puteva?? Sto ne bi i "ovi i ovakvi" napravili Jabucko ravniste RIZORT na SP i jos nekih dvadesetak kilometara staza??? Pa ne prave svemirsku stanicu... Ne mogu vise, iznervirao sam se, odoh da spavam.. Ko me se ne svidja u Srbiji nek pali brate preko, sta ja meljem.. Nemojte da mi verujete, svi ovi centri ne postoje - i na tarabi pise, pa nije...

  6. #26
    Junior Member Nindza@ avatar
    Datum registracije
    18.05.2007
    Lokacija
    WwW - Nis,Bg
    Skije / Bord
    HeaD Global & Atomic Skullz
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    macak011 druze, prijatelju, veliki pozdrav

    SP nece propasti jer sam se uverio prosle sezone koliko je ljudi bilo kako radnim danima a isto tako i vekendom.

    Pored puno Srba bilo je puno Bugarara, kojima je u km bliza SP nego njihov neki ski centar, ljudi koji vole skijanje skijace i da nema staza i zicara kao sto je i nekada bilo na SP.
    Za pravog fanatika nista nije problem, a sve ski center koje si napisao imaju svoju dusu, tako i nas fanski Kop gde se vise ne ide zbog skijanja vec zbog brendiranja i promocije ljudi . . .

    Ja sam se licno prosle sezone spustio od midzora bord-om, a verujem da bi ste i vi, zamislite slobodnu stazu bez granica pa to je uzivanje to se nemoze opisati. Vec smo napravili plan za ovu sezonu tako da nebitno ko je na vlasi ko se bavio politikom ko ce sta gde graditi svi mi ovde smo ljubitelji zimskis sportova a ne ski centara.

    Veliki pozdrav

  7. #27
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Cool

    Zaista, kad se sa vrha suncane doline pogleda Midzor po suncanom danu, imate utisak da ste na gleceru, a ne na 1700m, zar ne?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •