Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: ski rent u brzecu

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    25.11.2008
    Godina
    38
    Poruke
    5

    Podrazumevano ski rent u brzecu

    Dolazim na par dana pa cu biti u brzecu , interesuje me jel ima tamo ski rent? trebale bi mi malo kvalitetnije skije race model ili neke malko naprednije ...

  2. #2
    Senior Member marsi avatar
    Datum registracije
    27.02.2005
    Lokacija
    ks
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 14 & SLX RD, CoreUpt Slasher & Lunatic, Dynastar omeglass speed
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    koliko ja znam imaju 2 ski renta u brzecu, jedan je kod hotela junior a drugi kod pocetka zicare, i koliko sam uspeo da vidim na brzinu ovaj kod juniora je opremljeniji. za 2-3minuta koliko sam bio u servisu nisam uspeo da vidim nesto od naprednije opreme...

    videh sad u telefonu da su mi ostali brojevi servisa:

    kod juniora: 062 8293102
    kod zicare: 060 0800037

  3. #3
    Boarder u pokushaju zlox avatar
    Datum registracije
    05.01.2009
    Lokacija
    Nish
    Skije / Bord
    Crazy Creek
    Godina
    41
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    Taj servis kod zice ima prosecnu opremu, znaci nista spec, bio pre par dana da sredjujem dasku, sve je prosek ili ispod proseka.

    Pretpostavljam da u Junioru imaju bolji izbor
    Za pocetnike je svaka varijanta xtremni sport

  4. #4
    Senior Member marsi avatar
    Datum registracije
    27.02.2005
    Lokacija
    ks
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 14 & SLX RD, CoreUpt Slasher & Lunatic, Dynastar omeglass speed
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    kad vec ima tema da iskoristim priliku da ispljujem servis kod zice a pohvalim servis kod juniora. naime odnesem ove sire skije kod zice u servis i lik kao kaze mnogo ti izgrebane skije(sto i jesu, izgrebane je blaga rec u kakvom su stanju bile), pa mnogo siroke, pa mnogo dugacke, pa treba dosta materijala, bla bla bla, ne mogu ja to da radim ispod 2500 din... reko dovidjenja... i evo malopre mi momci kod juniora odradise te iste skije za 1200din, bez da su ijednog trenutka komentarisali sirinu, duzinu skija...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •