Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Snowboard ove Sezone

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    14.09.2005
    Poruke
    34

    Podrazumevano Snowboard ove Sezone

    Ljudi treba mi pomoc kupio sam snowboard Burton Raven 163. Sad treba da mi stignu vezovi i cipele iz Amerike interesuje me koje vezove da uzmem ? www.burton.com Razmishljam se izmedju P1 Carbon i C60 ? Koje mi vi preporuchujete ? Hvala

  2. #2
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Obzirom da se bavim prodajom ski opreme,doduse manje snow bord-ovima,mogu da ti preporucim jedan izuzetno kvalitetan meki vez od SALOMONa ,COMPACT-INTEGRAL SL12 sa optickim senzorom nagiba na gornjoj kopci.Pozdrav,POP

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    14.09.2005
    Poruke
    34

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Obzirom da se bavim prodajom ski opreme,doduse manje snow bord-ovima,mogu da ti preporucim jedan izuzetno kvalitetan meki vez od SALOMONa ,COMPACT-INTEGRAL SL12 sa optickim senzorom nagiba na gornjoj kopci.Pozdrav,POP
    Da li bi ikako mogao da mi dash link da vidim te vezove poshto ih nisam nashao na www.salomonsports.com. Hvala :P

  4. #4
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    prvo morash znati koji stil vozznje ti odgovara pa prema tome kupujesh opremu. za allmountain nije ista oprema kao za freestyle, pa imash meke i tvrde vezove, pa i razlichite chizme, daske da ne pominjem ne samo po duzzini vecc i po obliku itd itd itd...
    etooo
    bash smor

  5. #5
    Aggressive Brothers Crew Tek-FLo_abc avatar
    Datum registracije
    10.11.2005
    Lokacija
    kragujevac
    Godina
    37
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    definitivno bih odabrao c-60 burton odlicni vezovi...

  6. #6
    Member
    Datum registracije
    14.09.2005
    Poruke
    34

    Podrazumevano

    U utorak ili srijedu (22 ili 23) mi stizhu vezovi burton c60 i cipele driver x... Jedva chekam :P p0z do tada pa cu da vam javim kakvi su hehehe :p

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •