Strana 19 od 21 PrvaPrva ... 91718192021 PoslednjaPoslednja
Rezultati 181 do 190 od 206

Tema: Solden

  1. #181
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Đe si druže sas35bgd. Ne valja preskakati skijaške sezone, a bogami ni ovaj forum predugo. Razmišljam o Soldenu ove godine, ali sam bliži Dolomitima opet (ako se ekipa složi)...

  2. #182
    traveller
    Datum registracije
    28.03.2008
    Godina
    47
    Poruke
    70

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sas35bgd Pogledati poruku
    Planiram ove sezone ponovo da overim Solden. Pre 4 godine bio ali od tada nisam skijao 4 godine....Razmisljam ponovo da nastavim gde sam stao.
    Ni na forumu nisam bio par godina, pa me interesuje (ako procita) gde je Jovicki bio ovih 2-3 godine. Ako ne procita, ne bih ga smarao PP
    Juhuu, bas si me obradovao! mnogo puta sam prethodnih godina pomislio na probleme koje ste imali i da li skijate posle svega. Jako mi je drago da ste ponovo tu i da cete opet na ski!! nas je zdravlje i seca posluzila pa smo zaista puno toga obisli. Odavno imam razradjene seme pa slabo posecujem forum. Da ne bude off topic, pisacu ti o tome na pp. A sto se tice solden-a, posle dve posete i meni je ostao u izuzetnom secanju pa svake godine u oktobru, pozelim da idem na ovaranje svetskog kupa. Ipak, daljina mi je glavni razlog neodlaska.

  3. #183
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Par slika iz Soldena prethodne nedelje: noc pred odlazak otkazali rezervisanu Val Gardenu gde se trenutno bere cvece usled nedostatka snega i otisli u Solden - izvadili se ko zmajevi
    Priložene slike Priložene slike
    • Tip datoteke: jpg 11.jpg (50,7 KB, 233 pregleda)
    • Tip datoteke: jpg 12.jpg (44,7 KB, 234 pregleda)
    • Tip datoteke: jpg 13.jpg (43,4 KB, 233 pregleda)
    • Tip datoteke: jpg 14.jpg (23,2 KB, 230 pregleda)
    • Tip datoteke: jpg 15.jpg (52,7 KB, 232 pregleda)
    Solden, Hochgurgl - Obergurgl, Serfaus - Fiss - Ladis, Ischgl, St.Anton - Lech - Zurs, Pitztal, Hintertux, Kitzsteinhorn, Pressena, Molltaler, Mayrhofen, Katschberg, Obertauern, Val Thorens, Meribel, Courchevel, Les Menuires, Cervinia, Val Touranche, Courmayer, Bormio, Livigno, Kronplatz, Folgarida - Marileva, Madonna di Campiglio, Passo Tonnale, St Moritz, La Thuile, La Rosserie, Arabba - Marmolada, Canazei, Corvara, Alta Badia, Val Gardena, Sella Ronda, Pohorje, Kop, Jahorina...

  4. #184
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Lepo ste uboli prošle nedelje bilo tanko na Dolomititma a ove odlično, svuda snega i uspeli su da otvore Sella Rondu u oba smera - promena uslova za par dana 180 stepeni

  5. #185
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Iscupali smo se bolje receno...

    Svaka im cast ako su uspeli da je otvore, proslog petka (pre 13 dana) ni jedna jedina staza radila nije. Mi smo imali neko putesestvije do Austrije, morao sam da svratim do Val Gardene pa smo isli preko Kortine, Arabbe i Ortiseia...snega je bilo iznad 2000 metara ali staze radile nisu. I u povratku smo svratili, sunce, par stepeni, snega ni u najavi bilo nije

    Sto se Austrije tice, tri dana Zelden (jedan suncan samo), skijali jedan dan Obergurgl - Hochgurgl ali nemam pojma kakvo je jer nista video nisam osim magle, peti dan Ischgl i za kraj moj omiljeni St.Moritz...
    Solden, Hochgurgl - Obergurgl, Serfaus - Fiss - Ladis, Ischgl, St.Anton - Lech - Zurs, Pitztal, Hintertux, Kitzsteinhorn, Pressena, Molltaler, Mayrhofen, Katschberg, Obertauern, Val Thorens, Meribel, Courchevel, Les Menuires, Cervinia, Val Touranche, Courmayer, Bormio, Livigno, Kronplatz, Folgarida - Marileva, Madonna di Campiglio, Passo Tonnale, St Moritz, La Thuile, La Rosserie, Arabba - Marmolada, Canazei, Corvara, Alta Badia, Val Gardena, Sella Ronda, Pohorje, Kop, Jahorina...

  6. #186
    Senior Member
    Datum registracije
    10.03.2008
    Skije / Bord
    Head i.Race/Rossignol Soul 7 HD
    Godina
    40
    Poruke
    140

    Podrazumevano

    Imate preporuku za neki smestaj za Solden mozda?

  7. #187
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Ja nemam...mi smo bukvalno u noci pred put menjali i uzimali preko booking.com ono sto je jos ostalo...
    Solden, Hochgurgl - Obergurgl, Serfaus - Fiss - Ladis, Ischgl, St.Anton - Lech - Zurs, Pitztal, Hintertux, Kitzsteinhorn, Pressena, Molltaler, Mayrhofen, Katschberg, Obertauern, Val Thorens, Meribel, Courchevel, Les Menuires, Cervinia, Val Touranche, Courmayer, Bormio, Livigno, Kronplatz, Folgarida - Marileva, Madonna di Campiglio, Passo Tonnale, St Moritz, La Thuile, La Rosserie, Arabba - Marmolada, Canazei, Corvara, Alta Badia, Val Gardena, Sella Ronda, Pohorje, Kop, Jahorina...

  8. #188
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od marbik Pogledati poruku
    Imate preporuku za neki smestaj za Solden mozda?


    Mi smo 2 godine za redom bili u Haus Hugo,kod Suzanne. Smestaj je na pocetku Solden-a,na nekih 50ak metara id stanice busa. Nocenje sa doruckom je bilo oko 40ak eur...

  9. #189
    traveller
    Datum registracije
    28.03.2008
    Godina
    47
    Poruke
    70

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od marbik Pogledati poruku
    Imate preporuku za neki smestaj za Solden mozda?
    ja sam jedne god bio u apartments Franzele,
    http://www.franzele.at/en/winter-holidays na innerwaldu, bukvalno ski in and ski out, super apartment za 4 osobe, druga polovina marta je bila oko 80 evra. Druga opcija je kod Branka u Langenfeldu, Haus Aida. Vrlo gostoljubiva porodica sa naših prostora, koji imaju dva super apartmana po vrlo pristojnoj ceni.

  10. #190
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano

    Pozdrav iz Zeldena
    U petak smo prespavali u Becu i uhvatilo na nevreme , ustvari jak vetar koji je poceo da duva i da cupa drvece. U subotu kad smo dosli u Zelden, nas 12 imali smo svako ponaosob svoju verziju trenutne temperature koja je pisala na dispejima u automobilima. 23C.
    Kad smo usli u apartman culi smo na vestima da je planinski vetar fen po imenu Frenk duvao taj dan i da je taj dan zabelezen istorijski maksimum u celoj Austriji od 22,7C za 10.januar
    Sada se vec sve vratilo u nirmalu, jutros -7C
    Mi smo u apartmanu na 1.spratu kuce Martha, super apartman za 8 ljudi(nas 5 unuytra). U Zeldenu jako malo ima Srba i nismo videli nikoga za 2 dana a onda vidimo ispred nase kuce parkiran auto sa Bg tablama,. Ako procitate moj post, javite se, ima nas 12 u ekipi da nas bude vise O:-) ...uvece sedeljke do 23h.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •