Strana 18 od 21 PrvaPrva ... 81617181920 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 171 do 180 od 206

Tema: Solden

  1. #171
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pooya Pogledati poruku
    Oporavio se jos nisam, upravo sam kod ortopeda. Polomio sam jedno rebro i to ide na bolje ali sa ramenom je sve gore i gore, svaki pokret boli.

    Bese to zadnja planirana voznja tog dana. I kako ja to uvek kazem - too young heart and soul in too old body
    Pogledaj temu slike forumasa sa skijanja pa ces vidjeti sta je pad...al nisam isao kod doktora...

  2. #172
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ExBaker Pogledati poruku
    Pogledaj temu slike forumasa sa skijanja pa ces vidjeti sta je pad...al nisam isao kod doktora...
    +1..stvarno @ExBaker, ona tvoja povreda je izgledala jezivo...
    Poor glide is like bicycling with a flat tire.

  3. #173
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    jes da sam u off-u duboku ko Wlad u snijegu u Nesfeldu ali je ljubav ljubav...cim sam opet prohodao stao sam na skije...

  4. #174
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    drz se ti....i ja pao sa u ischglu, sudario se sa drugarom onako bas posteno, i to mi sami na stazi :op...i opalio rebro samo tako..i to mi se desilo prvi dan skijanja, i skijao jos 6 posle, na skijanju nije toliko bolelo a cima se malo ohladi uvece show, snimao sam kad sam se vratio, i nije slomljeno samo je bio jak udarac

  5. #175
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ftj Pogledati poruku
    Ne mora da znači, ja sam iščašio rame na skijanju pre 2 godine i od tad nikakvih problema nisam imao tj. nikad mi ponovo nije iskočilo(pu pu da ne ureknem). A čak i ako ti bude pravilo probleme pričao mi je neki ortoped da je danas ta operacija rutinska i posle toga nemaš nikakve probleme.
    Potvrdjujem . Na snowboardingu se prije 6 / 7 godina polomim, iscasim rame i od bola se onesvijestim . Mislili su ovi kojin su pe pronasli u snijegu da mi je ruka iscupana . Rame mi je bilo na ledjima , bukvalno. Spustili su me dolje i kazali da u Kolasinu nema doktora i da se snadjem do Podgorice. Rame mi je namjestio neki tip na stazi , kaze i da je on imao istu povredu. Posao sam kod doktora, snimili i rekao ,, ko je god ovo namjestao odlicno je uradio ,, .
    Povrijedio sam se u drugoj polovini marta , tako da je ta sezona sve jedno bila pri kraju . Sledece kao da nista nije bilo, ponovo snowboard i sve do sad je u redu. Samo se moraju raditi vjezbe za rame svakodnevno prvih tri mjeseca ...

    Sorry for off topic.

  6. #176
    Member pooya avatar
    Datum registracije
    06.01.2010
    Lokacija
    Böblingen, Detuschland
    Skije / Bord
    Elan Speedwave 12
    Godina
    54
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ExBaker Pogledati poruku
    Pogledaj temu slike forumasa sa skijanja pa ces vidjeti sta je pad...al nisam isao kod doktora...
    Vidi, ja od bolova nisam mogao ni da disem normalno ni da se pokrecem a bio sam samcat na skijanju. 4 sata sam proveo u klinici - hoce me pod noz ili nece, jerbo su sumnjali da mi je rebro ostetilo plucno krilo. Ne znam kako (ti/vam) izgleda al znam kako boli.
    Priložene slike Priložene slike
    • Tip datoteke: jpg kl.jpg (34,1 KB, 183 pregleda)

  7. #177
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Nekoliko blic pitanja:

    1. koja je najbolja ruta Beograd - Zelden petkom preko dana ?

    2. zimska oprema za auto u Austriji, stavio sam nove letnje gume na auto, a koliko vidim do Zeledena nema snega, da li moram da vracam zimske gume ?

    3. putno zdravstveno osiguranje, nasao sam na forumu ovo:
    http://www.assurski.fr/offre=2-en
    da li je to ok ili da uzmem negde kod nas osiguranje ? Tema o osiguranju je predugacka i nije mi jasno da li nasa putna osiguranja pokrivaju skijanje, heli prevoz itd. ne daj boze.

    4. kontakt od tog Branka koga spominjete na temi ili nekog ok smestaja za dve osobe

    Hvala!!!

  8. #178
    Super Member Rossignol 8s avatar
    Datum registracije
    24.01.2011
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    206

    Podrazumevano

    1.Najbrže ti je preko Karavanki-Salzburg-Rossenheim-Innsbruck. Ako imas vremena, onda možeš i od Spittala na zapad na Lienz, pa Brunico , Brennerpass - Innsbruck. Ova druga varijanta podrazumeva voznju po magistralnom putu (posle Spittala do Brenerpasa), odlican put, lepi krajevi za voznju.
    2. Koliko znam, u Austriji obaveza zimske opreme je do 15.aprila.s time da postoji neka odredba zakona koja kaze da je zimska oprema obavezna u slucaju snega, leda itd... pošto prognoza ne predvidja neke ledene dane (u dolini), verovatno ti i nece biti potrebne zimske gume.
    3. sto se tice osiguranja kod nas, imas u skoro svakoj turistickoj agenciji mogucnost da uplatis putno osiguranje. Posebno se doplacuje opcija rekreativnog skijanja. Za heli prevoz ne znam, ali trebalo bi da postoji razlika da li te helikopter spusta sa staze ili sa nekog offpiste skijanja.
    srecan put
    St Anton,Lech,Stuben,Zürs,Ischgl-Samnaun,Serfaus Fiss Ladis,Pitztaler gl,Sölden, Schladming, Flachau,Wagrain,Nassfeld,Grossglokner,Mölltaler Gl.,Kaprun,Saalbach,Gerlitzen,Hinterglemm,Obertaue rn,Kals-Matrei,Hintertuxer Gl,Mayrhofen,Hochzillertal-Hochfugen,Warth-Schröcken, Sillian,Sella Ronda,Cortina,Tignes,Val d'Isere,Val Thorens,Méribel,Courchevel,Krvavec,Vogel,Kop,Brezo vica,Jahorina,Bansko,Borovec

    https://www.youtube.com/watch?v=b91zmV7arwU

    www.youtube.com/watch?v=5DhoNWrqFgs

  9. #179
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Hvala ti !
    Ipak nisam danas otisao, prijatelji koji su tamo neplanirano se vracaju...

    Ali planiram sledece nedelje na skijanje, a vidim da imas odlicnu "putografiju" u potpisu. Sta bi mi preporucio kao dobru destinaciju za skijanje u ovom periodu, na put cu kolima iz Beograda ? Zelden je npr. odlican na gleceru, sve ispod se topi posle podneva.
    Da ne kvarim pricu o Zeldenu, otvorio sam posebnu temu, pa bih voleo da procitam tvoju sugestiju:
    http://skijanje.rs/forum/showthread....2259#post92259

  10. #180
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano

    Planiram ove sezone ponovo da overim Solden. Pre 4 godine bio ali od tada nisam skijao 4 godine....Razmisljam ponovo da nastavim gde sam stao.
    Ni na forumu nisam bio par godina, pa me interesuje (ako procita) gde je Jovicki bio ovih 2-3 godine. Ako ne procita, ne bih ga smarao PP

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •