Strana 10 od 21 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 91 do 100 od 206

Tema: Solden

  1. #91
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    jao....pravis mi zazubice... znaci solden je sad totalno u FULLU

  2. #92
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane Pogledati poruku
    Video sam Tignes i 3 doline, sto kazu da je vrh skijanja, al Solden mi je nekako bas bas, jbg, nema para ove zime, al bice bice, slike su fantasticne
    Bice,bice,samo da je zdravlja

    Citirati Originalno postavljeno od SnowBeliever Pogledati poruku
    jao....pravis mi zazubice... znaci solden je sad totalno u FULLU
    Sve koza,klima...znaci fuuuuuuuuuuuuuuuuuuul

    Ali sad imam problem-vec me hvata panika sta posle Soldena,a da se ne smorim

  3. #93
    Senior Member Bratko avatar
    Datum registracije
    28.01.2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    [quote=sasacg;65462]Ne znam sta bih jos mogao da dodam?nestu sam sigurno zaboravio.../quote] Aj' za AquaDome u Langenfeldu, to i moze da se oprosti , al' sto zaboravi Obergurgl-Hochgurgl ...moraces ponovo do Tirola, c c c .

  4. #94
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    E jesam razmisljao da odemo jedan dan do Obergurgl-a,ali ipak smo ga ostavili za neki drugi put,pa da ciljano samo tamo odemo...Staza nam nije falilo,jer Solden stvarno ne moze da dosadi za tih 6 dana,ppa smo ipak odlucili da se tu zadrzimo svo vreme

    AquaDome nismo posetili,bili smo mrtvi od celodnevnog skijanja pa smo samlo zdrali i spavali,a onda u 7 ponovno dizanje,dorucak i trk na prvu gondolu

  5. #95
    traveller
    Datum registracije
    28.03.2008
    Godina
    47
    Poruke
    70

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sasacg Pogledati poruku
    E jesam razmisljao da odemo jedan dan do Obergurgl-a,ali ipak smo ga ostavili za neki drugi put,pa da ciljano samo tamo odemo...Staza nam nije falilo,jer Solden stvarno ne moze da dosadi za tih 6 dana,ppa smo ipak odlucili da se tu zadrzimo svo vreme

    AquaDome nismo posetili,bili smo mrtvi od celodnevnog skijanja pa smo samlo
    zdrali i spavali,a onda u 7 ponovno dizanje,dorucak i trk na prvu gondolu
    Upravo sam pregledao slike i malko se podsetio, stvarno je sjajno. Ako ti je za utehu i ja sam isao tim istim putem, od Insbruka do Salzburga skoro 5h, cak je bio isti termin. U februaru, ali samo subotom, je to uobicajeno jer skoro ceo zapad ide tim putem u Aut i Ita. Mislim da nisi puno pogresio sto nisi isao onom lokalnom cestom, ako dobro razumem taj put prolazi pored Kitza, Zell am see, Gastin doline i izlazi na put Salzburg-Willach kod Flachau-a. Isao sam tuda jedne godine nekih 45km isto beskonacno dugo. I tu su sve velika skijalista a subotom je smena, tako da je svakako guzva. Mislim da je najbolja opcija za Solden i sva skijalista u Tirolu ili ne putovati subotom ili izbeci februar. Takodje ni ja prvi x nisam bio u Obergurglu, bio sam fas

  6. #96
    traveller
    Datum registracije
    28.03.2008
    Godina
    47
    Poruke
    70

    Podrazumevano

    ciniran Solden-om tako da sam, po povratku shvati da jedna godina nije dovoljna za takvo skijaliste i da moramo ponoviti. Tako je i bilo. Preporuka za sve je da posete i Ober, stvarno je prelepo. I mene je isto mucilo gde posle Solden-a, svestan sam da nema puno takvih skijalista ali s obzirom na 6 mesec trudnoce moje supruge, obe god se smo se odlucili za svakako manji ali i 700km blizi Kronplatz i nismo pogresili. Svakako nije isto ali je opet sjajno skijaliste, takodje za svaku preporuku. Mene vec par god privlaci St. Anton am Arlberg pa ti je to mozda ideja. Drago mi je da ste se lepo proveli i hvala za utiske i slike

  7. #97
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    Tirol je majka ... obozavam ga.... i posto sam video i francuske alpe(italijanske jos nisam) slobodno mogu reci da su u Tirolu alpi nekako najlepsi... mmmmm.... hvatam sebe kao da pricam o nekoj xtra klopi u nekom xtra restoranu... :oppp

  8. #98
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jovicki Pogledati poruku
    ciniran Solden-om tako da sam, po povratku shvati da jedna godina nije dovoljna za takvo skijaliste i da moramo ponoviti. Tako je i bilo. Preporuka za sve je da posete i Ober, stvarno je prelepo. I mene je isto mucilo gde posle Solden-a, svestan sam da nema puno takvih skijalista ali s obzirom na 6 mesec trudnoce moje supruge, obe god se smo se odlucili za svakako manji ali i 700km blizi Kronplatz i nismo pogresili. Svakako nije isto ali je opet sjajno skijaliste, takodje za svaku preporuku. Mene vec par god privlaci St. Anton am Arlberg pa ti je to mozda ideja. Drago mi je da ste se lepo proveli i hvala za utiske i slike
    Nema na cemu

    Sinoc sam malo mozgao o tome koja bi mogla da mi bude sledeca destinacija...
    St.Anton i Ischgl su mi nekako zapali za oko Ako Bog da zdravlja i srece,malko para i bice opet Tirol

  9. #99
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SnowBeliever Pogledati poruku
    Tirol je majka ... obozavam ga.... i posto sam video i francuske alpe(italijanske jos nisam) slobodno mogu reci da su u Tirolu alpi nekako najlepsi... mmmmm.... hvatam sebe kao da pricam o nekoj xtra klopi u nekom xtra restoranu... :oppp
    Opet mi voda krece na usta i od same pomisli na Tirol

  10. #100
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Evo jos par slika
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •