Citirati Originalno postavljeno od Gazza Pogledati poruku
@sas35bgd
Hvala na informacijama. Kao sto rekoh prva opcija mi je Saalbach ali me je cena ovog apartmana zaintrigirala pa sam pomislio da se mozda u Soeldenu moze naci apartman po toj ceni na vise mesta. Ali izgleda samo tamo gde lisica nosi postu. :-) Mada, i da je tako dok se uracuna skuplji ski pass, duzi put... Dodje mu na isto. U pravu si da je Soelden prilicno daleko. Meni to i nije problem ali ga ipak ostavljam za neki drugi put. Branko je u pravu kada kaze da treba ici tamo gde je bolje a ne tamo gde je blize. Ja cu ovog puta probati Saalbach, ako se uopste planovi i ostvare, ali da ne skrecem sa teme, tamo gde treba pitacu za savet, na temi Saalbach. Sev je u pravu sto se tice npr. Nassfeld-a, ali kako sam video od 110 km staza nema ni 30% plavih sto meni ne odgovara jer muku mucim sa "fizikom" i malo jacom kilazom pa ne bih bas da mi pucaju noge. A kad toliko platis ski pass znam da nece biti stajanja. Ovamo je plavih staza skoro koliko ceo Nassfeld i nije narocito daleko. Jos kada se negde od cetvrtog dana ubaci i par desetina km crvenih... Mislim da ce biti taman.
Bio sam u Saalbachu prosle godine, sta god treba od informacija, javi se, ili kad dodjes tamo trazi Nemanju koji radi u najvecoj ski skoli u Saalbachu.