Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 12 od 12

Tema: Bansko Shato hotel

  1. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    29.12.2010
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    bio mi je brat u njemu,pre 2/3 god i kaze da je prezadovoljan i hotelom i uslugom.dal se sad nesto promenilo ne znam.kaze i da je za florimont u kojem smo bili ove god izmislio 4 zvezdice

  2. #12
    Member shaolin_master avatar
    Datum registracije
    11.09.2007
    Godina
    44
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Posto sam pokrenuo temu a bio sam u hotelu da kazem i ja koju.
    Po ceni po kojoj sam ja bio u tom hotelu je dobar odnos placeno/dobijeno.
    Cini mi se da je jedan od prvih hotela koji je u banskom poceo da radi i da je jedino tada mogao da dobije 4 zvezdice. Danas tesko.
    Klopa je bila ok, ako se ne izvoljeva puno, svako je mogao da nadje nesto za sebe posto smo imali svedski sto za oba obroka.
    Sobe su ok, ciste, tople sa toplom vodom uvek. Moja dvokrevetna soba je bas bila velika ( mozda zato sto sam bio sa devojkom pa sam dobio veliku sobu sa bracnim ), od drustva dvokrevetne sobe su bile manje. Malo stariji namestaj ali meni nije smetalo.
    Prevoz do gondole je isao na vreme. Standradno za Bansko nekada nas se vozilo vise nego sto moze da sedne.
    Lobi bar ok simpatican. Glavno mesto za druzenje, samo pazite bilijar sto bas vuce u jednu stranu
    Osoblje hotela ljubazno i ok kurs za menjanje evra imaju.
    Dobra stvar je besplatan parking preko puta hotela samo za goste hotela.
    Bazen nisam koristio ali drustvo jeste i kaze da je ok, moze da prodje. Jedina mana bazena je bila lose radno vreme koje je bilo uglavnom za vreme kada se skija plus sat, sat ipo od povratka sa skijalista. Tesko je uklopiti takvo radno vreme sa skijanjem i vecerom
    Preporuka za kafanu Dedo Pene u centru grada sa romima muzikantima koji znaju nase pesme. Moram da priznam da su 2009 godine bili bolji muzikanti sa mnogo boljim repertoarom pesama
    Mislim da nisam nista zaboravio. Ako imate jos neko pitanje, pucajte.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •