Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 27

Tema: Verbier

  1. #1
    Ski magare Nemanjus avatar
    Datum registracije
    28.04.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Worldcup RC / Blizzard Bonafide
    Godina
    44
    Poruke
    298

    Podrazumevano Verbier

    A šta ćemo sa Chamonix-om, Verbier-om, St Anton-om, Sochi-jem...?

    Kažu da spadaju među najbolja freeride i offpiste skijališta na svetu

  2. #2
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nemanjus Pogledati poruku
    A šta ćemo sa Chamonix-om, Verbier-om, St Anton-om, Sochi-jem...?
    Kažu da spadaju među najbolja freeride i offpiste skijališta na svetu
    Za Verbier cu ja da vas izvjestim je li nr.1 ili nije (od 14tog do 20 i nekog februara cu valjda imati dovoljno vremena da skontam dal je vrijedan da ga i drugi posjete..) Meni se valjda na ovom forumu vjeruje na rijec.
    Izmenio/la Sapa; 02.02.2010 u 18:35.

  3. #3
    Ski magare Nemanjus avatar
    Datum registracije
    28.04.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Worldcup RC / Blizzard Bonafide
    Godina
    44
    Poruke
    298

    Podrazumevano

    E nek' si mi rek'o!

  4. #4
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Sapa, baš*pre neki dan gledam Verbier, kako stići tamo a ne ići autom (airplanetom po mogućnosti ). One 4 doline izgledaju i za offpiste, ali bogami je odlično i za on-piste (po bergfex-u ima 80km crnih staza ).

    Pošto znademo da ti ideš aviJonom na skijanje, reci mi molim te kako si planirao put - može i na PM.

  5. #5
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Sapa, baš*pre neki dan gledam Verbier, kako stići tamo a ne ići autom (airplanetom po mogućnosti ). One 4 doline izgledaju i za offpiste, ali bogami je odlično i za on-piste (po bergfex-u ima 80km crnih staza ).
    Pošto znademo da ti ideš aviJonom na skijanje, reci mi molim te kako si planirao put - može i na PM.
    Ooo Wlade, al si azuran svaka cast, isprebaciva ti zacas sve postove
    Ide februarski raspust i vodim cerke; ne jednu, nego obje, idemo autom.

    Avijonom je naj blize do Geneve, pa onda neki voz, shuttle-bus ili slicno, slaga cu ti, mislim da se od Zeneve moze stici za sat i po voznje. Do Zeneve lete mnoge low-budget agencije; Easey-Jet, Ryanair isl... od zeneve do sve iza martignyija je autoput tako da ako nema guzve taj transfer brzo ide.

    Zurich je mislim preko dva sata voznje, (vozijo sam i prosle godine tu rutu i vladao je saobracajni haos u oba pravca) tacne satnice i kilometraze ce ti vec reci neko iz Svice, a imas i viamichelin.com pa ce ti se sve vec samo kasti..

    Kad vec spominjes avijon; Iskreno, sad mi je zao sto nisam gledao i rezervisao neki let na vrijeme. da sam to uradijo par mjeseci u nazad imo bi povratne karte za smijesne pare i vise bi platijo za busic da me sa ajrodroma dovede do apartmana nego za sam let, ovako se sad polako psihicki pripremam za klaj klaj 1000km sa masom ostalog naroda u sedmici godisnjih odmora.

    Sto se apartmana tice, prica je slicna kao prosle godine u Fee-u. Bukiran preko njihovog sajta, za 6 odraslih (uglavnom moze 8,9 bez da se guraju) oko chf 2500, u centru sela. 5 minuta busom od glavne gondole. Na srecu u Verbi imaju normalne, a ne elektricne busice, cuo sam da stvarno voze svakih 5-10 minuta

    O ostalom cu da izvjestim kad se vrnem.
    Izmenio/la Sapa; 03.02.2010 u 07:23.

  6. #6
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano jos opcija za letove

    Sto se avijo veze sa 4 doline tice, zaboravih da dodam opcije Torino i Milano. Torino nesto blize, transfer otprilike ali 3 sata. Milano ipak nesto dalje, ali na taj ajrodrom lete mnogi jeftini avijo prevoznici.

  7. #7
    Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    55

    Podrazumevano

    Šteta što zatvoriše onaj bunker, to sam baš hteo da vidim jedared.

  8. #8
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od barda Pogledati poruku
    Šteta što zatvoriše onaj bunker, to sam baš hteo da vidim jedared.
    Hm, mislim da tu nema bas puno sta da se vidi. Malo smo prestarili za te nuzne smjestaje, a pogotovo kad se ide sa malom djecom.

  9. #9
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Hvala Sapo, za Zenevu nema direktan let iz BG, mora da se ide preko Ciriha, a to je onda presedanje , što je ok naravno ako ne može drugačije.

    Čekam da se vratiš sa utiscima taman, pa da vidimo

    Imaš li možda neki sajt gde ima info za shuttle-bus koji vozi Cirih (ako ima) -> Verbier ili Zeneva -> Verbier?

  10. #10
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Hvala Sapo, za Zenevu nema direktan let iz BG, mora da se ide preko Ciriha, a to je onda presedanje , što je ok naravno ako ne može drugačije.

    :

    Imaš li možda neki sajt gde ima info za shuttle-bus koji vozi Cirih (ako ima) -> Verbier ili Zeneva -> Verbier?
    Nemam, pretprosle godine za Chamonix iz Geneve uzimali smo nekistandardni rent-a-car (tipa amercar ili visa ili tako nesto) i nemam pojma kolko je kostalo, ali to je bilo samo na dva dana tako da nije ispalo previse skupo. Inace auto te ceka na parkingu, gje ga poslje i vratis i natankash.
    Shuttle-bus iz Zuricha do Veribera je mislim malo skuplja shala-zabava. Pogledaj na sajtu ajrodroma, a kolko u prosjeku kosta karta za zurich? presjedanje je vec zajebancija izgubis puno vremena. A Milano ili Torino?
    Pretpostavljam da sa onim novim Laudom mozes da iskombinujes nesto sa airberlin ili germanwings sa prsejdanjem u becu ili frankfurtu ili minhenu za Zenevu???

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •