Da, izgleda da su posle medijske "hajke" počeli pregovori. Vidičemo šta če biti. Kako god .... koliko je meni poznato taj novi (the muljator) gazda je kupio krvavec prilično na "mufte", bez iole ozbiljnog finansijskog "bekgraunda"; tako da me ovakve stvari in dešavanja ne iznenadjuju.

Inače, da budem iskren, Krvavec zadnjih godina ionako stagnira, ne sečam se kada su zadnji put uložili šta kapitalnije (ima sigurno cca. 15godina). Samo dižu cene, dok ponuda ostaje ista (skijaška) a i počele su sprave/žičare da se kvare - prošle sezone je bio kvar na dvosedu za zvoh - zaglavili ljudi na žici u hladnoči za par sati!.

Krvavec je inače sasvim ok za nas iz Ljubljane, da se sjuriš na par sati (npr. ako imaš mogučnost preko nedelje pre posla). Za iole ozbiljnije (in isplatljivije) skijanje je nažalost potrebno produžiti via Austrija. Još uvek mi nije jasno zašto masa ljudi iz npr. Zagreba ili Beograda gotivi Krvavec ... koji je realno daleko preskup za ono šta nudi. Ali to (i uopšte tema o stanju skijališta u Sloveniji) je tema za neki širi elaborat. Poz.