Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 62

Tema: Krvavec

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    09.10.2008
    Lokacija
    Križevci
    Skije / Bord
    Head supershape speed
    Godina
    56
    Poruke
    33

    Podrazumevano Krvavec

    Ako možeš do Ljubljane, Krvavec je logična destinacija, ima bus čini mi se a i bolje je skijalište bar duplo! Cijena ski-karte ista!

  2. #2
    Junior Member gaga avatar
    Datum registracije
    28.01.2010
    Lokacija
    BG
    Godina
    52
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Hvala na odgovorima!
    I meni se cini da je manje cimanje stici na Krvavec, jedino me plasi prognoza jer vidim da je tamo dosta hladnije/vetrovitije/maglovitije .. bar ovih dana.
    Brrrr ....

  3. #3
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano

    Ja sam pre 15 dana bio na Krvavcu a spavao u Vopolju, u hotelu Silvester. Bio sam dva dana, pa nastavio dalje za Kicbil. Krvavec je kazu lepo skijaliste, mene je docekalo sa sneznom olujom i maglom, tako da ne mogu mnogo da kazem o njemu, jer od magle nisam nista video. Ako izuzmemo zadnjih 2km do gondole se stize dosta ravnim putem,a taj dan kada sam se ja penjao upravo ta 2 km su bila problematicna i stavljao sam lance (inace uspon 17%). Oko 11h smo stigli i uputili se da kupimo skipas dnevni, a ispred smo sreli grupu Slovenaca koji su nam dnevni skipas prodali za 10evra, inace je oko 30. Oni i mnogo njih jos odustali su zbog nevremena od skijanja iako su imali skipas. U razgovoru sa Slovencima iz Ljubljane, culi smo da to nije retka situacija, nevreme. Mada, moram priznati da to sto oni zovu ne vreme u ostalim skijalistima se smatra normalnim vremenom. Pada sneg i magla(vidljivost 50tak metara-pa sta)

  4. #4
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    857

    Podrazumevano

    Krenuli su sa pravljenjem
    bergfex/krvavec/webcams/

  5. #5
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Krvavec je čuven po tome, magli, Sretenje 2011 smo bili tamo i imali dva sunčana dana dva dana magle, ali nije to neka magla da ni vrhove skija ne vidiš već onako vidljivost 10 - 20metara, ali nije bilo vetra možda malo tek krajem dana. Ma Krvavec ima svaku moju prekoporuku kad destinacija za skijanje od 1 do 5 dana, na duže od toga mislim da nije vredno otići čak tamo, mada ski pass za Krvavec važi ja mislim na još jednoj planini (Rogla ako se ne varam), ukoliko se ide kolima greota je ne obići.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  6. #6

  7. #7
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Krvavec - 05.12.2012.
    Priložene slike Priložene slike

  8. #8
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    ene SkiBusovci skijaju....neka im je sa srecom...
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  9. #9
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hallo Pogledati poruku
    ene SkiBusovci skijaju....neka im je sa srecom...
    Citiram SMS sa lica mesta:
    "Vreme nikakvo kisa, magla, propala Slovenija, staza nije losa al' samo jedna pa kao debili pijemo pivo, mezimo...pozdrav iz Slovenije."
    Pih...a delovalo je da ce biti full
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  10. #10
    Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Evo utisci sa vikenda (Snovik):

    1. Put dugačak, nepotrebno zadržavanje na granici (MUP, provera, skidanje sa autobusa). Kada smo stigli, vreme katastrofa, magla. Doduše za prvi dan zagrevanje, tako da nije bilo strašno. Skijali ceo dan pola staze, nemajući pojma šta skijamo, više onako na osećaj. Uveče večera (vredi svaki euro), pa nakon toga bazen, da odmorimo živce.

    2. Drugi dan, pojavili se na stazi, dan katastrofa, magla, kišta. Posle dve žice, spakovali se sa staze i nazad u hotel, ponovo u bazen, ovog puta ceo dan. Kada nema skijanja dobro je i kupanje.

    3. Treći dan je nadoknadio sve što smo propustili prva dva. Divno vreme, rade tri žice (šestosed, četvorosed i dvosed do vrha), savršeno skijanje. Svi su skijali do iznemoglosti. Deluje mi da je na kraju većina ipak bila zadovoljna i da bi ponovo pošli na vikend. U povratku do hotela ekipa pod gasom igra kolo od sreće, ali ne treba im uzeti za zlo.

    Sve u svemu za prvo skijanje u sezoni, u kombinaciji sa SPA centrom nije loše, da ne kažem (zahvaljujući nedelji) odlično. Imali smo dvoje lakše povređenih, želim im brz oporavak.

    Da se skijalo sva tri dana, sve bi bilo pun pogodak. Preporučujem za vikend varijantu.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •