Strana 3 od 15 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 149

Tema: Stara planina, Babin zub - Ski centar "Konjarnik"

  1. #21
    Old Member pedja5 avatar
    Datum registracije
    30.03.2004
    Lokacija
    Nis
    Godina
    51
    Poruke
    72

    Thumbs up

    Na Stevsov predlog sam okacio 44 slike sa Babinog zuba. Nalaze se na http://photos.yahoo.com/pedja5 Nisam siguran koliko mozete iz ovoga da vidite, jer su veci vrhovi bili potpuno u magli. Na slikama 3962 i 3961 se vide "Babini zubi". Na slici 4029 je vrh (na mapi nema ime 1680m n/v) iza koga bi trebalo da se prostire buduci ski centar. Desno od vrha se radom redjaju Zarkova cuka (1850), Prilepski vrh i Midzor.
    Slike su u originalu koje imam 2048x1536 pixels, ali su na pomenutoj adresi znatno smanjene. Ako neko zna gde da ih okacim u originalu neka javi.
    Skijanje je zarazno!

  2. #22
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od frrka
    Sta mislite kako ce da reaguju gospoda koja "drze" kop.
    Da li ce i oni sa odusevljenjem pozdraviti izgradnju tako velikog ski centra ili ce svim snagama pokusati da ga stopiraju.

    Nadam se samo da ih nema u ministarstvu za kapitalne investicije.
    Druze od kada postoji Kopaonik kao ski centar "njih" ima u svakoj vladi od tada,a kako cujem Dinkica i Velju su vec nesto prozivali za izgradnju drugih ski centara,pa kako ispred bosanskog gradica Vlasenice pise na jednom transparentu
    "TESKO BOGU SA NAMA KAVI SMO" tako je i nama ovde!Pozdrav,POP

  3. #23
    ima li ko jaci
    Datum registracije
    25.12.2005
    Godina
    42
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    evo gaaaaaaaa,haha
    Priložene slike Priložene slike
    "pas koji laje nije dobro skuvan"

  4. #24
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Pa to je cuvena tabla, draga svakom skijasu koji ide na Jahorinu (preko Zvornika)

  5. #25
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Interesuje me koje su strmine ti tereni na staroj planini gde se planira skijaliste posto nemogu bas lepo da vidim boje staza koje su ukucane na ovoj mapi.Najbolje bi bilo da ovi koju si bili tamo daju poredjenje sa kopaonikom.Jer ako ce tereni da budu kao na kopu (za mene je kop livada a duboka i gvozdac plafon crvene staze) da se neradujem dzabe unapred.A ako ce da bude kao bansko sa kojim vidim da se poredi onda je to vec nesto sto bi sa nestrpljenjem iscekivao.I ja sam za to da se zemljiste koncesijom ustupi austrijancima ili nekoj drugoj skijaskoj velesili koju znaju kako se te stvari rade jer ako se nasi late posla necemo mi to nikada docekati.Ovako bi vec za par godina mogli da imamo extra centar.Ako se nevaram bansko je izgradjeno za 3-4 god.E sad nam jedino ostaje da se nadamo da ce stvari da se pokrenu u pravom smeru i da dotle pikamo ski park manager i sami pravimo ski centre po nasem ukusu

  6. #26
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zloglasni
    Interesuje me koje su strmine ti tereni na staroj planini gde se planira skijaliste posto nemogu bas lepo da vidim boje staza koje su ukucane na ovoj mapi.Najbolje bi bilo da ovi koju si bili tamo daju poredjenje sa kopaonikom.Jer ako ce tereni da budu kao na kopu (za mene je kop livada a duboka i gvozdac plafon crvene staze) da se neradujem dzabe unapred.A ako ce da bude kao bansko sa kojim vidim da se poredi onda je to vec nesto sto bi sa nestrpljenjem iscekivao.I ja sam za to da se zemljiste koncesijom ustupi austrijancima ili nekoj drugoj skijaskoj velesili koju znaju kako se te stvari rade jer ako se nasi late posla necemo mi to nikada docekati.Ovako bi vec za par godina mogli da imamo extra centar.Ako se nevaram bansko je izgradjeno za 3-4 god.E sad nam jedino ostaje da se nadamo da ce stvari da se pokrenu u pravom smeru i da dotle pikamo ski park manager i sami pravimo ski centre po nasem ukusu
    Tesko da ce ti neko dati poredjenje jer te staze postoje samo u teoriji, cak i ko je bio ne verujem da se spustao tim stazama, a staza gledana odozdo nije ista kao kad skijama krenes po istoj . Sto se tice Kop-a, iskreno gvozdac i crna duboka, nikako ne mogu biti crne staze po sv. standardima, jedino sto je na Kop-u crno jeste BR2 (levak), ako ti je kop livada, a put te zadesi putem SCG skokni do Durmitora, kreni 2kom pa ako ti ona bude blaga, probaj ispod stubova iste, to je onako recimo lepa crna staza.
    Izmenio/la Misko; 05.03.2006 u 04:42.
    Space Shuttle Ski

  7. #27
    Ski legenda Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Skije / Bord
    Salomon Crossmax 07
    Godina
    46
    Poruke
    407

    Podrazumevano

    Gledao sam na RTSu emisiju gde je je govorio Dimitrijević (ministar Turizma) o razvoju turizma u Srbiji. Elem glavnu stvar koju je rekao je da imaju velike planove sa Doppelmayr-om i da se iskreno nada da će već ove godine Stara Planina dobiti prve žičare!
    Izmenio/la Stevs; 24.04.2006 u 14:17.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  8. #28
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Stevs
    Gledao sam na RTSu emisiju gde je je govorio Dimitrijević (ministar Turizma) o razvoju turizma u Srbiji. Elem glavnu stvar koju je rekao je da imaju velike planove sa Doppelmayr-om i da se iskreno nada da će već ove godine Stara Planina dobiti prve žičare!
    E ovo je fenomenalna vest,Stevs imas pice za ovu informaciju kada se vidimo!

  9. #29
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Ja sam jos pre mesec-dva, kada se pricalo o tome, cuo da ce ove godine da rade put i struju i da ce da postave evntualno jedan lift, dodduse pominjali su tanjir ali i to je OK za pocetak.....samo da urade prilazi i strujnu instalaciju....

  10. #30
    Junior Member target avatar
    Datum registracije
    17.02.2006
    Lokacija
    Arandjelovac
    Godina
    45
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Glavni plan im je Stara Planina a novac za finansiranje odvajaju od privatizacije mobtela nisa i jos nekih firmi,ali nije u planu samo stara planina vec sva turisticka mesta kod nas u Ar na bukulji vec prave staze za voznju mauntin bajka, trim staze itd,a sve to se radi od tih para mislim da je ukupna cifra oko 1.300.000eura koliko ja znam.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •