Strana 9 od 17 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 169

Tema: Skijališta Koruške i istočnog Tirola - utisci

  1. #81
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    A ja se vec duze trudim da organizujem neka 3 dana u ovom kraju, ali mi se nikako neda...Malopre mi javili prijatelji da odustaju od puta planiranog za vikend :(...Zavidim vama koji idete

    Inace kako ce za vik da budu povisoke temperature, mislim da je Molltal najbolje resenje, na njemu blagi minus, sunce i bez vetra

    Od nedelje ce biti malo hladnije....

  2. #82
    Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Lokacija
    Aranđelovac
    Godina
    55
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Pa ajde sa nama, ima mesta...

  3. #83
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Koliko sam video u ranijim postovima, vi idetre na 7 danam, pa mislim da se tesko mogu uklopiti u to zbog poslovnih obaveza.

    Meni igra samo vikend (+1 dan)

    Lepo od tebe sto si ponudio da krenem sa vama

  4. #84
    Member
    Datum registracije
    11.01.2012
    Godina
    45
    Poruke
    39

    Podrazumevano

    Ja sam se juce vratio iz Nassfelda i mogu da kazem da je skijanje na izmaku zbog visokih temperatura do podne pojedine staze se drze ali kasnije je vec dosta meko, nema guzve osim na pocetnoj gondoli milenium express! Skijaliste je jako zaninljivo jedina mana je sto je dosta nisko i sto staze brzo popuste kad skoce temperature!

  5. #85
    Senior Member
    Datum registracije
    29.11.2010
    Godina
    44
    Poruke
    133

    Podrazumevano

    S'obzirom na blizinu, kvalitet i raznovrsnost, broj tema i postova, trebalo bi da je ova regija mnogima zanimljiva, Ja sam je tek naceo i planiram da je istrazujem dalje u perspektivi.
    Moje pitanje je (mozda glupo):
    Da li je neko razmisljao o zajednickoj kupovini i share-ingu sezonskog(jos bolje porodicnog) TOP SKI, ili SKI HIT ski pass-a?
    Ako recimo 3 ekipe/porodice isplaniraju razlicite termine na pocetku sezone, moguce je ostvariti strasne ustede na ski pass-u, koji bude i najveca stavka u troskovima zimovanja.

  6. #86
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Snowman Pogledati poruku
    ...Da li je neko razmisljao o zajednickoj kupovini i share-ingu sezonskog(jos bolje porodicnog) TOP SKI, ili SKI HIT ski pass-a?
    Ako recimo 3 ekipe/porodice isplaniraju razlicite termine na pocetku sezone, moguce je ostvariti strasne ustede na ski pass-u, koji bude i najveca stavka u troskovima zimovanja.
    Naravno da je ta ideja iskočila onog momenta kad sam prvi put vidio cijene porodičnih paketa. Ali fotografija je najveći problem, i to ne ona mala crno-bijela na samom ski pass-u, već ona u boji što se pojavi na ekranu radnika koji rade na ulasku na žice. Svi smo više manje maskirani i šansa da te klepe je mala, ali je šansa. Kazna ne znam kolika je, niti me interesuje (uz oduzimanje pass-a, naravno). Ranije je postojao i rizik odobravanja viza ako si u njihovom sitemu kao negativac. U ovih 10+ godina po 20+ dana u sezoni sam samo par puta vidio da nekome provjeravaju ski pass i dokumente.

  7. #87
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Takodje ne bih savetovao ovu avanturu

  8. #88
    Senior Member
    Datum registracije
    29.11.2010
    Godina
    44
    Poruke
    133

    Podrazumevano

    Da, tako sam i mislio. Ideja se kod mene javila videvsi lokalce da to rade, ali ipak su oni lokalci i znaju se medjusobno.
    Slazem se da se ipak moze dovesti u pitanje celo zimovanje na ovaj nacin, iako deluje primamljivo probati...

  9. #89
    Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Lokacija
    Aranđelovac
    Godina
    55
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Nisam siguran ali mislim da je 14-odnevni ili 15-odnevni porodicni bez slike, i da moze da se deli u dva spojena 7-dnevna temina i da donosi nezanemarljivu ustedu narocito ako se tome doda i dvonedeljni zakup apartmana.

  10. #90
    Senior Member
    Datum registracije
    29.11.2010
    Godina
    44
    Poruke
    133

    Podrazumevano

    @nemijazz
    Srecna okolnost je da cu imati priliku da proverim u martu, pa ako je tako ja sam za da probamo sledece godine, ako budu mogli da se usklade termini.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •