Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Servis?

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    28.05.2009
    Poruke
    136

    Podrazumevano Servis?

    Potreban mi je savet; posle skijanja 7,8 dana na zeninim skijama pojavile su se na rubnicima crne flekice verovatno od kamencica. Nema ni jednog veceg ostecenja. Klizna ploca nema ostecenja koja treba popunjavati, a i rubnici su dovoljno ostri (uglavnom skijali sa malim detetom). Brine me da se korozija ne pojavi. Posto planiramo da ove godine jos skijamo da li pre toga raditi servis ili ne? Da li uopste raditi servis do iduce godine ili skije na kraju sezone samo dobro voskirati? Hvala na svim savetima.

  2. #2
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dejan Pogledati poruku
    Potreban mi je savet; posle skijanja 7,8 dana na zeninim skijama pojavile su se na rubnicima crne flekice verovatno od kamencica. Nema ni jednog veceg ostecenja. Klizna ploca nema ostecenja koja treba popunjavati, a i rubnici su dovoljno ostri (uglavnom skijali sa malim detetom). Brine me da se korozija ne pojavi. Posto planiramo da ove godine jos skijamo da li pre toga raditi servis ili ne? Da li uopste raditi servis do iduce godine ili skije na kraju sezone samo dobro voskirati? Hvala na svim savetima.
    Dejane pogledaj u temu voskiranje DIY...možda nađeš nešto od koristi...kompletan servis (rubnici+klizna ploca) se radi (ako skijaš 10-20 dana u sezoni) 2-4 puta....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •