Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 24 od 24

Tema: Izveštaj iz Banskog 1 - parkiranje - UPOZORENJE

  1. #21
    Junior Member
    Datum registracije
    21.12.2009
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Mi smo bili u apartmanu sa dve spavace + dnevna soba. Jeste za 4-6 osoba. Jedna spavaca je sa bracnim a druga sa dva single kreveta. U dnevnoj je neka kao sofa koja se razvlaci i moze jedan odrastao da spava, za dvoje bi vec bilo tesno. Problem je sto ako su sve odrasle osobe, moze da bude malo skuceno jer je apartman od nekih 60-70 kvadrata, a ne 97 kako stoji i na Filipovom sajtu i na sajtu hotela.

    Mi smo krenuli oko 8 ujutru i u hotelu smo bili oko 16 po bugarskom, odnosno 15 h po nasem vremenu. U sobe se ulazi od 14 h. Racunajte da vam, bez nekih velikih zadrzavanjima na granici, treba oko 7 sati (to je sa pauzama).
    Mi smo usli u apartman cim smo stigli, momak na vratima hotela je dovezao kolica, utovario nase torbe i dovezao ih do apartmana. Ljudi koji su dosli autobusom su stigli tek oko 11 (ne znam stvarno zasto su putovali skoro 11 sati) i nisu mogli odmah da udju u apartman. Najranije su usli nasi prijatelji, oko 13h. Tako da zaista nema potrebe pre 14 h da planirate dolazak.

    zelim vam lepo skijanje

  2. #22
    Junior Member
    Datum registracije
    30.11.2009
    Godina
    43
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Hvala na ovako opsirnom odgovoru,puno znaci
    Najvise me zbunjivalo to u koje vreme da budem tamo,ali sad vidim da nije problem doci posle 14 h.A to znaci i da ne moram da krecem u pola noci,nego lepo rano ujutru.E bas ste me obradovali... Hvala puno

  3. #23
    Junior Member
    Datum registracije
    21.12.2009
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Ma nema na cemu. Putovanje je skroz opusteno, put je super, osim deo oko sofije. Tu se naoruzajte zivcima, i pazite na rupe na putu. Daj deo ce vam dobro doci za uvezbavanje slaloma a mozda i veleslaloma )) Salu na stranu, put je u tom delu rupa na rupu, i izgubi se minimum pola sata, ako imate srece.
    Lepo se provedite, hotel je super, videcete.

  4. #24
    Junior Member
    Datum registracije
    28.12.2009
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Samo da se dodam u listu ljudi koji ce biti u tom hotelu od 27.02 u sopstvenoj reziji.Rezervisali smo preko neta.
    Ajd ko je tamo u tom periodu videcemo se

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •