Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 24

Tema: Izveštaj iz Banskog 1 - parkiranje - UPOZORENJE

  1. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    21.12.2009
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od garcia_kg Pogledati poruku
    A zar nema u Vihren Palasu ili pored njega podzemna garaza????
    Vihren ima podzemnu garažu koja se posebno plaća, čini mi se oko 10 evra dnevno. Parking, otvoreni, je čuvan i njegova upotreba je uključena u cenu. U toj ulici se svi parkiraju, evo i danas, pošto su juče odneli znak, čim su poslednji automobil odneli.

  2. #12
    Junior Member
    Datum registracije
    30.11.2009
    Godina
    43
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od JasminaT Pogledati poruku
    Stigli u Bansko 16.01., hotel Vihren Palase, stvarno je super i toplo ga preporučujem.
    Prvo da kazem da mi je drago sto vam je sin dobro.

    E sad,sto se tice parkinga,ako moze malo detaljniji opis sta vi predlazete gde da se parkiramo,posto i ja dolazim kolima u taj hotel u smeni od 27.2-6.3 ?

    I jos nesto.Zasto ne idete busom iz hotela gore na stazu i tako izbegnete gondolu,tj.guzvu na gondoli?Na zvanicnom sajtu hotela pise (narandzastim slovima !!) da voze goste hotela-skijase nekim busem gore do samih staza(a valjda dotle ide i gondola)??Da li znate za to,tj da li to stvarno funkcionise?

    pozdrav

  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    28.09.2009
    Godina
    47
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Pozdrav svima!
    Bio u Vihren Palace od 16.01 do 23.01. Što se tiče parkinga postoji garaža koja se plaća ali i parking ispred hotela prema reci.Tu se parking čuva i posebno je odvojen. Pauk je nosio iz ulice gde je ulaz za skijašnicu i ona nije slepa. I moj drug je morao da plati da mu ne odnesu auto.
    Na staze smo išli isključivo kombijem koji je besplatan i vozi u dva termina 8 i 30, i 9 i 30. Gondolom smo se vozili samo kasnije po potrebi.
    A pošto sam prvog dana slomio kljčnu kost mogu i o tome da nešto kažem.. Kupovali smo samo dnevni ski pas jer nije velika razlika u odnosu na šestodnevni (meni se isplatilo), i on sadrži osiguranje! Na njemu u uglu piše DK. Sve je besplatno i transport i pregled i snimanje. Imao sam i zdravstveno osiguranje ali ga nisam koristio.
    P.S. Skijao sam ukupno četiri dana!

  4. #14
    Junior Member
    Datum registracije
    21.01.2010
    Godina
    42
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    ovomoze....žao mi je zbog tvoje povrede,bar si uhvatio nešto skijanja.Kakve su staze,ima li dovovljno snega?Na off. sajtu piše da ima metar snega,ili mu ga "malo daju"....

  5. #15
    Junior Member
    Datum registracije
    28.09.2009
    Godina
    47
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Ne znam za metar ali snega ima dovoljno i staze su lepo sređene

  6. #16
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ovomoze Pogledati poruku
    Pozdrav svima!
    Bio u Vihren Palace od 16.01 do 23.01. Što se tiče parkinga postoji garaža koja se plaća ali i parking ispred hotela prema reci.Tu se parking čuva i posebno je odvojen. Pauk je nosio iz ulice gde je ulaz za skijašnicu i ona nije slepa. I moj drug je morao da plati da mu ne odnesu auto.
    Na staze smo išli isključivo kombijem koji je besplatan i vozi u dva termina 8 i 30, i 9 i 30. Gondolom smo se vozili samo kasnije po potrebi.
    A pošto sam prvog dana slomio kljčnu kost mogu i o tome da nešto kažem.. Kupovali smo samo dnevni ski pas jer nije velika razlika u odnosu na šestodnevni (meni se isplatilo), i on sadrži osiguranje! Na njemu u uglu piše DK. Sve je besplatno i transport i pregled i snimanje. Imao sam i zdravstveno osiguranje ali ga nisam koristio.
    P.S. Skijao sam ukupno četiri dana!
    Oprosti na radoznalosti, ali ne znam da li sam razumeo. Slomio si klavikulu prvog dana a skijao si 4 dana? Skijao si sa slomljenom kljucnjacom?

  7. #17
    Junior Member
    Datum registracije
    21.12.2009
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Ja rekoh da je ulica maltene slepa, u njoj je hotel koji ne radi, na kraju je drugi hotel koji takođe ne radi. Nemoguće je parkirati se na ulazu u skijašnicu, jer postoji stazica, betonska oko hotela, pa nekoliko stepenika, pa se popneš na ulicu, tj. trotoar. Poenta posta je bila u "znaku za poneti", sad ga vidiš sad ga ne vidiš. Ukoliko znakom nije zabranjeno, parkiranje je dozvoljeno, zar ne? Pored toga, rekoh već, hotelsko osoblje nam reklo da se tu parkiramo, parking bio pun.

    Bus vozi, to sve funkcioniše ali je nama problem bio u terminu, 8:30 i 9:30. Ja dok nahranim troje dece i spremim ih, ode bus . Guzva na gondoli nije tragična, mi dođemo oko 11 i nema gužve. I ovako ne bih imala snage da skijam duže od 4-5 sati, efektivno.

    što se osiguranja tiče, ponavljam, post se odnosio na ski pas koji se kupuje preko tur operatera u beogradu, i poenta nije u tome da nije uključeno osiguranje već da ljudi nisu o tome obavešteni.

  8. #18
    Junior Member
    Datum registracije
    21.12.2009
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Hvala, dete je bolje, nosiće gips do petka (naši ga skroz ugipsali u tiršovoj), posle kontrole ćemo videti šta dalje i kako.

    Moj savet za parkiranje je samo na prakingu ispred hotela, bez obzira šta vam osoblje kaže. Ako bude gužva na parkingu, insistirajte.

    Inače, videćete, hotel je mnogo sladak. Sve je nekako toplo i prisno. Mi planiramo, Bože zdravlja, ponovo tamo sledeće zime.

    Klopa je super. Švedski sto više nego korektan, hrana veoma ukusna i dobro pripremljena. Nije izbor od 20 jela, ali budimo realni, ko od nas ima i 6-7 varijanti za doručak, zar ne?

    Ne znam koji tip sobe/apartmana ste uplatili. Mi smo bili u dvosobnom apartmanu, i moja jedina zamerka je da je manji, i to dosta, nego na slici. U stvari, na sjatu hotela piše da su takvi apartmani oko 97 kvadratnih metara, a nigde ne piše da ih ima i od 60-70 m2, što je bio slučaj sa našim (apartmani 104 i 105). Sobe se čiste svaki dan, dobijete bade mantile i papuče, bazne je super, malo je gužva za đakuzi.

    Nadam se da ćete se lepo provesti, ako treba još neka informacijia, tu sam.

  9. #19
    Junior Member
    Datum registracije
    21.12.2009
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Evo nekoliko slicica iz Banskog...
    Pogled sa 2400m je fantastican!
    A gondolom, preko brda i gora... i tako 20-ak minuta
    Tomba jeste bila zatvorena, ali je bilo zanimljivo gledati pripremu staze i samu trku.
    Topovi rade,
    a guzve nema
    Priložene slike Priložene slike
    Izmenio/la JasminaT; 09.02.2010 u 21:31.

  10. #20
    Junior Member
    Datum registracije
    30.11.2009
    Godina
    43
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od JasminaT Pogledati poruku

    Ne znam koji tip sobe/apartmana ste uplatili. Mi smo bili u dvosobnom apartmanu, i moja jedina zamerka je da je manji, i to dosta, nego na slici. U stvari, na sjatu hotela piše da su takvi apartmani oko 97 kvadratnih metara, a nigde ne piše da ih ima i od 60-70 m2, što je bio slučaj sa našim (apartmani 104 i 105). Sobe se čiste svaki dan, dobijete bade mantile i papuče, bazne je super, malo je gužva za đakuzi.

    Nadam se da ćete se lepo provesti, ako treba još neka informacijia, tu sam.
    Povecala nam se ekipa Tako da sad imamo jedan app. sa dnevnom i jednom spavacom sobom (od 2-4 osobe),ali i jedan app. sa dnevnom i dve spavace sobe (4-6 ljudi).Ako sam vas razumeo vi ste imali sa dve spavace sobe?(4-6 ljudi kako tvrde u "Filip-u)

    E da,imam jos jedno pitanje.Posto mi idemo kolima,u koje vreme da budemo tamo?Tj. u koje vreme ste vi dobijali kljuceve od app,odnosno u koliko sati ste ulazili u iste?

    To vas pitam,jer bus krece uvece oko 22h30min,ako sam dobro razumeo,a ja planiram da krenemo oko 4h iz Bg-a i da budemo tamo oko 12 po nasem,tj.13 po njihovom,jer sam procitao da se ulazi tek posle 14h u app...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •