Strana 14 od 43 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 131 do 140 od 426

Tema: Nassfeld

  1. #131
    Senior Member Bratko avatar
    Datum registracije
    28.01.2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    128

    Podrazumevano TopSki 2011-12 - fotografije

    4. dan: bolje je bilo uzivo , nego sto izgleda na fotografijama. Ovih 5 fotki je slikano na delu skijalista gde su vrhovi Garnitzenberger i Gartnerkofel (1. fotografija je pocetak staze br. 1-FIS ). U pozadini ostalih fotografija, vide se staze koje se spustaju sa Kofelplatza ka prevoju.
    Priložene slike Priložene slike

  2. #132
    Senior Member Bratko avatar
    Datum registracije
    28.01.2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    128

    Podrazumevano TopSki 2011-12 - fotografije

    4. dan: nastavak Nassfelda, sa omiljenom (za ovu posetu Nassfeldu) crnom 75-com . A po silasku sa doticne, tek je sledio povratak u gepek na parking, preko Zweilkofelbahna i Carnia .
    p.s. Posle ovih 4 dana, komotno sam mogao da okrenem auto i vratim se kuci...ali gre'ota da se bace zadnja 2 dana . Pa tako odosmo u Gerlitzen, da iskuliramo...i osuncamo se .
    Priložene slike Priložene slike

  3. #133
    Member
    Datum registracije
    29.12.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    43
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    Nassfeld, 09.03.
    Skijaliste odlicno odoljeva visim temperaturama, staze tvrde i uredjene. Mokrog snijega je bilo vrlo malo, pri dnu kod ulaza na zice, te na juzno postavljenim dionicama, cak je i Carnia odlicno drzala.
    Sve u svemu super ski dan, za neki detaljniji opis pored Bratkove reportaze nema potrebe

  4. #134
    Junior Member
    Datum registracije
    14.09.2012
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    pozdrav!
    nakon potrage rezervirali Nassfeld.nalazimo se u blizini Hermagora.
    može li neki dojam o tom gradiću i šta sve ima tamo kao supermarketi,restorani za neke pristojne novce?
    koje bi staze meni kao boljem početniku predložili?
    hvala puno!
    mrvica

  5. #135
    Super Member Rossignol 8s avatar
    Datum registracije
    24.01.2011
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    206

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mrvica37 Pogledati poruku
    pozdrav!
    nakon potrage rezervirali Nassfeld.nalazimo se u blizini Hermagora.
    može li neki dojam o tom gradiću i šta sve ima tamo kao supermarketi,restorani za neke pristojne novce?
    koje bi staze meni kao boljem početniku predložili?
    hvala puno!
    mrvica
    U samom centru Hermagora imaš kafane, a solidnu hranu imaš odmah pored Rathaus-a. U toj kafani smo jeli ogromnu bečku šniclu + weissbier za oko 12e, ima i pizza, pasta, supe, čorbe itd. U blizini su i marketi, generalno sve ti je u krugu od 200m od centra Hermagora. Što se tiče strmine staza, generalno je Nassfeld nešto ozbiljniji/teži za početnike, mada imaš staze 53, 55, 56 koje su baš za početnike.
    St Anton,Lech,Stuben,Zürs,Ischgl-Samnaun,Serfaus Fiss Ladis,Pitztaler gl,Sölden, Schladming, Flachau,Wagrain,Nassfeld,Grossglokner,Mölltaler Gl.,Kaprun,Saalbach,Gerlitzen,Hinterglemm,Obertaue rn,Kals-Matrei,Hintertuxer Gl,Mayrhofen,Hochzillertal-Hochfugen,Warth-Schröcken, Sillian,Sella Ronda,Cortina,Tignes,Val d'Isere,Val Thorens,Méribel,Courchevel,Krvavec,Vogel,Kop,Brezo vica,Jahorina,Bansko,Borovec

    https://www.youtube.com/watch?v=b91zmV7arwU

    www.youtube.com/watch?v=5DhoNWrqFgs

  6. #136
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mrvica37 Pogledati poruku
    pozdrav!
    nakon potrage rezervirali Nassfeld.nalazimo se u blizini Hermagora.
    može li neki dojam o tom gradiću i šta sve ima tamo kao supermarketi,restorani za neke pristojne novce?
    koje bi staze meni kao boljem početniku predložili?
    hvala puno!
    mrvica
    Kao sto rece rossignol 8s, u gradicu imas sve u krugu od 200m.
    Staze su 95% crvene od blazih do malo ozbiljnijih, ali nisu prestrme. Tj, po meni napredni početnik nebi trebalo da ima problema. Verovatno zavisi koliko je napredan

    Koliko se sećam jedina blaža i duža plava staza je 23, a 4 i 7 su blaze crvene...

    Pozz

  7. #137
    Junior Member
    Datum registracije
    14.09.2012
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Dečki hvala vam!
    pomogli ste mi puno.
    sad sam mirnija i poćemo probat tu šniclu obavezno.
    mrvica

  8. #138
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    moze li neka preporuka za smestaj (sto bolji i jeftiniji ),da li ici u kranjsku goru pa putovati ili ta neka sela oko nasfelda? putovanje kolima do 1h nije problem,a isli bi na 3 dana. da li ima neko u srbiji da nam organizuje smestaj (za ne veliku proviziju) jer nisam bas snalazljiv (a nije mi ni nesto pouzdano) sa online booking-om.

  9. #139
    Member zex avatar
    Datum registracije
    27.02.2008
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Da
    Godina
    45
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Mi smo preko booking.com nasli i bukirali apartman za troje kod Hermagora (dva nocenja, 8-10. januar, 118eur). Zasto mislis da je nesigurno preko recimo nekog takvog sajta? Ja dosad nisam ni jednom imao bilo kakav problem... Jedino sto je potrebno da imas platnu karticu vezanu za devizni racun a ima slucajeva (kao sto je sad ovaj nas bio) da ti uopste ne trazi karticu nego mozes da rezervises bez depozita i provere kartice.

  10. #140
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    118e po danu ili za obe noci?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •