Strana 12 od 43 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 111 do 120 od 426

Tema: Nassfeld

  1. #111
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Ma opušteno, skijao sam prve polovine aprila u Cauhenzeu na 100% veštaku i +5 stepeni i zabavi nije bilo kraja

  2. #112
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Pitanje za redovne posjetioce Nassfeld-a: da li su ovi kamenčići na stazi sastavni i redovni dio folklora, ili ih posipaju samo povremeno?
    nass.jpg

  3. #113
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Koja staza? Veruj mi da prvi put vidim (mada nisam bio puno, 3 puta samo). Možda duvao jak vetar pa naneo.

  4. #114
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    ma to rizla, da se ne kliza.. mora da je bilo leda na stazi!

  5. #115
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jopopo Pogledati poruku
    Koja staza? Veruj mi da prvi put vidim (mada nisam bio puno, 3 puta samo). Možda duvao jak vetar pa naneo.
    Odmah po izlasku iz Millenium gondole na vrhu, kao i na još 5 - 6 mjesta kojekuda. Ovakve kamenčiće sam još jedino sreo na Badkleinkakoveć.

  6. #116
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Takva ti je tura naletela , inače ih nisam viđao po AT skijalištima nigde (to malo što sam bio, a bio sam na Nassfeldu na samom otvaranju sezone).

  7. #117
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Ma ispalo nekom iz dzepa

  8. #118
    Super Member vujche avatar
    Datum registracije
    02.02.2006
    Skije / Bord
    Rossignol 8S
    Poruke
    256

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Pitanje za redovne posjetioce Nassfeld-a: da li su ovi kamenčići na stazi sastavni i redovni dio folklora, ili ih posipaju samo povremeno?
    nass.jpg
    Ja bijah u subotu,i mislim da sam bas iste te video,a o metar snega mislim da ne moramo trositi rjeci .

  9. #119
    Senior Member wetmila avatar
    Datum registracije
    15.09.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fisher
    Godina
    56
    Poruke
    168

    Podrazumevano

    Bilo je rizle na delu staze Trogkofel koja počinje na italijanskoj strani (staza na kojoj se meri brzina), ali u martu prošle godine.

  10. #120
    Super Member Rossignol 8s avatar
    Datum registracije
    24.01.2011
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    206

    Podrazumevano

    Bio na vikendu u Nasfeldu. Lomio sam se da li da krenem, sobzirom na situaciju sa mećavom u Srbiji. Jedostavno nisam izdrzao i uradio booking + late check-in u Hermagoru. Pošao u petak oko 18h, mećava nas pratila do Bregane (HR/SLO). Od Slovenije više nije bilo padavina, tako da je put bio skroz čist. Do tamo ravno 8 sati puta.
    Subota oblačno, bez magle. Vidljivost 2-3 km. Na parkingu nas je obradovala situacija sa brojem automobila (do 50) i 6 turističkih autobusa. Ko je bio na Nasfeldu, zna da je to pesma. Na stazama je bilo par situacija da bukvalno nikoga ne sretnem od vrha do dna. Tome je kumovala pre svega temperatura od -22c i na to dodati vetar od 15-20 kmh.
    Nedeljda je bila dan za uzivanje. Istina, isto je bilo hladno, ali bez vetra. Suncano, nesto vise skijasa nego predhodnog dana, ali i dalje vise nego povoljna situacija. Zbog niske temperature i suvog vremena, staze su držale do kraja dana. Čak je i Carnia (7.6km) na kraju dana bila za uzivanje, a ne otaljadvanje, kao sto staze tog tipa znaju da budu oko 16h.
    U povratku je put bio skroz čiist, naravno samo do Srbije. Poslednjih 110 km samo 1 traka. Povratak je trajao 6h, u minut.
    Stavicu koju sliku kasnije.
    St Anton,Lech,Stuben,Zürs,Ischgl-Samnaun,Serfaus Fiss Ladis,Pitztaler gl,Sölden, Schladming, Flachau,Wagrain,Nassfeld,Grossglokner,Mölltaler Gl.,Kaprun,Saalbach,Gerlitzen,Hinterglemm,Obertaue rn,Kals-Matrei,Hintertuxer Gl,Mayrhofen,Hochzillertal-Hochfugen,Warth-Schröcken, Sillian,Sella Ronda,Cortina,Tignes,Val d'Isere,Val Thorens,Méribel,Courchevel,Krvavec,Vogel,Kop,Brezo vica,Jahorina,Bansko,Borovec

    https://www.youtube.com/watch?v=b91zmV7arwU

    www.youtube.com/watch?v=5DhoNWrqFgs

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •