Strana 43 od 43 PrvaPrva ... 33414243
Rezultati 421 do 426 od 426

Tema: Nassfeld

  1. #421
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.887

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od marbik Pogledati poruku
    Samo mi nije jasno oko 2G+ pravila, ako supruga ima 2 fajzer vakcine, od cega je druga primljena pre manje od 2 meseca, ona opet mora PCR da radi? Ako da to je potpuna budalastina, pa valjda treba da postoji neki vremenski razmak izmedju vakcina.
    Sa dvije fajzer vakcine tvoja supruga ima 2G. Treba joj i taj "plus" koji je ili PCR test ili treća doza. Vremenski razmak između vakcina postoji, ali to nema veze sa PCR testom. Razmak izeđu druge i treće doze je 3 mjeseca.
    Usput, juče su austrijanci ažurirali informacije o uslovima ulaska (link u mom prethodnom postu).

  2. #422
    Senior Member
    Datum registracije
    10.03.2008
    Skije / Bord
    Head i.Race/Rossignol Soul 7 HD
    Godina
    40
    Poruke
    140

    Podrazumevano

    Znam, ali makar bi za ta 3 meseca posle druge doze trebalo da ne mora PCR test. Ali ocigledno nije tako. Hvala na linku svakako.

  3. #423
    Senior Member Bratko avatar
    Datum registracije
    28.01.2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od marbik Pogledati poruku
    Znam, ali makar bi za ta 3 meseca posle druge doze trebalo da ne mora PCR test. Ali ocigledno nije tako. Hvala na linku svakako.
    Možete proveriti, pre polaska, preko app koje se koriste u Austriji. Jednostavno, instalirate app i kroz nju skenirate vaše EUDig.Zel.Qr kodove:
    https://apps.apple.com/rs/app/greenpass-eu/id1577523293
    ili
    https://apps.apple.com/rs/app/gr%C3%...s/id1574155774

    Mi smo koristili 1.app(GreenPass) i pokazivali je gde treba.
    Čak smo je koristili i u Sloveniji na benz.pumpi (nismo pokazivali odštampan papir) i radila je.



  4. #424
    Junior Member
    Datum registracije
    28.12.2021
    Godina
    35
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Drustvo jel ima neka info kakvo je skijaliste sto se tice ljudi i zurki? Ortak i ja smo culi sve naj za ski centar ali nas malo brine sto su ugl sobe po hotelima sve dvokrevetne tj nema vecih ekipa a po instagramu i nema nesto zena. Dal ima jos neka alternativa da je tu negde blizu Nassfelda a da ima vise mladih? Pitam cisto da se ne smorimo, znam da posle 22h ne radi nista.

  5. #425
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.887

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Starface Pogledati poruku
    Drustvo jel ima neka info kakvo je skijaliste sto se tice ljudi i zurki? ...
    Ako su ti Jahorina i Kopaonik reference za noćni život i druženje pa nešto slično očekuješ u Austriji, onda zaboravi. U Austriji ozbiljno shvaćaju koronu. Austrija je u ovim uslovima idealna za golo skijanje.
    Izmenio/la stekan; 29.01.2022 u 11:42.

  6. #426
    Junior Member
    Datum registracije
    22.10.2021
    Lokacija
    Zagreb
    Skije / Bord
    Fischer wc sc
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Starface Pogledati poruku
    Drustvo jel ima neka info kakvo je skijaliste sto se tice ljudi i zurki? Ortak i ja smo culi sve naj za ski centar ali nas malo brine sto su ugl sobe po hotelima sve dvokrevetne tj nema vecih ekipa a po instagramu i nema nesto zena. Dal ima jos neka alternativa da je tu negde blizu Nassfelda a da ima vise mladih? Pitam cisto da se ne smorimo, znam da posle 22h ne radi nista.
    Nassfeld nema noćnog života, nema čak ni nekog centra mjesta:sela niti ista takvog, Smjestaj je razbacan po brdu i ima nekoliko apres ski barova, i uglavnom smo se zabavljali po apartmanima/hotelima. Ima hotel Cube u podnožju gdje bi nekih zabava moglo biti…..i to je prije korone je tako, sad može samo biti lošije pi tom pitanju….inače u austrijskim mekana partijanje Ischgl, ST Anton čini mi se da je partijanje uvelike reducirano, bar je bilo prije 20 dana, strogo se pazi na broj ljudi, Itd…..! Nasi koji rade po Austriji kažu da je katastrofa sezona…..meni se po broju ljudi po stazama i cijenama smještaja nije činilo tako…..!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •