Strana 41 od 41 PrvaPrva ... 31394041
Rezultati 401 do 404 od 404

Tema: Nassfeld

Junior Member
    Datum registracije
    21.09.2017
    Skije / Bord
    Fischer Progressor C - line 10+
    Godina
    25

Podrazumevano

Ma navigavija nas je povela na Pontebu. U povratku smo isli dolje na tropolah. Ali put preko Pontebe, sta je ono ljudi? Kanjon morače je zlatan, a jos mi sa bmw-om 525 zadnja vuca. Sreca pa vrhunski odrzavaju put, suv, a sa strane metar snijega. Cak smo vidjeli i liju i zeca dok smo se peli...

Haha, naravno da je jedno zimovanje, a drugo skijanje ali sam se stvarno razocarao zivotom posle 16h, ka da im je izumrlo sve. Jednu noc smo otisli do Hermagora oko 21h, pustoš...

Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp

Podrazumevano

Meni je npe Livinjo top za skijanje i za provod..brat mi bio ove godine u Madonu, kaze isto dobro..zato kazem IT mi vise za provod nego AT..nasfeld je brate samo za skijanje..vilach je na 40min al i vilach grad penzionera
    Sto znam, volim i da skijam al volim i da izadjem uvece na koje pivo..
    Zato mi je kopaonik top..relaticno blizu Pg, dobra hrana, dobro skijanje, dobar provod, domaci ljudi, korupcija...sto ces vise

Poor glide is like bicycling with a flat tire.

Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113

Podrazumevano

Citirati Originalno postavljeno od edi_p92 Pogledati poruku
    Haha, naravno da je jedno zimovanje, a drugo skijanje ali sam se stvarno razocarao zivotom posle 16h, ka da im je izumrlo sve. Jednu noc smo otisli do Hermagora oko 21h, pustoš...
    Једноставно тако је у Аустрији. Код њих провод и забава крену већ од 4-5 поподне, људи право са скијалишта иду у кафиће и барове, пију, проводе се, играју у панцерицама...
    Али се зато раније и заврши. Већ до 8-9 је већином све готово.

У ФРА и ИТА је другачије. После скијања људи оду до смештаја, среде се, пресвуку, вечерају... и тек онда се излази и креће забава.

Доста Британаца преферира аустријски модел забаве (поготво ко воли да скија "хард") јер се оде раније на спавање и ујутру си опет свеж. Поготово ако се преко ноћи "мало" и попило, ујутро зна да се буде дехидриран, што је у Аутрији, где провод почиње раније, ређе случај.

Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Skije / Bord
    Atomic race ST; Head instict raw ti
    Godina
    43

Podrazumevano

Hermagor je vukojebina, kao i Landeck npr.
    Vole oni u pancericama poslije staze da cupaju. Al evo ova na sipki bez pancerica, snimljena poslije 22h u Oberu.
    A evo ga i ExBaker .

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •