Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Pomoc

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    13.01.2010
    Godina
    36
    Poruke
    2

    Podrazumevano Pomoc

    Pozdrav svim clanovima foruma , drugar mi je preporucio sajt rekao mi je da mu je dosta pomogao , moj problem je sleedeci , ako neko moze da mi kaze gde i kada mogu da se pohadjaju skole skijanja ? Kao i gde je najpovoljnije mislim gde preporucujete da se kupe skije + pancerice...i ostala oprema ?

  2. #2
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ako nikada do sada nisi stao na skije, tj. nisi se "zaljubio" u skinanje - ne preporučujem ti da kupuješ opremu, osim naravno jakne i ski pantalona.

    Za početak iznajmi opremu i učitelja skijanja, zavisi gde ćeš da ideš na (prvo) skijanje - zavisi i kojeg instruktora da uzmeš. Raspitaj se pre nego što uzmeš instruktora, pošto naravno kao i za sve drugo, ako je dobar učitelj (još bolje instruktorka ) bolje ćeš i savladati "gradivo".........

    Javi se dalje sa pitanjima i dobrodošao na forum!

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    13.01.2010
    Godina
    36
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Stao na skije jesam ali nisam se dobro proveo veliki sam ljubitelj zimskih sportova ali usled nedostatka mogucnosti i uslova nikad nisam boravio na planini duze od 1-2 dana.. a to je premalo da ista naucim...a imam veliku zelju da naucim bas , kolko je potrebno vremena i prakse da budem bar osrednji skijas ?

  4. #4
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Pa po mojoj procjeni, ako si ikada stajao na skije do sad, trebalo bi ti jedno 6,7 dana da savladas osnovnu tehniku, da se spustas stazama srednje tezine. Naravno, uz nekoga sa iskustvom ko bi radio sa tobom.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •