Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 23

Tema: SmeŠtaj u kolaŠinu?

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    12.01.2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    6

    Podrazumevano SmeŠtaj u kolaŠinu?

    Rad sam da u narednom periodu navratim do skijališta na Bjelasici, pa me zanima da li postoji mogućnost smeštaja po privatnim kućama u Kolašinu, (ništa fensi me ne interesuje samo da može da se prespava i istušira ). Koliko bi me koštalo noćenje i slične informacije, kao i eventualni kontakt telefon bi mi bile od velike pomoći!

  2. #2
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    Ja sam bio smjesten u privatnom smjestaju kod Ljubise Rakocevica...mogu reci mnogo lijep smjestaj...cisto,svakog dana se mijeanjaju peskiri,vrlo toplo jer baka lozi a kad baka lozi,lozi da valja...sve u svemu mnogo lijepo...ispalo mi 15e po danu samo smjestaj

  3. #3
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Pogledaj na http://jezerine.org/, odskroluj dole pa ćeš videti listu hotela, apartmana i privatnog smeštaja.
    (ima i Rakočević kontakt pod "Lidija Rakočević")

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    12.01.2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    EXTRA!!! Hvala ljudi!
    Pozzzz

  5. #5
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Krevet od 10 do 90 eura

    Dan, Ekonomija, January 19, 2010

    Zimska turistička sezona u Crnoj Gori odvija se u skladu ca projektovanom dinamikom turističkog prometa, saopštilo je juče Ministarstvo turizma.

    Tokom prošlog vikenda u skicentrima je boravilo oko 3,5 hiljade skijaša i isto toliko ljubitelja prirode i aktivnosti na snijegu. Turističke opštine na sjeveru u kontinuitetu realizuju sve planirane aktivnosti na održavanju komunalne infrastrukture i stvaranju ambijenta za nesmstan boravak turista navodi se u saopštenju, uz podsjećanje da su turistima ove sezone na raspolaganju modernizovani skiresort Kolašin 1.450, sa šest skiliftova i 25 kilomstara staza, ski centar „Savin kuk" sa pet liftova, skijalište „Javorovača" i centar Vučje".

    Hotelijeri i izdavaoci privatnog smještaja su, tvrdi ministarstvo, podigli nivo kvaliteta u objektima i prilagodili cijenovnu politiku zahtjevima tržišta u uslovima krize.

    Kapaciteti su solidno popunjeni, a dobar buking pokazuje da će i u narednom periodu naši planinski centri ostvarivati planirani promet kazali su iz ministarstva. Cijene se kreću od 10 do 15 eura po osobi u kapacitetima privatnog smještaja, polupansion u manjim hotelima košta od 20 do 35 eura, a u hotelima „Lipka" i „Bjanka" od 39 do 90 eura.

  6. #6
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Wlad, a jel može da se nađe smeštaj samo za 1 noć?
    Odnosno, jel izvodljiv ski vikend iz BG vozom, noćnim? Ono, dođem u Kolašin u 7 ujutru subota, skijam, prespavam, skijam i vratim se noćnim iz Kolašina u nedelju.

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    19.05.2009
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    I mene zanima ta varijanta,sa jednim ili dva nocenja u Kolasinu,takodje vozom.Ako neko zna nesto vise o mogucnosti ovakog smestaja i cenama istog,neka nesto napise?Moze nocenje,a moze i polupansion,po mogucstvu da je nesto povoljno.

  8. #8
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Pa ja mislim da je izvodljivo, sto da ne.. S' tim da si u Bg u pon ujutro..

  9. #9
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Može naravno, čini mi se najrealnije da kreneš iz BG u petak uveče (i ideš spavaćim kolima do Kolašina), a u nedelju (je barem bio) oko 16-17h poslovni voz za BG - i onda stižeš kasno uveče u BG, možeš da odspavaš i na posao..

    Što se tiče prenoćišta na 1 dan - može ako ima mesta, predlažem ti da zovneš "Čile"-ta, možeš da uzmeš samo noćenje, ili PP i sve ostalo možeš da se dogovoriš.....

  10. #10
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    ma ne valja u petak vece jer dodjes da skijas za vikend...sto je losa strana zbog guzve i svega...zato neki radni dan je vrh...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •