Strana 2 od 13 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 127

Tema: Rtanj?

  1. #11
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    A ko kaže da je za dete
    Spremam se da vas sve zadivim početkom sledećeg meseca u onom dalekom i nama dragom skijalištu...

  2. #12
    Boarder u pokushaju zlox avatar
    Datum registracije
    05.01.2009
    Lokacija
    Nish
    Skije / Bord
    Crazy Creek
    Godina
    41
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    Ja sam danas dosao sa Kopa, bili smo cesti gosti u Rtnju. Klinci i roditelji hvale instruktore, pogotovo Saru (mada sam uglavnom slusao komentare mama koje su zadivljene kako "ta devojcica lepo radi sa decom")

    Doduse ne znam ko su instruktori ali bar da prenesem svezu informaciju
    Za pocetnike je svaka varijanta xtremni sport

  3. #13
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ja sam se večeras vratio, samo da pohvalim pasulj sa rebarcima i pivo od 0.5l

  4. #14
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong Pogledati poruku
    A ko kaže da je za dete
    Spremam se da vas sve zadivim početkom sledećeg meseca u onom dalekom i nama dragom skijalištu...
    Prestajes da skijas plug?

  5. #15
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Ako ima ljudi za grupu, cena je 80 evra za nedeljni kurs, 1 na 1 je 25 evra sat, a mozda mozes da se dogovoris i za 20.

    Malo sam gledao jednu carving grupu kako radi i cini mi se da je to dosta dobra obuka. Bili su svaki dan na Knezevskim barama, koje su idealne za vezbanje.

  6. #16
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    1 na 1 instuktora za te pare ima na celom Kopu , cena je od 20 do 25 eura, zavisi kako-ko i kako se dogovoriš .

  7. #17
    Junior Member
    Datum registracije
    20.12.2010
    Lokacija
    belgrade
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    mi svo rezervisali vec, ali ne znamo kakva su kupatila..??

  8. #18
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Postoje sobe sa zajednickim kupatilima i one sa sopstvenim...U prvim nisam bio i ne zelim da zamisljem kako je...A ove druge imaju,pffff kako to da kazem,ne bas sjajna kupatila...Kao i sobe uostalom...

    Sad ne znam na sta si navikla,ali Rtanj je daleko od dobrog smestaja...Ako si toga svestan,extra...Polozaj je najbolji na Kopu,tako da je to najbitnije,a u sobama samo prespavas i ujutru pravac staza

  9. #19
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Hmmm pa ne bih se slozio sa ovom ocenom prethodnika ,Rtanj nije exluziva definitivno ali sasvim pristojan smestaj ,prvenstveno namenjen ljudima koji su tu zbog skijanja i uopsteno sportisitma a ne komformistima - za nih su konaci .
    Moram se doduse malo ograditi, bio sam u rtnju vise puta ali zadnji put 2000-te sa zenom i malom bebicom od godinu dana, tad je jos bio pod upravom paraglajding saveza pa mozda sad ima razlike ali tada su uslovi sveobuhvatno bili sasvim ok .Mi smo bili u 4-krevetnoj sobi na 2 sparatu imala je svoje kupatilo,Toplo,cisto,klopa dobra ja nisam imao zamerke.
    Ono sto bih istakao je da Rtanj jako lepo mesto i ima svoj sarm mi smo se uvek super proveli.Kasnije sam isao u nekim drugim aranzmanima na Kop ali ne zato sto gore nije lepo nego se iz nekih banalnih razloga (mrzim da rezervisem a posle sve puno gore itd ..)

    @katarinaa
    Ja bih uvek preporucio Rtanj i verujem da ces biti zadovoljna, nisi pogresila osim ako nemas previsoke standarde o smestaju.


  10. #20
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Moguce je da nam se misljenja o tome sta je ok razlikuju,ali meni Rtanj u kom sam bio u martu ove godine nije ostao u bas sjajnom secenju...

    Prozori koji ne dihtuju,rupa ispod ulaznih vrata,sto pravi promaju dok je napolju bilo -18,ocajna hrana u restoranu...

    E sad,ima i dpbrih stvari-jeftino je,hrana u onom delu sa desne strane je dora,a nije preskupa,atmosfera je tamo takodje ok,kao sto sam rekao frnomenalan polozaj...

    To je moje subjektivno misljenje...Mozda neko ovo isto vidi na drugaciji nacin

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •