Strana 12 od 13 PrvaPrva ... 210111213 PoslednjaPoslednja
Rezultati 111 do 120 od 127

Tema: Rtanj?

  1. #111
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od YIBLEX Pogledati poruku
    ta ti je dobra...objektivno, na slikama je uvek malo posoljeno...
    nazalost, napravio sam kiks sa GoPro, tako da sam umesto klipova napravio lose slike...nije zvaka za seljaka

    ako budem imao neke slike, okacicu ih, mada mi nije cilj neka negativna kampanja vec samo realan prikaz. nadam se da ce uprava te propuste i sama uvideti i resiti za sled sezonu.
    Naravno da niko lose ne misli samo sam mislio realan prikaz trenutne situacije.

  2. #112
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Provedoh sedam dana u Rtnju i to je moj prvi odlazak ali ne i poslednji. Generalni utisak: odlično! Vidi se da još nije sređeno do kraja, ali meni ništa nije smetalo osim par sitnica:

    1) Stepenište između spratova je drveno, bez itisona (ne znam da li je planiran). To ne bi bio problem kada bi se gosti pridržavali pravila da se ne sme ići u pancericama. Međutim, teško je izuti se i poneti ih...

    2) Malko više kontrole nad pijanim studentima koji prave žurke po sobama do 4 ujutro. E to je stvarno bio haos. Svako veče sam morao da trpim Cecu, Seku i ostale, vrisku po hodnicima... Nije da se niko nije žalio, al niko od "nadležnih" ništa nije preduzeo.

    3) Skijašnica jako skučena, pogotovo boks za moju sobu, pa sam se mučio malko dok uzmem i ostavim skije. Mada, ništa strašno.

    Eto, to su zamerke.

    Inače, hrana je čista desetka!! Sve je tako ukusno i obilno da niko gladan neće ostati. Osoblje jako ljubazno. Sobe čiste svaki dan, toplo je, vruće vode ima stalno, kreveti udobni, na skijama do staze, na skijama sa staze i to je sve što meni treba za skijanje.

    U lounge baru možete da sednete a da ništa ne poručite ako hoćete samo da gledate veliki TV, ili visite na FB i netu

    Krofne su 50 dinara što me baš oduševilo. I cene pića su jako pristupačne.

    Ako ponovo budem išao na Kop, Rtanj mi je definitivno izbor.

  3. #113
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Question

    Citirati Originalno postavljeno od YIBLEX Pogledati poruku
    Skijasnica
    Ovaj deo nikako nije u skladu sa novom koncepcijom Hotela Rtnja. Nalazi se u nekadasnjoj T sobi na prvom spratu, i ima ulaz sa zadnje strane. Boksevi I dalje oni stari, te se za 4 krevetnu sobu mora igrati tetris da bi se ubacila oprema..U donjem delu malo prokisnjava Itd...Mislim da se ovo mora srediti do sledece sezone. Postoji I lift u Hotelu, tako da ne morete stepenicama do skijasnice...
    pa šta je sad tamo u prizemlju gde je bila stara skijašnica i recepcija ?

  4. #114
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    recepcija je i dalje u prizemlju, malo pomerena, a u delu gde je bila stara skijasnica nalazi se trpezarija

  5. #115
    Junior Member
    Datum registracije
    13.11.2014
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Dojmovi nakon 3 dana provedenih u Rtnju sredinom 12-og mjeseca:
    1.očekivao sam puno više od hrane,nakon svih hvalospjeva koje sam pročitao.Prvu večer smo dobili bolničko/studentsku hranu.kasnije se malo popravilo ali uz sav odabir dobre i relativno povoljne hrane na kopu,drugi put klopamo doma i po vani
    2.Hotel pati od čudnih dječjih bolesti:sobe nemaju čaše,polica za kozmetiku u kupaonici ne postoji(na umivaoniku stoji kompletna kozmetika za četverokrevetnu sobu zajedno sa otvorenim sapunom),plahta na kojoj smo spavali je bila premala za nas krevet pa smo se ujutro budili na golom madracu.
    3.Sobe se ne čiste(bar da su flaše izbacili dok su čistili kupaonicu),kreveti ne pospremaju
    4.Sobe su nevjerojatno spartanske ali ok,to je stvar ukusa
    5.Ako na sajtu reklamirate besplatnu jutarnju skolu skijanja od sat vremena onda ju morate i održati.

    Inače,hotel je sladak i prizemlje je lijepo sređeno,bar i ognjište su super,šteta da hotelu pada ocijena zbog ovako benignih stvari.
    Kopaonik me iznenadio i vraćam se sigurno,pitanje je samo da li u Rtanj

  6. #116
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Za porodice jedna informacija: popust je za decu od 2 do 10 godina, možda sam ja čudan ali računanje da je dete sa 10 godina odraslo mi je čudno

  7. #117
    Junior Member
    Datum registracije
    08.01.2013
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    @lukasi - a zasto nije bilo ski-skole?
    Nije staza radilia ili nesto drugo?

  8. #118
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Ja sam zajedno sa još tri porodice kontaktirao Rtanj još u avgustu mesecu da nam daju ponudu za ovu zimu. Bilo je rano pa su nam rekli da ih kontaktiramo u septembru. U septembru su nam rekli da se cene formiraju 01.10. OK. Sredinom oktobra su smeštajni kapaciteti koji su na stazama bili skoro popunjeni za termin koji nas je interesovao.

    Pošto iz Rtnja nismo dobili nikakav odgovor i cene još nisu formirali, uplatili smo kod konkurencije.

    A baš smo hteli tamo da idemo, bili su nam prvi izbor... Na stazi su, ima puno dece, ski škola (za koju smo mislili da radi).

  9. #119
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Procitao sam i jedan negativan komantra na Infokop-u, uglavnom sto se tice hrane i slabe zvucne izolacije. Ocekivao sam da naprave korak unapred u odnosu na proslu godinu i uvrste se u red dobrih i povoljnih smestaja. Ovako ce brzo da krenu nizbrdo, ali nije ni cudo kad je stalo previranje oko 51%.......U jednom smo sigurno kao narod neprevazidjeni, da upropastimo odlican brend ili nesto sto odlicno radi....

    Greota, onakvo mesto i onakva lokacija.....

  10. #120
    Junior Member
    Datum registracije
    13.11.2014
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lecko Pogledati poruku
    @lukasi - a zasto nije bilo ski-skole?
    Nije staza radilia ili nesto drugo?
    Staza nije radila
    Po meni to treba ljudima objasnit prije dolaska. Na sajtu to nigdje ne pise

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •