Strana 1 od 13 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 127

Tema: Rtanj?

  1. #1
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano Rtanj?

    Imam opciju da uzmerm sobu u Rtnju. Bio sam tamo vise puta, ali uvek na klopi i picu, ali ne znam kakve su sobe, a vodim dete.

    Da li je neko bio u poslednje vreme i kakva su iskustva?

    Znam da su tu uglavnom mladji, studenti, itd...pa, jel ima nocu nekih aktivnosti , odnosno, jel moze da se spava normalno?

  2. #2
    Ski legenda
    Datum registracije
    26.11.2005
    Godina
    54
    Poruke
    221

    Podrazumevano

    Zadnjih par godina sam boravio gore.Imam tri klinca (8,6 i 3 godine).Smestaj je prilicno skroman,ali ako nisi probirljiv neces imati problema.Grejanje je odlicno,klinci se igraju sa drugarima ispred objekta,a uvece u TV sali.O prednosti pozicije da ne pricam. Prosle godine sam bio bas iznad kafea.Cuje se galama ali je podnosljivo.
    Rezervisi i uzivajte.

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    22.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan SLrace
    Godina
    37
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    U Rtnju sobe sa kupatilom(postoje i sa zajednickim) su skroz korektne, u kamin sali se uvece pusta malo glasnija muzika i bude dosta velika guzva ali sve to traje do 1.
    Od mene imate apsolutnu preporuku za Rtanj, nije neki luksuz cak naprotiv ali sto je najbitnije cisto je i skuplja se ekipa ljudi koja stvarno voli skijanje tako da mislim da ce vam biti ok! pozdrav [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/user/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-2.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/user/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG]

  4. #4
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Super, uzeo sam sobu sa kupatilom. Jos saamo da padne jos malo snega.

  5. #5
    Member Disco avatar
    Datum registracije
    06.01.2009
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Evo ja sam pre 5 dana doshao iz Rtnja, pa da dam detalje za buduce posetioce.
    Dorucak je od 8 - 9:30. Ruchak od 17-18:30.
    Klopa je raznolika. Na prvi pogled, osecao sma se kao u obdanistu sa onim metalnim soljama za chaj i plasticnim tanjirima, ali kad sam se privikao bilo je super. Jaje na oko, virshle gibanica podrigusa kackavalj i zemicke su jelovnik za pre staze, a popodne supa ili chorba ako nije pasulj, riba, teletina, pljeskavica, snicla, grasak povrce..... i obavezno puding ili kompot za kraj. sve ono sto se inace jede kada deca odu na ekskurziju u Pionirski grad
    Ponestite bonove koje ste dobili na recepciji, da vam baba Milena u beloj kecelji i borosanama stiklira datum
    U trpezariji ima TV sa normanlim izborom kanala, gde se posle vecere svira klavir, ili igraju drustvene igre. Uglavnom oko petnestak dece trci naokolo.
    Kamin sala je u stvari kafic sa kaminom, ambijent je fenomenalan, sve je u kamenu i drvetu. Popodne bude fina muzikica lagana i uz kuvani Vranac pada opasno kuliranje. Uvece je malo aktvinije muzika se zalece i sve je glasnija do ponoci. Covece ne ljuti se gitare i karte mogu se naci na stolu na izvolte i zurka je tu.
    Shank drzi ove godine par momaka iz Novog Sada i dace vam sve sto zelite. Pustaju super muziku, ako niste fan narodnjaka.
    Kod recepcije postoji jos jednan kutak "Odzaklija", gde moze u fenomenalnom ambijentu da se klopa. Ujutru imaju pekaru sa vrelim lepinjma sa kajmakom, a kad se raspali sach na sred kafane moze da se jedu kromir, svadbarski kupus, kavurma, nogice, kolencie, pasulj i raznorazne roshtiljske djakonije. Kafana radi od jutra do mraka, tako da ko ne voli studentsku hranu, moze tamo da se utesi za novce.
    Pored Rtnja, nalazi se izvor vode, koji je sproveden i u sam objekat. Sa chesme cete piti planinsku ledenu vodu, a ko zeli moze i da se brchne u obliznjem jezercetu 3 x 2m :P
    Sobe su nazalost raspad. Vrata se zakljucavaju dva puta, posto na prvom zubu nigde ne hvata. Carsavi su cisti, a cebici su cini mi se rashodovani iz neke davno zatvorene kasarne. Kod nas u sobi je bilo prohladno sa radjatorima, ali drugar kaze da je kod njih pakao koliko greju. U kupatilu nema steker za fen ili aparat za brijae, ali zato ima u sobi. Ceo jedan. Malo je razvaljen, ali ako naucite malo dete da se stim ne igra onda je sve ok.
    Svetlo za citanje knjige ne radi, ne znam zasto, ja sma elektricar ali nisam uspeo to da poravim, tako da sam knjigu uvece zamenio lap topom. U okviru odmaralista postoji wireless. Na prvom spratu je Rtanj1, a na drugom Rtanj 2. Moze da se uvati signal samo iz trpezarije kamin sale ili sa stepenica hotela. Videcete oko 10 klinaca koji sede na stepenicama i urlaju uz lap topove. Ludilo! Ah da... password je vapajbar38

    Ako imate malo dete, to je pravo mesto za vas. Za par sati cete upoznati sve stanovnike a vase dete ce imati od prvog dana drustvo. U 9 ujutru ima i skola skijanja ili borda. Vladislav, Vladimir, Vladimir i Sara ce vas nauciti da skijate ako jos ne znate.
    Maxa drzi casove borda. Od 9 -10 su besplatni casovi, a u subotu polaganje i dodela diploma za najspretnije.
    Ono sto je najlepse za Rtanj, a sto imaju samo jos Nebeske stolice, je da sa staze ulcete pravo na vrata odmaralista. Pazite da prikocite na vreme da se ne bi nasli na recepciji.

    Sta reci za kraj. Rtanj se raspada, ali je super, ima dusu i te kako!

    Vidimo se tamo o/

  6. #6
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Ja odoh uskoro...a nisam bio ima 10 godina.
    Nego, kakva je ski škola u Rtnju ? Jel koristio neko njihove usluge ? Cene ?
    Koristio bi mi i mobile od nekog od instruktora ako imate ?

    Pozz

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    22.01.2010
    Godina
    40
    Poruke
    4

    Podrazumevano Ski škola

    Ski škola u Rtnju je odlična, cena je 0 din ako ste njihov gost. Časovi su od ponedeljka do petka od 9 - 10h, mozda i malo duze, nisam siguran, bio sam pre 2 godine. Naravno u subotu je neizostavno polaganje pa dodela diploma sa ocenama. Prave se tri grupe, početna, srednja i napredna, naravno moguce je prebacivanje u toku nedelje. Lagano niz Mali Karaman...
    Instruktori - Vlada Pižon, Sara, Vlada Mandić, Nataša, U Rtnju sigurno imaju njihove brojeve tel. pa se možeš raspitati. Sve su svemu, sjajna atmosfera i komplet ugođaj.
    Jer, Rtanj ima dušu..

  8. #8
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Cuh da ima besplatna škola...
    A verovatno i posle 10 nastavljaju rad ali se plaća? Više me zanima ta varijanta ako je od 9-10 gužva...
    Pokušaću da nadjen neki od telefona pa da se detaljno raspitam.

    Hvala na brzom odgovoru.
    Izmenio/la CrazyKong; 12.02.2010 u 14:08. Razlog: Slovna greska

  9. #9
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Ja mislim da tamo radi i Vladislav Mandic, bio je neki reklamni materijal u predah baru u rtnju. On je covek sa slike:


    Njegov broj telefona je : 0646102570
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  10. #10
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Ja ne znam da l' bi mu povjerio svoje dijete

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •