Strana 6 od 13 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 127

Tema: Rtanj?

  1. #51
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Tako je, Orion je tu uleteo i sad je pitanje kako ce se stvari odvijati.

    U martu ove godine ulazimo u sobu prolazeci pored apartmana koji je bio otvoren. Vidim nesto mi previse 'svetli'. Bacimo pogled malo a ono lux oprema. To su tih par soba koje je Orion preuredio.

    Nemam nista protiv sredjivanja smestaja, samo da ne bude 'grandizacija' Rtnja(u svakom smislu)

  2. #52
    Member
    Datum registracije
    22.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan SLrace
    Godina
    37
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    Cak sta vise, Rtnju je bilo neophodno renoviranje, i skok cena je bio ocekivan, ali za 30 i vise posto mislim da je previse.
    Izgleda se polako zaboravlja primarna funkcija doma, koja stoji i u punom imenu PSDST RTANJ (planinarsko skijasko drustvo studenata tehnike) :(

  3. #53

    Podrazumevano

    Evo jedna zagodnetka.

    Kako u Rtnju da skupa sedne jedno drustvance 5-10 osoba, da pojedu nesto sa rostilja ili neki svadbarski kupus, da popiju kuvanu rakijicu, devojke da uzmu krofne ili caj, kafu itd.. a da svi sede za istim stolom?

  4. #54
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Odete u odzakliju , malo se skupite i eto veselja
    Izmenio/la -Miki-; 06.01.2013 u 20:32. Razlog: bolja slika

  5. #55

    Podrazumevano

    I onda ti nedaju da uneseš krofnu ili čaj koje si koje moraš da kupiš par metara dalje pod istim krovom.

  6. #56
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Pazi ovako kad kupite caj/krofnu onda odete i pojedete na plato ispred ili u trpezariju niko vam ne brani da tamo jedete a svadbarski kupus/kolenice/rakijica i sl. pravac odzaklija , nema tu nikakve zagonetke.Rtanj i volim upravo zbog ovakve opustene atmosfere i niko ti nista ne pridikuje mada su ove godine poprilicno podigli cene ja ipak ne menjam smestaj

  7. #57
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano Rtanj

    ja juče zvao za rezervaciju, i čika mi kaže od 17.3.2013 doručak i kasni ručak (posle17h) s smeštajem u osmokrevetnoj sobi s etažnim kupatilom 1550 din + 100din boravišna taksa, a to "etažno" kaže nalazi se gore, iznad soba malo zbunjujuće....

  8. #58
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plecko Pogledati poruku
    ja juče zvao za rezervaciju, i čika mi kaže od 17.3.2013 doručak i kasni ručak (posle17h) s smeštajem u osmokrevetnoj sobi s etažnim kupatilom 1550 din + 100din boravišna taksa, a to "etažno" kaže nalazi se gore, iznad soba malo zbunjujuće....
    Treći sprat! Čim se popneš uz stepenište tu je zajedničko kupatilo i ima 7-8 soba. Vidi koliko je 5-krevetna sa sopstvenim kupatilom, mislim da nije velika razlika, ako ti znači. Isto je na 3. spratu.

  9. #59
    Senior Member marsi avatar
    Datum registracije
    27.02.2005
    Lokacija
    ks
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 14 & SLX RD, CoreUpt Slasher & Lunatic, Dynastar omeglass speed
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    5-to krevetne 2700... a mislim da vise nema zajednickih kupatila na 3cem, vec da su ostala samo ona na 4tom. renovirali su 3ci sprat i mislim da su sva zajednicka kupatila spojili sa sobama.

  10. #60
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano

    a kako izgledaju ta zajednička kupatila, jel ima ono kao deset lavaboa, deset wc kabina, deset tuš kabina, jel taj fazon ?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •