Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678
Rezultati 71 do 72 od 72

Tema: put u Les Sybelles-organizacija

  1. #71
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od trendo Pogledati poruku
    valjda je nesto platio za ovo makar i isao pesaka, a ako nije onda baci ga kroz prozor posto verovatno nije ostavio ni depozit.
    Pa nisi ti tamo neka zajebancija od agencije, udruzenja ili bilo sta slicno na to
    Pa kako nisam, ja sam oggy tours. Sad se osjecam kao onaj neki Luj, koji bijese, Luj XVI il tako nesto: "tours, to sam ja". A samo da se zabiljezi, uredno sam platio i porez na svu zaradu od aranzmana

    @arso: obozavam kako ovaj forum lako skrene u potpuni off. Mora da je do ovih sirih skija...

  2. #72
    Junior Member
    Datum registracije
    27.02.2010
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Postavljeno na srodnoj temi:

    Citirati Originalno postavljeno od JohnTra Pogledati poruku
    Ja sam bio 2008 godine Skibusom, u 3 doline i mogu da kazem da je sve bilo extra. Smestaj pogotovo (za te pare).

    Cak smo poslednjeg dana obisli Nicu, neki i Monako iako nije bilo predvidjeno programom. Znaci organizatori su izasli u susret iako apsolutno nisu morali. I sve to za male pare.

    Verovatno su postali veca organizacija pa se i desavaju ovakvi problemi. Ali verujem da nije bilo namere i da ce korigovati u buduce. S obzirom da su momci OK.

    Pozdrav

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •