Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 72

Tema: put u Les Sybelles-organizacija

  1. #21
    Junior Member Lids avatar
    Datum registracije
    11.01.2010
    Godina
    41
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od MISSYtheband Pogledati poruku
    DA, bas na te vize, a koje prvi put sada nisu bile potrebne. Cak sam siguran da su vize jos uvek bile na snazi kada si uplacivala ovaj aranzman.
    po ovome se vidi da i nisi bas procitao sve...tako da ne mogu da gubim vreme da ti objasnjavam jer moj post je bio samo jedno iskustvo sa ski putovanja, a to a li se nek oosetio prozvanim to su njihovi problemi, ja u to ne ulazim. Osecala sam obavezu da kazem ono sto mi se dogodilo na sav glas, i mislim da je to potpuno fer od mene.
    posto nisi citao sve cisto da te uputim da sam i ja sa istim SKIBUSom putovala godinama ranije, ali nikad u inostranstvo...da si citao znao bi, tako da ja stvarno nemam ni vremena a ni zivaca nekom da se preavdam i da objasnjavam ponovo sta mi se dogodilo...

  2. #22
    Junior Member
    Datum registracije
    13.01.2010
    Godina
    41
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Lids Pogledati poruku
    po ovome se vidi da i nisi bas procitao sve...tako da ne mogu da gubim vreme da ti objasnjavam jer moj post je bio samo jedno iskustvo sa ski putovanja, a to a li se nek oosetio prozvanim to su njihovi problemi, ja u to ne ulazim. Osecala sam obavezu da kazem ono sto mi se dogodilo na sav glas, i mislim da je to potpuno fer od mene.
    posto nisi citao sve cisto da te uputim da sam i ja sa istim SKIBUSom putovala godinama ranije, ali nikad u inostranstvo...da si citao znao bi, tako da ja stvarno nemam ni vremena a ni zivaca nekom da se preavdam i da objasnjavam ponovo sta mi se dogodilo...
    procitao sam sve postove do reci, ali moram da primetim da sama nisi dosledna.

    Kazes osecala si obavezu da na sav glas kazes ono sto ti se dogodilo:
    Citirati Originalno postavljeno od Lids Pogledati poruku
    Sad se nas 250 vratilo iz skijalista u francuskoj, u pitanju je skijaliste Les Sybelles, na koje nas je vodio Skibus. Do sad stvarno nismo omali probleme sa njima (doduse oni su vodili na Kop i Jahnorinu i vikende, a tu i ne moze neki veci problem da iskrsne), ali ova organizacija je potpuno propala, svi smo ljuti na njih i ne planiramo vise sa njima nigde da idemo...
    Ko su to svi? Svih 250 ljudi? Ili i dalje pricas samo u svoje ime?

    Citirati Originalno postavljeno od Lids Pogledati poruku
    Ljudi to bi bilo sve nadam se da ce vam biti od koristi...Znaci da rezimiram, sve je bilo ok dok nisu poceli da zaposljavaju decu kao menadzere, i dok nisu poceli da organizuju nesto vece od dva autobusa...
    Jel i dalje mislis da je ovo FER od tebe? Mislim da ovakvo vredjanje i neosnovane tvrdnje nisu bas fer. Narocito od strane nekoga ko prvi put sa njima putuje u inostranstvo, a postoji toliko primera koji dokazuju bas suprotno tvom iskustvu. I ta prica o 2 autobusa ne stoji, raspitaj se malo... Ako je ovo definitivno tvoje misljenje, siguran sam da postoji lepsi nacin da ga izneses.

    Spominjes i to kasnjenje autobusa, put duzi od planiranog... Sada mi je jasno da nisi sa njima putovala u inostranstvo ranije, a bez ikakve zelje da te vredjam, pitam te da li si ikada ranije putovala u inostranstvo (autobusom ili kolima). Sve sto si navela je potpuno normalno i za ocekivati na putu kroz stranu zemlju (guzva na granici, guzva u saobracaju, pogresno skretanje, ako si ikada koristila gps u inostranstvu na bilo kojoj ozbiljnijoj petlji znaces da on nije od pomoci)...

    A sada komentar iz ugla obicnog putnika, koji plati za nesto, ali zeli i da zna za sta je platio. U ovom slucaju bi bilo bolje reci zelim da znam za sta nisam platio.
    Ocigledno je da postoje ljudi koji veruju da za 250e mogu da dobiju prvoklasne apartmane, vodica, autobus ispred vrata.. A da opet, sve to na drugom mestu kosta 2-3 puta vise. Kako to da nikome nije palo na pamet da pita kakve su sobe, kakvi su kreveti, da li mora da se spremi soba... Ja nikada nisam ostao uskracen za taj odgovor.
    Izmenio/la MISSYtheband; 13.01.2010 u 16:51.

  3. #23
    Junior Member Lids avatar
    Datum registracije
    11.01.2010
    Godina
    41
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    definitivno nisi sve pokapirao...dzabe raspravljati, ali svaki tvoj komentar je bio nadahnjujuc...onima koji to nisu doziveli...caos

  4. #24
    Junior Member
    Datum registracije
    13.01.2010
    Godina
    48
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Dragi skijaši,
    ovom prilikom bi samo hteli da izrazimo nezadovoljstvo što se na forumu blati ime Skibusa od strane ljudi koji ili to ciljano rade ili jednostavno usled svoje prirode imaju potrebe za tako nečim. Naime postovi koji se postavljaju od strane jedne putnice i jednog putnika koji su sa nama upravo došli iz Sybellesa su apsolutno netačni i puni su mržnje i želje da se kompromituje rad i delo SkiBusa. Postovi su apsolutno neistiniti i imaju jasnu nameru..
    Dragi moj Skibus,

    Bas strasno da je o Vama neko nesto lose rekao. Pu, pu ne ponovilo se! Kako neko moze tako pun mrznje tako planski da unistava jednu agenciju nicim izazvan!

    Ne budite smesni! Ovo je forum i ovde se prica o losoj organizaciji!!! Umesto da priznate da ste se malo lose organizovali i da cete se truditi da to ispravite vi imate OVAKAV nastup na jednom forumu. Zaboga!

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Dotična Lidija M. je sa izvesnim Mladenom P. bila smeštena sa još jednim parom u šestokrevetnom apartmanu.
    Sta je ovo? Kakvo je ovo prozivanje po imenu i umalo i prezimenu? Ovo je Vas nacin komunikacije? Hocete li sada i meni da izlistate rodno stablo ako vam se zamerim kojim slucajem! Ups, izgleda da vec jesam posto mi niste simpaticni ni najmanje!

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Vrlo je važno naglasiti da isti nisu doplaćivali razliku izmedju četvorokrevetnog i šestokrevetnog apartmana (prazne krevete), kako je to inače slučaj, već im je organizator izašao u susret i to ustupio potpuno besplatno. Znači dobili su šestokrevetni apartman, a platili četvorokrevetni!!!
    Hahahahaha pa ovo je apsolutni hit! Jeste li Vi normalni? Najbolje bi bilo da ste im jos naplatili 2 kreveta viska! I to su dobili 2 PRAZNA kreveta? Vau! Steta sto nisu dobili gratis i jos dvoje ljudi za druzenje... Veselije je ako ima vise ljudi, a sve za iste pare! Profesionalno, nema sta!

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Gospoda su mogla i da doplate prazne krevete i da sami idu u ceo apartman, ali ne, ipak je cena igrala presudnu ulogu..
    Lepo sto svoje uvazene goste nazivate 'gospodom'. Samo mi malkice smrdi na sarkazam ovako srocena recenica. Al sigurno se varam... Ta ne bi vi tako o nekom od koga zivite... Boze sacuvaj! Mogla je gospoda i da ne ide sa Vama pa da ih ne boli glava. Mogla, al nije znala da ce dobiti gratis krevete, gratis sate i sate voznje, gratis... Razmislite da ubacite ovo u vase reklamiranje! Vole ljudi kad cuju ono "za iste pare dobijate vise...". Manje je vazno jel to vise dobro ili pak lose. I zaboga, naravno da CENA igra vaznu ulogu! Sta je sa Vama?

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Šestokrevetni apartmani u Chaletama de l'Arvan u mestu Saint Sorlin de Arves su za francuske standarde izuzetno prostrani i jako kvalitetno opremljeni. I druga rezidencija - Rive Droite, gde je bio smešten ostatak ekipe, takođe je posedovala izuzetno kvalitetne i prostrane apaertmane. Slike i detalje o navedenim apartmanima svakako možete da vidite i pronađete na netu. Ovi apartmani su sigurno najkvalitetniji od svih apartmana koje smo do sada imali priliku da koristimo u Francuskoj, tako da su optužbe na račun smeštaja više nego neopravdane. Oba objekta ujedno poseduju i zatvoreni bazen i saune koje se kao dodatna usluga gostima nije naplaćivala.E sad dragi moji izvinite što niste imali zlatne wc šolje...
    Aplauz! Lepo ste prepisali reklamu za ovaj aranzman! Bravo! Bazen i sauna... jos ima gratisa. Ja sam isla da skijam, ne da plivam!!! A zlatne wc solje bi Vam znatno obogatile ponudu kad je vec sve ostalo savrseno i na najvisem mogucem nivou. Bravo jos jednom!

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Škola skijanja
    SkiBus je za svoje početnike obezbedio potpuno besplatnu školu skijanja. Istu su vodili Nebojša Mitrović (predsednik instruktora Srbije i doajen srpskog skijanja) i Spasa (sekretar istog udruženja). Dakle top ekipa instruktora je punih 6 dana po 2 časa učila početnike da skijaju. Pored navedenog početnici su tri puta imali i video analizu svog napretka (projektorom su se emitovali časovi koji su se snimali), gde se ukazivalo na greške i pratio napredak. Nama je veliko zadovoljstvo, što smo ubacili u pogon 20ak novih skijaša na način na koji smo to uradili, na mestu gde smo to uradili i uz pomoć instruktora koji su u tome učestvovali. Nadamo se da su naši dragi bivši početnici zadovljni zbog toga.
    Bla, bla, bla...Sigurno jesu! Verovatno Vas hvale na sva usta!

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Naprednu školu su takođe vodili isti instruktori. Naravno licencirani. Škola je trajala 6 dana po dva sata, s napomenom da se zadnja dva dana radilo po 4 sata. Časovi su takođe snimani i nakon njih je sledila video analiza, gde se na specifičan način ukazivalo na greške, na koje je na narednim časovima posebno obraćana pažnja. Ta škola je po osobi iznosila 40eura, iako je takva vrsta obuke inače višestruko skuplja. Da li mislite da su instruktori kakvi su Nebojša Mitrović i Spasa, zaista mogli da zarade neki veliki novac od toga!? Taman da plate hrani i boravak.. Izračunajte pošto toliko volite da analizirate cene. Ovo sve je isključivo njihova dobra volja, a ljudi su puni entuzijazma radili sa skijašima bukvalno po ceo dan.
    Jesu li vam i oni polupismeni... pardon, nepismeni!... menadzeri isto neki sa licencom? Lepo je kad covek sam sebe zna da nahvali. Vi ste nadmasili sve sa ovim! Entuzijasticno! Nemam reci...


    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Očekivanja pojedinih putnika su zaista prevazilazila svaku meru. Najbolji je primer jednog od potencijalnih početnika, koji je svom vodiču odbrusio sledeće: "Vi nas sada učite besplatno da skijamo, samo da bi nam kasnije naplaćivali naprednu obuku skijanja". Sumanuto, morate priznati...
    Sumanuto, i ja kazem! Priznajem!

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Nastavak storije o dotičnoj Lids i njenoj lepšoj polovini
    Mogli ste opet imenom i prezimenom.. Cemu sad ovo?! I trebalo bi da Vam bude jasno da ovakvim nacinom komunikacije prozivate SVE Vase putnike! Trebalo bi da Vas je sram, ali Srbija je ovo pa se valjda najvise cene oni koji najvise sebe mogu da nahvale uz obavezno bahato ponasanje, laktanje i ulicarski jezik!

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Pomenuti su greškom jednog od vodiča (o Bože pa zar čovek ne može da pogreši...)
    Ne, Vi ne bi smeli da pravite ovakve greske!

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    bili smešteni u pogrešan objekat takođe u šestokrevetni apartman. Ubrzo nakom primećene greške (tek što su ušli u apartman) je pomenutima uz veliko izvinjenje bilo obezbeđeno vozilo da ih odveze do njihovog objekta. Uz molbu da se prebace tamo gde treba da budu smešteni i pored toga što se pomenutoj četvorci (dva para) izašlo u susret i omogućilo im se da bez doplate budu u šestokrevetnom apartmanu, naišlo se na ogromno nerazumevanje.
    Dosta bre vise o 2 kreveta viska bez doplate! To papagajsko ponavljanje nebuloza mozda moze da prodje kod Vasih menadzera. Ovde nemojte da komunicirate sa nama na ovaj nacin. Nismo maloumni!
    Kako izlazite nekom u susret ako ga malteretirate seleci ga iz jednog apartmana u drugi i to se desava VASOM greskom?! Vau, obezbedjeno vozilo! Veliko izvinjenje?! Vas ton u ovom postu Vas bas i ne oslikava kao neke koji se tako puno izvinjavaju...


    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Za to vreme ubeđivanja su ljudi koji su tu zaista trebali da budu smešteni morali da čekaju milost.. Prvi par je nekako popustio, ali su gore pomenuti počeli sa strašnim femkanjem.. Te ovde im se baš sviđa, te oni su sada već ušli unutra. Molili smo ih skoro sat vremena da autom samo prebace stvari do njihovog objekta i oslobode mesto za ljude koji su tu trebali da budu u apartmanu gde smo ih pogrešno smestili.
    Femkanje? Ne razumem sta to znaci? Milost... hahaha umrecu od smeha... Molili ste ih sat vremena?! Kakva strasna ispovest jedne agencije... Al bar priznajete da je GRESKA samo VASA!!! Onda i treba da MOLITE i da se IZVINJAVATE! Nije valjda da ste mislili da ce gosti Vama da se izvinjavaju sto ste ih pogresno ugurali u pogresan apartman i da Vas mole da ispravite gresku...

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Naposletku, isti su pristali da nam "izađu u susret", ako dobiju besplatnu školu naprednog skijanja (i devojka i momak). Ta škola realno bi koštala minimum 150eura, sa takvim instruktorima, sa tim brojem časova i sa video analizom. Oni to dobijaju za čitavih 40eura, ali ne oni bi da to imaju džabe (pusto Tursko)..
    Vi stvarno niste normalni?! Pusto tursko!? (malo t! obratite paznju!) Vi ste ti koji treba da isprave gresku! To sto ste mozda naucili da kazete MOLIM i IZVINITE ne pije vodu... I jos im kao dajete popust... Al ste profesionalni!

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Naravno mi smo na to pristali i agonija je završena.. Zamislite koliko su ljudi neuviđajni! Neko se trudi da im pruži što više, i zaista se trudi u tome, a on nezadovoljan traži situaciju da dobije još nešto, nešto pride..
    Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha pa ovo nije moguce! Recite mi da zaista ovo nije napisano od strane agencije!

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Neki jednostavno ne mogu da razumeju šta je prst a šta ruka.. E moramo priznati da pomenti nisu ni dolazili u školu skijanja, koju smo im dozvolili da pohađaju besplatno, verovatno procenivši da je to što su tražili totalno nekorektno i da su valjda preterali!!! Ili su možda shvatili da nisu ni bili za naprednu školu..
    Ooooo zivote! Ko je sve danas menadzer! I ko sve vodi posao! Zemljo otvori se!!!

  5. #25
    Junior Member
    Datum registracije
    13.01.2010
    Godina
    48
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Još o pojedinim putnicima..
    Imali smo jednu situaciju gde su ljudi platili osmokrevetnu sobu i hteli da švercuju dvoje dece. Mi smo ih molili da to i ne rade, ali avaj.. Naposletku smo im to i dozvolili. Međutim kada su oni došli na recepciju i posle jako dugog puta poturili decu ispred sebe rekavši da ih je 10, vodič Vlada Bogojević im je da ne čekajući, zbog dece, dao jednu šestokrevetnu i jednu četvorokrevetnu sobu. Tako je, Vlada je pogrešio jer im je poverovao, a nije pogledao u spisak. Zbog dece... Pogrešio je što je hteo da bude human i smesti prvo ljude sa decom.. Ako mu je to greh.. Naravno da je to uzrokovalo da hvali jedan dodatni apartman. Naravno i da je neko zbog toga morao da čeka da udje u sopstveni apartman jer su mu drugi "na kvarno" ušli unutra.
    Evo se rasplakah zboh vodica... Jadnicak. Zrtva humanosti i dobrote i zlih gostiju... I opet ste morali da molite i preklinjete! Tako je to kad verujete zlim gostima... I onda dobri gosti ispastaju jer vi imate poverenje u zle pa posle maltretirate i one dobre... A ako pisnu kojim slucajem o problemima i maltretiranju onda su zavrsili svoju karijeru!

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    I zamislite da dotične persone nisu htele da izađu iz ta dva apartmana. Nisu hteli i mi nismo imali nikakvo drugo rešenje nego da kupimo jedini preostali apartma u hotelu (osmokrevetni) i tu smestimo troje ljudi koji su čekali da udju. Pa zar je to normalno.. Pa gde je tu naša krivica. Šta bi radili da nije imalo tog jednog osmokrevetnog dodatnog apartmana.. Ljudi mora da budu svesni da nas ima raznih i da kada ide veliki broj ljudi da tu moze svašta da se vidi i očekuje..
    Hhahahahahahahahahha pa kako gde je Vasa krivica? Pa sami ste priznali u vasem postu milion puta da ste:
    1. Neorganizovani
    2. Nekulturni
    3. Neprofesionalni
    4. Ne...
    i na kraju krajeva i totalno ste NEbitni. Gost je taj koji je bitan, a kako kod Vas to nije slucaj zelim Vam da ostanete bez sto vise gostiju!!! Vala bas, ima nas raznih...

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Putovanje
    Imali smo tu nesreću da nas je na putu uhvatila strašna saobraćajna gužva. Na našoj granici smo ostali 2,5 sati. Na tunelu Frejus 3,5 sati, na naplatnim rampama dodatnih 2,5 sati. Sve te objektivne okolnosti su uzrokovale da je put trajao čak 26 sati. Povratak je trajao od 19,5 do 20,5 sati zvisno od autobusa. Usled objektivnih okolnosti put u odlasku jeste duže trajao od noramlnog, ali to se naravno nikada unapred ne može predvideti. I putnici koji su išli sopstvenim prevozom su bili zaglavljeni na naplatnim rampama i na Frejusu..
    Stvarno je sramota da pominjete vozače i njihovu vožnju. Kakva provalija, kakav točak.. Stvarno je izlišno komentarisati to.
    Polise su imali svi koji su platili. Eventualno i da se desila neka nesreća naravno da bi svi bili pokriveni sa osiguranjem. Totalno je nebitno što se vama polisa nije nalazila fizički u vašem džepu. Bila je kod vaših vodiča i da se nedaj Bože šta desilo bili bi osigurani.
    Vazno da ste Vi sami sebi objasnili kako ste lepi, pametni, dobri i uspesni! I to sve tako da niste mogli biti objektivniji! Steta sto ovako ne mozete da ubedite i nas kako ste savrseni! Zalosno zaista!

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Đubre
    A ti majstore ili piratu što voliš da pljuješ, što kažes da si za 200 eura mogao da ideš na Kopaonik, zaista i ne čudi sve to što pričaš. Bolje je bilo da danima nisi sa terase istresao svom komšiji, iz apartmana ispod tebe, gomilu đubreta, na šta mi se čovek neprestano jadikovao. Mislim da ti i jeste mesto u Bugarskoj koju toliko hvalis, pa pljuj i bacaj đubre gde god ti je volja.. Daleko je Sunce. Daleko je zapad..
    Oho, zahuktava se Vasa vec prepoznatljiva retorika! Daleko je Zapad od Vas... Mnogo daleko, Balkane moj!


    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Rezime
    Tužno je što pojedine persone, predstavljajući se navodno u ime "svih" pokušavaju da kompromituju rad udruženja SkiBus. SkiBus je došao do ovog nivoa isključivo okupljajući prave skijaše i ljubitelje zimskih sportova koji su se zadovoljni uvek vraćali i širili pozitivnu priču. Naravno bilo je i onih nezadovoljnih, ali oni su bili ubedljiva manjina i oni zaista kao takvi udruženju i ne trebaju. Zahtevi i očekivanja pojedinaca su razni, to stoji, ali bih molio da ukoliko im se nešto ne sviđa prosto odluče da ne putuju više sa nama a ne da nas blate i pljuju (svuda gde stignu uključujući i autobuske stanice) te da iznose totalne neistine.
    Tuzno i pretuzno je to sto ste se ovako obratili nama. Ne, ne i ne! Vi ste agencija, a niste jedina! Ako napravite greske i uz to imate ovakav odnos prema Vasim korisnicima onda TREBA i MORA da se kaze GLASNO i JASNO sve! Ja hocu da znam s kim putujem , ko me organizuje i kako su prosli ljudi koji su vec isli sa Vama! Dosta bre sa cenzurom! Evo, ja upravo odlucila da ne putujem sa Vama!

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Na forumu se uvek može udružiti grupa ljudi protiv nekoga lica ili organizacije. To je evidentno. Borba protivu toga je zaista teška. Mi nemamo ni vremena a ni energije da se upuštamo u tako nešto i borimo se sa vetrenjačama. Nakon ovoga će verovatno krenuti navala novih kleveta i osuda navedenih persona i nekih njihovih prijatelja. Ali za sve oni koji su valjano upućeni u naš rad molio bih da ne nasedaju na ovakve priče. Mi posle ovoga apsolutno više nećemo trošiti vreme, energiju i tastaturu za raspravu sa njima.. Pogotovu sa ljudima koji vide problem i tamo gde ga niko drugi ne vidi i koji imaju vremena za ovakve stvari.
    Kamo srece da ste upotrebili bar pola ove energije koje ste utrosili na forumu za Vase goste. Gospodo draga, nije dovoljno da sami o sebi ispricate kako ste lepi, pametni i dobri i da svi ostali poveruju u to. Ne, ne ide to tako.

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Iskreno, mi smo dobili mnoge reči hvale za putovanje u Les Sybelles.
    Pa sta?! Mene zanimaju i kritike ako Vas to ne zanima. To sto ce neko da napise "Jao, bilo mi je super. Sneg je bio divan i bili su suncani dani. Imao sam cak i dva kreveta da se izlezavam...bla, bla, bla..." Meni ovakva informacija nista ne znaci. Kao ni ova Vasa gore napisana.

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBus Pogledati poruku
    Hvala na razumevanju.

    Marko Cvetković
    ULJS SkiBus
    __________________
    www.skibus.rs
    Ne, nemam razumevanja! Ovako se ne posluje! Al bar je ovaj uzas od posta potpisan imenom i prezimenom kad je doticna persona vec imenom i prezimenom prozvala ucesnike forumaskog caskanja. Sad znam s kim ne zelim da imam nikakvog posla. Tuzno i pretuzno! Srpska posla i pusto tursko... Daleko je Zapad... Zaista!

  6. #26
    Junior Member
    Datum registracije
    13.01.2010
    Godina
    48
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    I za kraj...

    Hvala doticnoj gospodji/ci kako-god-da-se-zove sto je podelila sa nama jedno negativno iskustvo i ciji post je naveo i Skibus da nam se obrati onakvim tonom.

    Pozdrav!

  7. #27
    Junior Member Djomladin avatar
    Datum registracije
    11.01.2010
    Godina
    48
    Poruke
    13

    Podrazumevano Pozdrav

    POLOSKI, SRECNA NOVA GODINA!!
    Izmenio/la Djomladin; 14.01.2010 u 00:07.

  8. #28
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    @poloski: toliko redova i postova a ništa nije rečeno. Mogli bi političari da vam pozavide

  9. #29
    Junior Member
    Datum registracije
    13.01.2010
    Godina
    48
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Mogli bi, mogli... A Skibus je olaksao posao. Trebalo je samo da se razlozi vec napisano kako bi bilo preglednije. Steta da se onakav post bar jos jednom ne procita.

    p.s. Srecno i veselo

  10. #30
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    @poloski: toliko redova i postova a ništa nije rečeno. Mogli bi političari da vam pozavide
    Moram ti reci Wlad da sam i ja sinoc rasclanjivao taj isti post na proste faktore, samo bila Evroliga pa me mrzilo da pisem (a ovaj novopridosli poloski mozda ne voli kosarku), ali zato evo me sad u ovaj rani sat

    e sad malo ozbiljno
    I meni su zapali za oko ovi isti pasosi iz posta Ski-busa.
    Ne mogu da vjerujem. Prozivati ljude po imenu i skoro po prezimenu, a biti predstavnik jedne orgnizacije kod koje su ti isti ljudi uplatili aranzman je ne samo ne profesijonalno nego i intimidirajuce.

    Umjesto da gospodin ili gospoda iz Ski-busa obecaju da ce da ispitaju sve ovdje ili drugdje prijavljene zalbe i negativne utiske , Ski bus otvara post konstatacijom da su svi ovi koji su ostavili negativne utiske i bili nezadovoljni ustvari ili malicijozni rusitelji 'imena i djela' ili da imaju patoloski problem to jest zale se jer im je to dio psihijatrijske dijagnoze.
    To je drsko, a daleko od poslovnog, a o pomanjkanju respekta da i ne govorimo. Ne razumijem da admin nije obrisao post u kome se ljudi po imenice prozivaju i to ne od strane drugog pojedinca nego od strane citave organizacije iza koje stoji nick 'Ski-bus'....
    A tek ova opravadanja da se izaslo u susret ljudima koji su imali djecu (i to ih nisu prijavili) a MI im izasli u susret mislim wtf o cemu se ovdje radi kakva su ovo domacinska opravdanja

    Imam jos dosta toga da napisem, ali odoh na posao, pa cu nastaviti kasnije.....a samo da kazem prije nego i ja budem svrstan u petu kolonu i dobijem dijagnozu da nemam nista ni protiv ovog koncepta koji radi ski-bus, jer greske prave i veliki tour operatori to je ljudski, ali nije ljudski napadati svoju klijentelu i to ovim putem i na ovoakav nacin.

    .
    Izmenio/la Sapa; 14.01.2010 u 07:09.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •