Strana 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 72

Tema: put u Les Sybelles-organizacija

  1. #31
    Junior Member
    Datum registracije
    16.02.2006
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Ja nesto ne razumem: ako je smestaj bio odlican (kao sto jeste), skijaliste bilo odlicno (kao sto jeste), autobusi bili dobri i udobni (kao sto jesu) da li momci iz SkiBus-a treba da me drze za ruku 7 dana, maze, paze i zovu Djole da bih bila zadovoljna?

    U mom autobusu polise osiguranja su podeljene u toku puta, podeljeni su i brojevi telefona vodica naseg autobusa kao i Markova dva broja, za slucaj da nekome nesto zatreba.

    Pa sama kad odem negde kolima izvesno vreme provedem na recepciji dok se ne srede formalnosti. Da li mislite da 250 ljudi moze istog momenta kad stigne da se teleportuje u sobe?

    Trudim se, ali stvarno ne razumem. Pa i ja sam bila u istom aranzmanu. Kako je moguce da su utisci toliko razliciti? Mozda sam ja blesava pa mi ne smeta svaka sitnica...

  2. #32
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Jes mozda je gemma u pravu, moze biti da nekim ljudima improvizacije bilo kog tipa tesko padaju, mozda ne treba da idu na ovkava “alternativna” grupna skijanja. Vrlo dobro znam da na ovakvim putovanjima ne moze sve da ide glatko, uvjek ima cimanja; to je francuska i to je low-budget. Kome to smeta ne treba da se odlucuje na takve aranzmane. Ne sumnjam da gemma i 95% drugih ljudi koji idu sa Skibusom imaju ludi provod i nemaju razloga da se zale na “sitnice”. Ako je bilo 5 % nezadovljnih onda Skibus mora da vidi dali postoje greske koje bi u buducnosti mogle da se otklone, a ne da proziva ove ljude. 5% nezadovoljnih je mnogo!!! Pa cak i ako su u pitanju cjepidlake od putnika; razmazeni i cangrizavi gosti, opet je Skibus kao organizator ne moze na forumu da ih proziva.
    Sakrivati se u javnoj izjavi iza “nase nekulture’, spominjati putnike koji vode djecu koju nisu prijavili i onda tvrditi kako je do problema sa sobama doslo iz humanih pobuda vodja puta da pomognu pod parolom “prvo majke s djecom onda ranjenici i starci” nije argument koji moze da koristi jedna organizacija koja na kraju krajeva ima komercijalnu prirodu poslovanja. Ovdje se platio aranzman. Skibus nije ferijalno drustvo ili izvidzacka organizacija.
    Dosta negativne energije za danas. Zelim vam sima bolju komunikaciju u buducnosti.

  3. #33
    Junior Member
    Datum registracije
    27.10.2009
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Već nekoliko godina moje društvo i ja koristimo usluge Ski bus-a i sa njima smo išli i za Francusku i po domaćim destinacijama....i mislim da bi bilo fer da upozorimo sve buduće korisnike usluga ovog udruženja da slobodno idu na skijanje preko njih!!!
    Sve pohvale za Marka, Vladu i ostatak ekipe...i puna podrška od ekipe iz Zrenjanina!!!

  4. #34
    Ski legenda alpinista avatar
    Datum registracije
    24.03.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SL Racing
    Godina
    39
    Poruke
    286

    Podrazumevano

    Cccccc . . . gledam ova prepucavanja i ne mogu da vjerujem!
    Prvo da cestitam ovom clanu poloski na opsirnom referatu i analizi . . . svaka cast,koje nadahnuce,impresivno!
    Drugo ovaj Lids i Djomla (tako nesto) . . . cekaj ba,jel ovdje neko lud??? U prvom postu pisu i zale se na smjestaj,sami pravili krevete,improvizovali,zale se na instruktore tamo-'vamo,a sad odjednom "niko nije smopenuo smjestaj i instruktore"?!

    Sve u svemu,malo mi ovo izgleda nebulozno i sem toga uvijek je bilo staro pravilo "kol'ko para,tol'ko muzike". I glupo je po forumima prosipati svoje frustracije i vrijedjati ljude na bilo koji nacin. Mislim da bi admin trebalo da intervenise,da se ovaj therd ne bi pretvorio u sajmiste nekulture i mrznje.

    Sto se tice ski bus-a,drago mi je sto sam ih upoznao i sto su mi ljetos omogucili skijanje u julu na 3600 mnv,ma koliko to kostalo. Ja sutra sa njima odoh i u te vesele 3 doline . . . meni mogu da daju i shator necu se buniti,samo da sam na skijama
    I pohvale od mene za Marka,Vladu, Mojsu i ostale . . .
    P.S. Vlado pripremi kuvano vino sutra kad stignemo tamo :P


    Ljudi,ne smrcite bijelo,skijajte po njemu!

  5. #35
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Moram ti reci Wlad da sam i ja sinoc rasclanjivao taj isti post na proste faktore, samo bila Evroliga pa me mrzilo da pisem (a ovaj novopridosli poloski mozda ne voli kosarku), ali zato evo me sad u ovaj rani sat

    e sad malo ozbiljno
    I meni su zapali za oko ovi isti pasosi iz posta Ski-busa.
    Ne mogu da vjerujem. Prozivati ljude po imenu i skoro po prezimenu, a biti predstavnik jedne orgnizacije kod koje su ti isti ljudi uplatili aranzman je ne samo ne profesijonalno nego i intimidirajuce.

    Umjesto da gospodin ili gospoda iz Ski-busa obecaju da ce da ispitaju sve ovdje ili drugdje prijavljene zalbe i negativne utiske , Ski bus otvara post konstatacijom da su svi ovi koji su ostavili negativne utiske i bili nezadovoljni ustvari ili malicijozni rusitelji 'imena i djela' ili da imaju patoloski problem to jest zale se jer im je to dio psihijatrijske dijagnoze.
    To je drsko, a daleko od poslovnog, a o pomanjkanju respekta da i ne govorimo. Ne razumijem da admin nije obrisao post u kome se ljudi po imenice prozivaju i to ne od strane drugog pojedinca nego od strane citave organizacije iza koje stoji nick 'Ski-bus'....
    A tek ova opravadanja da se izaslo u susret ljudima koji su imali djecu (i to ih nisu prijavili) a MI im izasli u susret mislim wtf o cemu se ovdje radi kakva su ovo domacinska opravdanja

    Imam jos dosta toga da napisem, ali odoh na posao, pa cu nastaviti kasnije.....a samo da kazem prije nego i ja budem svrstan u petu kolonu i dobijem dijagnozu da nemam nista ni protiv ovog koncepta koji radi ski-bus, jer greske prave i veliki tour operatori to je ljudski, ali nije ljudski napadati svoju klijentelu i to ovim putem i na ovoakav nacin.

    .
    Sta sam mislio to je Sapa napisao
    Pratim ovu polemiku jos od prvog posta koi je napisan pa izbrisan, i malo gledao 'seir', ali sad se javljaju dosta onih koi su prezadovoljni od drugova i drugarica pa rekao stop nije to tako.
    Cak da je i ijedan 'zloban nezadovljni klijent' doticno udruzenja, agencije, ili sta je vec, nema pravo da se tako ponasa prema 'zlobnom, nezadovoljnom klijentu' jer da se razumemo to udruzenje, agencija ili sta je vec ipak to radi zbog profita ili bilo koje druge koristi.
    I jos nesto sto mi je zasmetalo to je da eto mi vas vodimo na zapad bre (izvinjavam se na losem parafraziranju), a vi ovako nama vracate.
    Ma meni bi bilo svejedno gde me ti to vodis dali u neko mondensto mesto ili u krajnu zabit, ja ocu da se ispostuje ono za sta sam platio bez obzira koliko je to i sta je to.
    Da budem jasan nemam nameru podrzati ni jednu stranu u polemici.

  6. #36
    Junior Member
    Datum registracije
    12.01.2010
    Godina
    47
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    drugari,

    ja sam bio u doticnom busu pet i ja sam lidsu rekao da je tocak proklizao prilikom spustanja. I jeste proklizao, zadnji desni tocak prilikom mimoilazenja sa nekim idiotom koji je na sred puta uzbrdo stao da stavlja lance na tockove. Tako da to nije notorna laz nego ziva istina, a ko nije primetio njemu je definitivno bilo lakse celo to spustanje niz planinu.

    A sto se tice odgovora skibusa, to je sramno i nema svrhe komentarisati.

    Gospodo iz skibusa, kao sto je neko lepo primetio dok smo bili u francuskoj, oko 95% ljudi koji su sa vama putovali su fakultetski obrazovani ljudi (ovo ne kazem iz niskih pobuda) i jednostavno vise cene iskrene odgovore a ne prosipanje gluposti i naivnih odgovora.

    Necu da duzim i da raspravljam, sve sto su rekli djomladin i lids stoji, organizacija puta je bila na nivou "idemo kod moje babe na selo", i sreca svima nama sto se stvarno nikome nista lose nije desilo prilikom skijanja. Pobogu, prvog dana sa pocetnicima instruktori nisu imali markov telefon.

    Ljudi, skijanje nije brckanje u moru i to mogu da kazem slobodno posto sam pocetnik i ovo mi je bilo prvo skijanje kao i otprilike 50 ljudi koji su bili tamo.

    Ne trazim da me neko drzi za ruku ali trazim da mi neko obezbedi informacije kako da pomognem sebi i ljudima oko sebe u slucaju ne daj boze neke povrede.

    Gospodo iz skibusa, prvobitno sam mislio da ste ok i da ste se samo preforsirali i da vam je veliki zalogaj bio 5 autobusa odnosno 240 ljudi na vasu odgovornost. Vasom reakcijom na kritike ljudi koji su vam dali svoj novac za uslugu transporta i smestaja u francuskoj i koji su ocekivali samo ono najosnovnije (svesni smo svi cene), shvatam da ste ipak sujetni amateri koji ne prihvataju ni najmanju krivicu i odgovornost za sve sto smo izrekli na ovom forumu i onaj smehotres od 9 dana na putu sa vama.

    Ostalim forumasima, nije se moglo ne reagovati na sve gluposti koje su nam priredila gospoda iz "izvesnog" skibusa, skijanje je bilo odlicno i smestaj je bio ok. Organizacija smesna i nedolicna. Toliko od mene.

    rekapitulacija za one koji se razmisljaju da li se obratiti skibusu za organizovanje skijanja ( a pre svega SKIBUSU da se zamisli i pokrene zadnjicu!)

    1. Proverite vise puta da li ste u autobusu za koji ste naglasili da zelite da budete, sa svojim drustvom, pogotovu ako vam SKIBUS odgovori da je sve sredjeno i da "pobogu nismo u kafani". Ja sam proverio samo jednom, dobio potvrdan odgovor i zavrsio u pogresnom autobusu. Naknadne promene nisu moguce zbog zelenog kartona.

    2. Polisu osiguranja uplatite na drugom mestu, kod SKIBUSA se polisa dobija tako sto se izdiktira redni broj sa spiska uplata osiguranja poslednje veceri pred put nazad (licno prisustvovao).

    3. Obnovite znanje francuskog jezika, SKIBUS ne govori jezike svojih destinacija.

    4. Raspitajte se kojim pravcem idete ka destinaciji posto mozete biti u autobusu koji skrece sa puta i ide po druge putnike.

    5. Ponesite GPS uredjaj i pomazite vozacu u voznji.

    6. Ne ocekujte nikakvu informaciju od SKIBUSA.

    7. Ocekujte moguc transfer u sred noci u drugi smestaj njihovom greskom. Neocekujte da se transfer odlozi do ujutru. A ako su deca ostecenja njihovom greskom, ocekujte da ste vi krivi zbog njihove greske i vi ne date deci da spavaju.

    8. Kad vidite nekoga iz SKIBUSA pitajte ga sve sto mozete, jer ce te ga retko vidjati.

    toliko i pozdrav za sve forumase....

    Izvesni Nemanja Djurdjevic i moja lepsa polovina.

  7. #37
    Junior Member
    Datum registracije
    12.01.2010
    Godina
    47
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    inace, ovo za proklizavanje i jeste i nije bitno, na neki nacin nema veze sa skibusom a na neki ipak ima. Cisto sam ga pomenuo radi istine.

  8. #38
    Junior Member
    Datum registracije
    12.01.2010
    Godina
    47
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od LuDi MiLoJkO Pogledati poruku
    Oko časova je ispao mali nesporazum sa Francuskim instruktorima koji ne dozvoljavaju da obuku radi niko drugi do njihovih licenciranih instruktora, i da naravno za to uzmu dobre pare. Taj nesporazum je rešen istog dana i već sutradan je organizovana BESPLATNA ŠKOLA ZA POČETNIKE i NAPREDNA ŠKOLA za simboličnu cifru od 40€.
    Napredna škola je imala 3 dana po dva časa, a DVA DANA CELODNEVNU OBUKU! Takvu obuku bi platili nekoliko stotina evra, da nam Skibus nije organizovao ljude iz Saveza Ski Instruktora Srbije - Nebojšu i Spasu, za koje imam samo reči pohvale!

    propusta jeste bilo, ali od ljudi koji su krenuli da se skijaju i druže sigurno nećete čuti loše utiske, naprotiv!!!
    svaka cast nebojsi, ali nije skibus njih organizovao i nemoj im to stavljati kao njihov uspeh. Zna se kako su oni usli u pricu sa skibusom, rade ljudi svoju neku pricu.

  9. #39
    Member
    Datum registracije
    30.01.2009
    Godina
    42
    Poruke
    34

    Podrazumevano

    jao cimeru sad sam povezao očemu se radi ! bezveze....
    mislim, autobus se okliznuo..... hahaha!

  10. #40
    Junior Member Djomladin avatar
    Datum registracije
    11.01.2010
    Godina
    48
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Vi se znate???

    Pa ovo je neka zavera...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •