Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Borovec 2006

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Poruke
    6

    Cool Borovec 2006

    Cena šestodnevnog ski passa za odrasle je oko 105 €, što je oko 40 € manje nego u Banskom. Sem toga, ove skijaške sezone Borovec je ponovo postao skijaški centar #1 na Balkanu. Urađene su nove staze, nabavljeni su novi topovi za proizvodnju veštačkog snega, kupljeni su novi ratraci, itd. Najduža staza sada ima 12 km. Gde to još ima na Balkanu?
    Izmenio/la admin; 27.12.2006 u 01:37.

  2. #2
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Opet skupo (da se razumemo nije ako se ima u vidu pp i hotel) ali ima li neka povoljnija varijanta apartman bez hasa?
    Space Shuttle Ski

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Poruke
    6

    Smile Borovec 2006

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    Opet skupo (da se razumemo nije ako se ima u vidu pp i hotel) ali ima li neka povoljnija varijanta apartman bez hasa?
    Ne znam povoljniju varijantu. Znam samo da je ponuđena varijanta jeftinija od najjeftinije slične koja je meni poznata za otprilike 50 €. Da li je to malo?

  4. #4
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Oliver
    Ne znam povoljniju varijantu. Znam samo da je ponuđena varijanta jeftinija od najjeftinije slične koja je meni poznata za otprilike 50 €. Da li je to malo?
    Tek sad videh post (promaklo) ma ne kazem da nije povoljno kad se uzme u obzir da je pp, onda je stvarno povoljno. Al mozda bi, ustvari ne mozda nego sigurno, bilo povoljnije nesto tipa 6tokrevetni apartman bez hrane. Znaci samo smestaj i prevoz.
    Space Shuttle Ski

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •