Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 52

Tema: prevoz do babinog zuba

  1. #21
    Junior Member
    Datum registracije
    03.01.2009
    Godina
    46
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    Ako neko ide iz Zajecara na BZ i ima jedno ili dva mesta neka mi se javi..delimo gorivo Interesuje me ako neko zna prevoz iz Knjazevca do BZ da li postoji neka kombinacija?

  2. #22
    Junior Member
    Datum registracije
    03.01.2012
    Godina
    38
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Bilo bi najbolje ako bi ikada zaziveo prevoz iz Knjazevca jer ovako ispada da ljudi koji nemaju kola moraju stalno da se dovijaju da bi nekako dosli...nadam se da ce se ostvariti neki vid transporta do babinog zuba

  3. #23
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    чини ми се да сам видо бус ,,Мото Боем'' и чини ми се да је редовна линија, па зато питам ко је из КЊ или из ЗА да се малко пораспита... већ 2. дан како нисам отишо горе зато што не могу да нађем превоз, није ми добро...

  4. #24
    Super Member underbass avatar
    Datum registracije
    31.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head Xenon XI 10.0
    Poruke
    214

    Podrazumevano

    Ljudi jel ima neki prevoz od Knjazevca do stare planine ili ne? Isli bi u ponedeljak 27 februara, a vratili bi se u petak ujutru! Kakav je to ski centar kada ne mozes da stignes do njega???

  5. #25
    Junior Member
    Datum registracije
    15.02.2012
    Godina
    45
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Људи, ја сам преко Google-a нашао једну агенцију из Ниша која као сваке суботе и недеље вози Ниш-Бабин Зуб. Звао сам их, међутим рекли су ми да овог викенда нису испунили квоту од 6-7 људи колико је минимум да иду тако да сам овај викенд извисио за скијање :-(.
    Ја бих радо оставио линк овде на форуму, али не знам да ли смем, тако да уколико неко жели следећи викенд био бих срећан да се скупимо довољно и проверимо ову варијанту. Уколико знате за неке друге организоване одласке на скијалишта викендом из Ниша био бих захвалан да ту информацију поделите самном :-)

  6. #26
    Junior Member
    Datum registracije
    16.01.2011
    Godina
    53
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zaplanjac Pogledati poruku
    Људи, ја сам преко Google-a нашао једну агенцију из Ниша која као сваке суботе и недеље вози Ниш-Бабин Зуб. Звао сам их, међутим рекли су ми да овог викенда нису испунили квоту од 6-7 људи колико је минимум да иду тако да сам овај викенд извисио за скијање :-(.
    Ја бих радо оставио линк овде на форуму, али не знам да ли смем, тако да уколико неко жели следећи викенд био бих срећан да се скупимо довољно и проверимо ову варијанту. Уколико знате за неке друге организоване одласке на скијалишта викендом из Ниша био бих захвалан да ту информацију поделите самном :-)
    Sutra ima akcija svi na sneg polazak iz NIS-a 7h kod tvrdjave, ne znam da li jos ima mesta ja sam kupio karte u sredu u MM transport preko puta autobuske stanice. povratna karta sa osiguranjem 450 din. ekstra povoljno. Pozovi telefonom proveri za mesta 018 516 036 !!!
    Izmenio/la Dragan KŠ-Ni; 18.02.2012 u 14:33.

  7. #27
    Junior Member
    Datum registracije
    15.02.2012
    Godina
    45
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Хвала за информацију Драгане . Ја бих хтео и суботу и недељу да идем па зато питам. Видећу следеће недеље да ли ће опет бити "Сви на снег".

  8. #28
    Junior Member
    Datum registracije
    14.01.2013
    Godina
    45
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Da li ima novosti u pogledu redovnog autobuskog/minibus prevoza do Stare planine?

    Koliko sam uspeo da saznam, postoji jedna minibus linija iz Beograda, ali ona radi samo kada ima više od dvoje zaintersovanih i samo subotom (odlazak iz Beograda u 07h, povratak u 16h, http://www.metropoliten.com/).

    Ako neko zna za varijantu drugim danima, svejedno iz kog mesta jer generalno nije toliki problem doći do Niša/Pirota/Knjaževca itd, bilo bi lepo da napiše.

    Stvarno je problem stići na Staru planinu ako ne ideš kolima.

  9. #29
    Junior Member
    Datum registracije
    07.01.2013
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Akcija "Svi na sneg" nece biti organizovana ove godine!!! Pozvao sam turisticku organizaciju Nisa, covek mi kaze da nova gradska vlast nije zainteresovana... Ljudi se raspituju, svracaju, zovu, ali su oni bili zaduzeni samo za prodaju karata; zvao sam i MM transport, kazu da nista ne znaju. Grad je finansirao 50% troskova puta, sto ne moze da bude vise od 20.000 dinara nedeljno;
    Jel' ima neki kombi prevoz iz Nisa??? Jeste skiplje, ali drugacije se ne moze do Babinog zuba

  10. #30
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Strasno,da ne postoji nista bar vikendom...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •