Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 23 od 23

Tema: Prevoz do austrijskih skijališta

  1. #21
    Member
    Datum registracije
    07.12.2006
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    forum team and Rome Machine
    Godina
    37
    Poruke
    93

    Podrazumevano

    Ovako zadnje kupoovno za austrisku je pred karawanke tunnel ,tamo gde je ranije bila granica
    Skateboarding is not crime

  2. #22
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Kao što reče Stekan najjednostavnije je kupiti SI i AT vinjetu u "jednom cugu". Ja sam se vratio iz AT (išao preko HU) i u ulasku u HU sam kupio obe vinjete na 10 dana (HU i AT)... Prošli put kada sam išao za IT su me kod Karavanki "zezali" SI kontrolori zato što vinjeta nije bila nalepljena na staklo - to je obavezno (a pošto je mene mrzelo da skidam posle puta - ja ih nisam lepio), ali nisam platio ništa - samo što su bili jaako neljubazni, valjda se plaše da ako ne zalepiš da možeš da je daš nekome drugome. Što se toga tiče Mađari imaju najprostiji i najbolji sistem - vinjetu kupiš i možeš da zadržiš potvrdu (papirče - nije nalepnica), istu kupuješ na tablicu - tako da oni registruju da je vinjeta kupljena za vaš auto na određeni period - nema nalepnica - oni u bazi znaju imaš li je ili nemaš (a mogu i da provere automatski svima koji idu autoputem). Lakše kontrolišu, a ne moraš da lepiš i zezaš se sa odlepljivanjima, i naravno ne možeš da je prodaš pošto glasi na vašu tablicu.

  3. #23
    Senior Member wetmila avatar
    Datum registracije
    15.09.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fisher
    Godina
    56
    Poruke
    168

    Podrazumevano

    O vinjetama za A je pisano vise puta na ovim stranicama. Obe se kupuju na granici u SLO. Ko putuje iz mesta koja su bliza Madjarskoj prodje brze i bolje, jer ima jednu granicu, jeftiniju vinjetu. Oni koji su dalje treba da placaju papreno kroz SLO i HR.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •